انتخاب رشته و مصاحبه دانشگاه آزاددکتری

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

کانال تلگرام تحصیلی     

اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ همانند مرحله اول اعلام نتایج و انتشار کارنامه های اولیه برای دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت یکپارچه از سوی سازمان سنجش آمورش کشور انجام می شود. متقاضیانی که در یک یا چند کد رشته محل از الویت های انتخابی فرم انتخاب رشته خود دعوت به مصاحبه شده و در جلسه مصاحبه حضور داشته اند، می توانند با مراجعه به سایت نامبرده جهت دریافت نتایج خود اقدام کنند. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از تاریخ و نحوه دریافت و مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 ارائه کرده ایم.

 

تاریخ اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

با توجه به اینکه مرحله انتخاب رشته و سپس مصاحبه آزمون دکتری برای دانشگاه های سراسری و ازاد به صورت مجزا از یکدیگر انجام می شود، اما آخرین مرحله از این آزمون یعنی اعلام نتایج مصاحبه دکتری به صورت یکپارچه برای هر دو دانشگاه انجام می شود.

داوطلبانی که در مصاحبه آزمون دکتری  دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ شرکت کرده اند، بایستی برای اطلاع از وضعیت عملکرد خود در جلسه مصاحبه یا مصاحبه هایی که شرکت کرده اند از تاریخ اعلام نتایج مطلع باشند تا اگر جزو اسامی پذیرفته شدگان در این مرحله هستند، بتوانند به موقع ثبت نام خود را انجام دهند.

با توجه به آخرین اخباری که در اختیار داریم سخنگوی سازمان سنجش، تاریخ اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری برای دانشگاه های سراسری و ازاد را نیمه دوم شهریور ماه اعلام کرده است.

 

نحوه دریافت اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

مجدد تاکید می کنیم که اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد ۱۴۰۰ به صورت یکپارچه برای دانشگاه های سراسری و ازاد انجام می شود که برای دریافت نتایج کافی است مطابق مراحل زیر پیش بروید. 

1️⃣ وارد پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور با آدرس الکترونیکی ” sanjesh.org ” شوید.

2️⃣ از منوی رنگی سمت راست سایت بر روی گزینه ” دکتری تخصصی ” کلیک نمایید.

3️⃣ در صفحه جدید بر روی لینک فعال ” مشاهده نتایج نهایی دکتری 1400 ”  کلیک کنید.

4️⃣ برای دریافت نتایج نهایی، سامانه سه روش جستجو بر اساس اطلاعات ثبت نامی و شناسنامه ای به شرح موارد زیر در اختیار شما قرار می دهد. 

  1. جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره شناسنامه
  2. جستجو بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه
  3. جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی 

5️⃣ از طریق یکی از روش های فوق شما عزیزان می توانید نتایج مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ را دریافت کنید.

به محض فعال شدن لینک دریافت نتایج نهایی دکتری 1400راهنمای تصویری را نیز به مطالب فوق اضافه خواهیم کرد.

 

توجه

همانطور که ملاحضه فرمودید برای دریافت نتایج آزمون مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد اسلامی 1400، شما نیار به اطلاعات ثبت نام خود شامل شماره پرونده و شماره داوطلبی دارید، اگر این اطلاعات را گم کرده و یا فراموش کرده اید، می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش، درخواست بازیابی این اطلاعات را ارسال نمایید.

 

مشاوره تاریخ اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

پس از اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری در دانشگاه آزاد، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه راهنمای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون ۱۴۰۰ دانشگاه ازاد اسلامی را منتشر می کند.

اگر شما نیز جزو اسامی پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه دانشگاه ازاد هستید، لازم است جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام در دانشگاه محل قبولی شامل زمان و محل ثبت نام، مدارک لازم، شهریه دکتری در واحد های مختلف دانشگاه ازاد و … به این اطلاعیه ها مراجعه نمایید.

لازم است اشاره کنیم داوطلبانی که پس از اعلام نتایج در هیچ کد رشته محلی پذیرفته نشده اند، می توانند در تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۱۴۰۰ شرکت کنند. البته با توجه به اینکه چند سال است این مرحله برگزار نمی شود، می توانید جهت اطلاع از برگزاری و یا عدم برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۱۴۰۰ با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مصاحبه دکتری آزاد می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

تاریخ اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد چه تاریخی است؟

اعلام نتایج ممصاحبه آزمون دکتری معمولا در شهریور ماه منتشر می شود. در متن مقاله به زمان دقیق اشاره شده است.

آیا نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد به صورت یکپارچه بانتایج مصاحبه دکتری دانشگاه سراسری اعلام می شود؟

بله، نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه سراسری و آزاد به صورت یکپارچه از سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره