انتخاب رشته و مصاحبه دانشگاه آزاددکتری

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

کانال تلگرام تحصیلی     

در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 شرکت کنندگان در مرحله مصاحبه تخصصی در یک یا چند رشته در دانشگاه آزاد، می توانند از وضعیت پذیرش و یا عدم پذیرش خود مطابق با نمره ای که کسب کرده اند و عملکردی که در جلسه مصاحبه داشته اند، مطلع شوند. تاریخ دقیق اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ تاکنون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است، اما پیش بینی می شود این نتایج در شهریور ماه اعلام گردد.

 

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

زمان نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 یا به صورت همزمان با نتایج مصاحبه دانشگاه های سراسری و یا چند روز پس از آن از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد. طبق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری، نتایج مصاحبه دکتری 1400 در اواسط شهریور ماه اعلام خواهد شد. اما چنانچه اطلاعیه جدیدی مبنی بر زمان دقیق مصاحبه دکتری آزاد 1400 دریافت کنیم در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

تاکنون زمان دقیق نتایج مصحابه دکتری ۱۴۰۰ اعلام نشده است پیش بینی می شود در شهریور ماه منتشر شود.

لازم است اشاره کنیم که برای اطلاع از زمان نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد 1400، از طریق تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل نیز می توانید اقدام کند.

 

نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

اشاره کوتاهی کردیم که نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه با نتایج دانشگاه های سراسری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود، اما این نتایج از طریق سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نیز قابل دریافت است. در ادامه مراحل دریافت نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد 1400 را از طریق این دو سایت قرار داده ایم.

 

روش اول | سایت سازمان سنجش 

اگر قصد دارید از طریق سایت سازمان سنجش به صورت همزمان از نتایج مصاحبه دکتری خود در دانشگاه های سراسری و ازاد مطلع شوید، می توانید مطابق مراحل زیر اقدام کنید.

  • 1️⃣ به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور با آدرس الکترونیکی ” sanjesh.org ” مراجعه کنید.
  • 2️⃣ از منوی رنگی سمت راست سایت بر روی گزینه “ دکترای تخصصی ” کلیک نمایید.
  • 3️⃣ در صفحه جدید بر روی گزینه ” نتیجه کارنامه نهایی آزمون دکتری سال 1400 (رشته محل های تابعه وزارت علوم + دانشگاه آزاد اسلامی) ” کلیک کنید.
  • 4️⃣ برای دسترسی به نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، لازم است اطلاعات خواسته شده یکی از سه روش جستجو به شرح موارد زیر را تکمیل نمایید.

           روش اول: شماره پرونده و شماره شناسنامه 

           روش دوم: شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

           روش سوم: شماره پرونده و شماره داوطلبی

در زمان فعال شدن کارنامه نهایی آزمون دکتری سال 1400 در سایت سازمان سنجش ، راهنمای تصویری اضافه خواهیم کرد.

 

روش دوم | سایت دانشگاه آزاد

اگر قصد دارید از طریق سایت سازمان سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، فقط نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را دریافت نمایید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

1️⃣ وارد سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با آدرس الکترونیکی ” azmoon.org ” شوید.

2️⃣ در صفحه جدید بر روی لینک فعال ” کارنامه نهایی آزمون دکتری تخصصی سال 1400 ” کلیک نمایید.

3️⃣ در صفحه جدید لازم است برای دسترسی به نتایج نهایی آزمون دکتری، در کادر های مربوطه ” کد ملی” و ” کد دسترسی ” خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ” ورود ” کلیک نمایید تا کارنامه برای شما نمایش داده شود.

پس از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد، راهنمای تصویری نیز به این مراحل اضافه خواهد شد.

 

مشاوره زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

پس از گذشت تاریخی که به عنوان زمان نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 اعلام می شود و دریافت نتایج از سوی شرکت کنندگان در مرحله مصاحبه، در واقع اسامی پذیرفته شدگان و کسانی که مردود شده اند، مشخص می شود. 

مردود شدگان می توانند در صورتی که مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد برگزار شود، شانس خود را مجددا در کد رشته محل های ارائه شده در این مرحله امتحان کنند. اما با توجه به اینکه در سال های گذشته این مرحله حذف گردیده است، احتمال برگزاری آن کم است. اسامی پذیرفته شدگان نیز بایستی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند و اطلاعیه مربوط به ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دکتری ازاد را به دقت مطالعه کنند.

متقاضیان با مطالعه این اطلاعیه ضمن اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام می توانند از مدارک لازم و همینطود شهریه دانشگاه آزاد نیز مطلع گردند، تا در حین ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند. چنانچه پیرامون زمان نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد 1400، سوالی دارید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل بفرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

نتایج مصحابه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج مصاحبه آزمون دکترا دانشگاه ازاد 1400 معمولا در شهریور ماه منتشر می شود. در متن مقاله زمان دقیق اعلام اشاره شده است.

آیا نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد به صورت یکپارچه با نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه سراسری اعلام می شود؟

بله، نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد به صورت یکپارچه یا چند روز پس از اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه های سراسری اعلام می شود.

پس از اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، پذیرفته شدگان از چه طریقی بایستی از جزییات ثبت نام نهایی خود در دانشگاه محل قبولی مطلع شوند؟

پس از اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد پذیرفته شدگان باید اطلاعیه های مربوط هب ثبت نام پذیرفته شدگان را مطالعه نمایند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره