انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامهکارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته مهندسی بهداشت محیط می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه مهندسی بهداشت محیط ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

سهمیه منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته مهندسی بهداشت محیط که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی مهندسی بهداشت محیط دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی گيلان -رشت رشته: مهندسی بهداشت محیط
شهر داوطلب: تهران نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  19788 رتبه در سهمیه: 5622
نام درس درصد
ادبیات فارسی 53
عربی 65
معارف 52
زبان 76
زمین شناسی 7
ریاضیات 17
زیست شناسی 55
فیزیک 11
شیمی 26
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اروميه رشته: مهندسی بهداشت محیط
شهر داوطلب: تبریز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  72996 رتبه در سهمیه: 17256
نام درس درصد
ادبیات فارسی 35
عربی 28
معارف 35
زبان 35
زمین شناسی 19
ریاضیات 8
زیست شناسی 49
فیزیک 11
شیمی 15

سهمیه منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته مهندسی بهداشت محیط با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشکده علوم پزشکی نيشابور رشته: مهندسی بهداشت محیط
شهر داوطلب: تربت حیدریه نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  82456 رتبه در سهمیه: 32156
نام درس درصد
ادبیات فارسی 26
عربی 62
معارف 35
زبان 17
زمین شناسی 11
ریاضیات 7
زیست شناسی 17
فیزیک 17
شیمی 27
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری رشته: مهندسی بهداشت محیط
شهر داوطلب: بابل نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  66780 رتبه در سهمیه: 24156
نام درس درصد
ادبیات فارسی 35
عربی 52
معارف 42
زبان 16
زمین شناسی 15
ریاضیات 36
زیست شناسی 24
فیزیک 6
شیمی 29

سهمیه منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی گناباد رشته: مهندسی بهداشت محیط
شهر داوطلب: اراک  نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  60890 رتبه در سهمیه: 19677
نام درس درصد
ادبیات فارسی 32
عربی 61
معارف 58
زبان 15
زمین شناسی 15
ریاضیات 35
زیست شناسی 10
فیزیک 24
شیمی 26
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی کرمان رشته: مهندسی بهداشت حرفه ای
شهر داوطلب: زرند نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  64356 رتبه در سهمیه: 20899
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 45
معارف 53
زبان 53
زمین شناسی 67
ریاضیات 17
زیست شناسی 7
فیزیک 9
شیمی 11

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی مهندسی بهداشت محیط و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره