انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

کارنامه قبولی مامایی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی مامایی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی مامایی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی مامایی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی مامایی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته مامایی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی مامایی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه مامایی ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

سهمیه منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی مامایی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته مامایی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی مامایی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان رشته: مامایی
شهر داوطلب: شیراز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 39880 رتبه در سهمیه: 10278
نام درس درصد
ادبیات فارسی 26
عربی 55
معارف 87
زبان 42
زمین شناسی 11
ریاضیات 16
زیست شناسی 53
فیزیک 25
شیمی 22
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مازندران -ساری رشته: مامایی
شهر داوطلب: تهران نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری: 26170 رتبه در سهمیه: 7267
نام درس درصد
ادبیات فارسی 53
عربی 44
معارف 78
زبان 25
زمین شناسی 15
ریاضیات 28
زیست شناسی 42
فیزیک 16
شیمی 26

سهمیه منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته مامایی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز  رشته: مامایی
شهر داوطلب: اهواز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  44256 رتبه در سهمیه: 18990
نام درس درصد
ادبیات فارسی 18
عربی 56
معارف 53
زبان 76
زمین شناسی 14
ریاضیات 16
زیست شناسی 53
فیزیک 14
شیمی 11
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی کاشان رشته: مامایی
شهر داوطلب: گلپایگان نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  30189 رتبه در سهمیه: 13567
نام درس درصد
ادبیات فارسی 24
عربی 67
معارف 42
زبان 16
زمین شناسی 8
ریاضیات 26
زیست شناسی 77
فیزیک 25
شیمی 8

سهمیه منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی مامایی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رشته: مامایی
شهر داوطلب: زابل نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  43256 رتبه در سهمیه: 12677
نام درس درصد
ادبیات فارسی 45
عربی 55
معارف 43
زبان 26
زمین شناسی 9
ریاضیات 22
زیست شناسی 38
فیزیک 16
شیمی 27
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی ايلام  رشته: مامایی
شهر داوطلب: ایلام نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  51267 رتبه در سهمیه: 15267
نام درس درصد
ادبیات فارسی 51
عربی 36
معارف 56
زبان 26
زمین شناسی 11
ریاضیات 7
زیست شناسی 37
فیزیک 15
شیمی 27

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره کارنامه قبولی مامایی

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی مامایی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی مامایی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی مامایی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی مامایی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته مامایی می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره