سایر آزمون هاسایر موضوعات

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش است. هر ساله چند روز زودتر و یا همزمان با شروع مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 سازمان سنجش نیز دفترچه ای را با عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی منتشر می کند. علاقه مندان به نام نویسی و انتخاب رشته در کد رشته محل های با آزمون و بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای می توانند با مطالعه این دفترچه و اطلاع از لیست کد رشته محل های ارائه شده، جهت انتخاب رشته اقدام کنند. در ادامه به نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 مطابق دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای اشاره کرده ایم.

 

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

تمامی متقاضیان کنکور کاردانی فنی حرفه ای، می توانند ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 را دریافت و مطالعه کنند و چنانچه واجد الشرایط بودند، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند. ثبت نام درسایت سازمان سنجش انجام می گیرید و در ادامه نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 را بررسی کرده ایم.

متقاضیان واجد الشرایط می توانند از تاریخ 14 تیرماه الی 21 تیرماه نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای اقدام نمایند.

تنها نکته ای که علاقه مندان به انتخاب رشته در کنکور کاردانی باید به آن توجه داشته باشند، این است که ثبت نام و انتخاب رشته رشته های با آزمون و بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای همزمان با یکدیگر انجام می شود. در واقع داوطلبان مجاز هستند فرم انتخاب رشته خود را با حداکثر 50 کد رشته محل از رشته های با آزمون و بدون آزمون تکمیل کنند.

 

مراحل ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

داوطلبانی که جزو فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای، نظری، کاردانش و هنرستان هستند، در صورتی که دارای شرایط لازم باشند، مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته در رشته های با آزمون که پذیرش آن ها از طریق شرکت در کنکور است و رشته های بدون آزمون که دارای پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هستند، می باشند.

متقاضیان در اولین قدم برای اطلاع از شرایط، ضوابط و مقررات مربوط به ثبت نام بایستی که دفترچه راهنمای نام نویسی در آزمون کاردانی فنی حرفه ای را دریافت و مطالعه کنند. در ادامه به مراحل کلی نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 اشاره کرده ایم.

✅ ورود به سایت سازمان سنجش با آدرس الکترونیکی sanjesh.org

✅ دانلود و مطالعه کامل دفترچه راهنما ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 

✅ اطلاع از شرایط نام نویسی و لیست رشته های ارائه شده

✅ آماده نمودن مدارک لازم جهت نام نویسی در کنکور کاردانی فنی حرفه ای

✅ پرداخت هزینه ثبت نام با خرید کارت اعتباری حاوی سریال 13 رقمی

✅ تکمیل فرم ثبت نام با کد رشته محل های با آزمون و بدون آزمون در حداکثر 50 کد رشته محل

✅ تایید نهایی و دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

 

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱ | راهنمای تصویری

پس از اینکه متقاضیان دفترچه راهنمای کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 را مطالعه کردند، می توانند با رعایت شرط تجانس رشته انتخابی با مدرک تحصیلی شان، اقدام به ثبت نام و سپس انتخاب رشته کنند. در ادامه به منظور راهنمایی متقاضیان رشته های با آزمون و بدون آزمون کنکور کاردانی فنی حرفه ای، راهنما تصویری نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 را ارائه کرده ایم :

1️⃣ وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور با آدرس الکترونیکی ” sanjesh.org ” شوید.

2️⃣ گزینه ” کاردانی فنی و حرفه ای ” را از منوی رنگی سمت راست سایت انتخاب کنید.

کاردانی فنی و حرفه ای

خرید کارت اعتباری

3️⃣ در این بخش از نحوه ثبت نام کنکور کاردانی ۱۴۰۱، فرآیند خرید کارت را شرح خواهیم داد. برای ثبت نام در کنکور کاردانی باید هزینه نام نویسی و انتخاب رشته را با خرید کارت اعتباری ثبت نام بپردازید. برای این منظور بر روی لینک فعال ” خرید کارت ” کلیک کنید.

خرید سریال ثبت نام کنکور کاردانی

4️⃣ در این مرحله شما باید متناسب با علاقه مندی خود در جهت شرکت در رشته های با آزمون و یا رشته های بدون آزمون، یکی از سریال های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. 

5️⃣ اطلاعات فردی خواسته شده همچون نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و … را وارد کنید و سپس گزینه ” تایید و ادامه ” را انتخاب نمایید.

سریال ثبت نام كاردانی

6️⃣ در این مرحله ابتدا باید اطلاعات فردی که وارد کرده اید را تائید کنید و سپس وارد درگاه پرداخت شوید. برای این منظور بر روی گزینه ” پرداخت و تایید نهایی ” کلیک کنید.

خرید سریال ثبت نام کاردنی فنی

7️⃣ لازم است در درگاه پرداخت الکترونیکی اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم و یا پویا است را وارد کنید و در نهایت گزینه ” پرداخت ” را انتخاب نمایید.

اطلاعات کارت بانکی کاردانی

ادامه مراحل ثبت نام و انتخاب رشته

8️⃣ اگر مراحل پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی‌حرفه ای 1401 را با موفقیت انجام داده اید، مجدد وارد صفحه ثبت نام شوید؛ قوانین نمایش داده شده را مطالعه کنید و در نهایت سریال کارت اعتباری ثبت نام خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

ثبت نام کنکور کاردانی

9️⃣ در این مرحله فرم تقاضانامه برای شما نمایش داده می شود. این فرم ثبت نام اینترنتی را با اطلاعات شخصی و تحصیلی خواسته شده تکمیل کنید. پس از تکمیل این فرم، شما متقاضیان می توانید فرم انتخاب رشته خود را در حداکثر 50 کد رشته محل تکمیل نمایید. 

1️⃣0️⃣ سامانه به منظور موفقیت آمیز بودن مراحل ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401، یک کد رهگیری ثبت نام در اختیار شما قرار می دهد. توصیه می شود تا آخرین مرحله آزمون کاردانی فنی حرفه ای و پذیرش در دانشگاه این کد را نزد خود نگه دارید.

به محض فعال شدن لینک ثبت نام در سایت سازمان سنجش، راهنمای تصویری نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 را نیز به مطالب فوق اضافه خواهیم کرد.

 

مشاوره نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

همانطور که در متن مقاله فوق مطالعه کردید، تمامی مراحل ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. یکی از مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه نام نویسی با خرید سریال کارت اعتباری می باشد.

لازم است در نظر داشته باشید که اگر علاقه مند به انتخاب رشته در کد رشته محل های ارائه شده در دانشگاه های غیر انتفاعی نیز می باشید، باید کارت اعتباری جداگانه ای را خریداری کنید. 

همینطور قبل از پرداخت هزینه، لازم است ابتدا لیست رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی فنی حرفه ای را به دقت مطالعه کنید و چنانچه رشته مورد علاقه شما ارائه شده بود، نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید. چراکه پس از واریز مبلغ مورد نظر امکان بازگشت وجه به حساب شما نخواهد بود.

چنانچه شما عزیزان و متقاضی کاردانی فنی حرفه ای 1401 پیرامون نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 و انتخاب رشته و چینش الویت ها در فرم مربوطه سوالات بیشتری دارید؛ می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل استفاده کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام کنکور کاردانی 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول 

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 از طریق کدام سایت انجام می شود؟

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور با آدرس الکترونیکی ” sanjesh.org ” انجام می شود.

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 به چه صورت است؟

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی 1401 به صورت اینترنتی می باشد که در متن مقاله فوق به مراحل آن اشاره کرده ایم.

آیا ثبت نام رشته های با آزمون و بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1401 به صورت همزمان با یکدیگر است؟

بله، مراحل ثبت نام رشته های با آزمون و بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1401 به صورت همزمان با یکدیگر انجام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره