کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی رادیولوژی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی رادیولوژی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی رادیولوژی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی رادیولوژی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی رادیولوژی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته رادیولوژی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی رادیولوژی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه رادیولوژی ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

سهمیه منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی رادیولوژی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته رادیولوژی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی رادیولوژی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی ايران رشته: رادیولوژی
شهر داوطلب: تهران نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  16789 رتبه در سهمیه: 4256
نام درس درصد
ادبیات فارسی 56
عربی 77
معارف 78
زبان 35
زمین شناسی 10
ریاضیات 44
زیست شناسی 88
فیزیک 25
شیمی 65
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی زنجان رشته: رادیولوژی
شهر داوطلب: بندرانزلی نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  26178 رتبه در سهمیه: 11560
نام درس درصد
ادبیات فارسی 65
عربی 67
معارف 98
زبان 34
زمین شناسی 14
ریاضیات 16
زیست شناسی 66
فیزیک 18
شیمی 88

سهمیه منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته رادیولوژی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی بابل  رشته: رادیولوژی
شهر داوطلب: محمود آباد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  28909 رتبه در سهمیه: 12456
نام درس درصد
ادبیات فارسی 43
عربی 35
معارف 66
زبان 65
زمین شناسی 11
ریاضیات 32
زیست شناسی 45
فیزیک 35
شیمی 67
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رشته: رادیولوژی
شهر داوطلب: کرمانشاه  نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  34256 رتبه در سهمیه: 15178
نام درس درصد
ادبیات فارسی 45
عربی 55
معارف 78
زبان 52
زمین شناسی 11
ریاضیات 17
زیست شناسی 64
فیزیک 16
شیمی 67

سهمیه منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رادیولوژی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود رشته: رادیولوژی
شهر داوطلب: فردوس نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 23156 رتبه در سهمیه: 6780
نام درس درصد
ادبیات فارسی 34
عربی 38
معارف 42
زبان 45
زمین شناسی 10
ریاضیات 48
زیست شناسی 53
فیزیک 64
شیمی 77
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی همدان رشته: رادیولوژی
شهر داوطلب: یزد نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  39177 رتبه در سهمیه: 11678
نام درس درصد
ادبیات فارسی 36
عربی 44
معارف 90
زبان 43
زمین شناسی 13
ریاضیات 16
زیست شناسی 49
فیزیک 18
شیمی 55

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره کارنامه قبولی رادیولوژی

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی رادیولوژی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی رادیولوژی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی رادیولوژی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی رادیولوژی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته رادیولوژی می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره