وبلاگ دانتل

نتایج نمونه دولتی مازندران ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

نتایج نمونه دولتی مازندران ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ معمولا پس از یک ماه از برگزاری آزمون بر روی سایت مای مدیو منتشر می شود. داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم‌به‌دهم برای اطلاع از نتیجه آزمونی که در آن شرکت کرده اند، می توانند به سایت ” my.medu.ir ” مراجعه کنند. داوطلبانی که پس از اعلام نتیجه جزو اسامی پذیرفته شدگان هستند، می توانند با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده مورد نظر اقدام نمایند. در ادامه اطلاعات کاملی از نحوه دریافت و زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ساری 1403 – 1404 ارائه کرده ایم.

 

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی مازندران ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کارنامه آزمون نمونه‌دولتی همانند ثبت نام نمونه دولتی مازندران به صورت اینترنتی اعلام می شود. داوطلبان برای مشاهده و دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی مازندران ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ باید به سایت نمونه دولتی مازندران که همان سامانه مای مدیو می باشد مراجعه کنند. 

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهایتا پس از گذشت یک بازه زمانی چند هفته‌ای از برگزاری آرمون در نیمه دوم مرداد ماه انجام می شود. داوطلبان با مراجعه به سایت مربوطه می توانند کارنامه نهایی خود را مشاهده کنند.

دانش آموزان و والدین گرامی برای اطلاع از زمان اعلام نتایج مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بخوانید: زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ۱۴۰۳ 

لازم است اشاره کنیم پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ دسته ای از دانش آموزان که جزو اسامی پذیرفته شدگان هستند، می توانند با مراجعه به مدرسه محل قبولی، ثبت نام خود را قطعی کنند.

 

نحوه دریافت در سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مازندران 1403 – 1404

دریافت نتایج نمونه دولتی مازندران ساری ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به صورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت مای مدیو اعلام می گردد. در صورتی که قصد دارید در زمان دریافت کارنامه نمونه دولتی ۱۴۰۳ از نتیجه عملکرد خود مطلع شوید، می توانند مطابق مراحل زیر جهت دریافت کارنامه خود اقدام نمایید. 

1️⃣ به سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مای مدیو به نشانی اینترنتی ” my.medu.ir ” مراجعه کنید. 

2️⃣ بر روی ورود دانش آموز کلیک کنید.

استانی

 

3️⃣ نام کاربری که کد ملی و رمز عبور که شماره سریال شناسنامه ۶ رقمی می باشد را وارد کنید.

استانی

 

4️⃣ بر روی گزینه نتایج آزمون سمپاد و نمونه دولتی کلیک کنید.

نمونه دولتی استانی

 

5️⃣ حال می توانید نتایج آزمون نمونه دولتی مازندران ساری ۱۴۰۳ -۱۴۰۴ را مشاهده نمایید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام اخبار تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

در نظر داشته باشید برای اینکه متوجه شوید جزو اسامی پذیرفته شدگان می باشید یا خیر. باید به وضعیت پذیرش در دبیرستان یا هنرستان نمونه‌دولتی توجه کنید. درج عنوان قبولی در این ستون به این معنا می‌باشد که شما جزو اسامی پذیرفته شدگان هستید. همینطور عنوان عدم قبولی نیز به معنای مردود شدن شما است. 

در زمان مشاهده نتایج نمونه دولتی مازندران ساری 1403 – 1404 برای برخی داوطلبان در کارنامه خود عبارت ” ذخیره ” درج گردیده است، این دسته از متقاضیان با دانش آموزان انصرافی جایگزین خواهند شد. هرساله تعدادی از داوطلبان پذیرفته شده در این مدارس ثبت نام نهایی خود را انجام نمی دهند. در همین راستا ظرفیت مدارس تکمیل نمی گردد. آموزش و پرورش برای حل این موضوع تعدادی داوطلب را به صورت لیست ذخیره قرار می دهد تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت مدارس این دانش آزان فرصت نام نویسی در مدارس را داشته باشند. 

بخوانید: لیست ذخیره نمونه دولتی ۱۴۰۳ 

 

اعتراض به نتیجه آزمون 

دانش آموزانی که موفق به کسب عنوان قبولی در آزمون نمونه‌دولتی نشده اند، می توانند کارنامه خود را دریافت و بررسی کنند. کارنامه منتشر شده برای هر داوطلب شامل تعداد پاسخ های درست و غلط، نمره اکتسابی در هر درس، ترازی که داوطلب به دست آورده است و تراز آخرین نفر قبولی موفق به کسب آن شده است، می باشد. در صورتی که متقاضیان پس از بررسی کارنامه خود به نتیجه اعتراض داشته باشند، می توانند نسبت به ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی مازندران ساری ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ خود اقدام کنند. 

داوطلبان در بازه زمانی تعیین شده با مراجعه به سایت مای مدیو اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون نمونه دولتی 1403 – 1404 ثبت کنند و پس مدتی پس از بررسی، نتیجه اعتراض خود را مشاهده کنند. 

 

مشاوره نتایج مدارس نمونه دولتی ساری ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ 

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۳ فقط مجاز به ثبت نام قطعی در همان مدرسه ای هستند که در آن پذیرفته شده اند. در واقع اینطور می توان گفت که امکان انتقالی و یا جابه جایی به دیگر مدارس نمونه دولتی برای پذیرفته شدگان وجود ندارد. در صورتی که این دسته از دانش آموزان جهت ثبت نام حضوری به مدرسه نمونه دولتی مورد نظر مراجعه نکنند، به معنای انصراف قطعی آن ها تلقی خواهد شد. 

عدم مراجعه دانش آموز پذیرفته‌شده به مدرسه مورد نظر به منزله انصارف قطعی می‌باشد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

در صورتی که پیرامون نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مازندران ساری ۱۴۰۳ -۱۴۰۴ سوالی دارید، می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل ، راهنمایی های لازم را از مشاوران مجرب این مرکز بپرسید.

بخوانید: راهنما ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۴ 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مازندران ساری 1403 – 1404 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مازندران ساری ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در چه تاریخی می باشد؟

تاکنون تاریخ اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مشخص نشده است؛ به محض اعلام شدن در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه دریافت کارنامه آزمون مدارس نمونه‌دولتی به چه صورت است؟

دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت اینترنتی می باشد که در متن مقاله شرح داده شده است

متقاضیان برای دریافت نتیجه آزمون نمونه دولتی باید به کدام سایت مراجعه کنند؟

برای دریافت نتیجه باید به سایت مای مدیو مراجعه نمایند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره