تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400

ثبت نام آزمون تیزهوشان 99-1400 برای دو پایه ششم و نهم برگزار می شود. این آزمون همانند تمامی آزمون های دیگر، از شرایط و ضوابط خاصی برخوردار است. تمامی داوطلبان جهت ثبت نام اصولی در آزمون تیزهوشان باید  از شرایط ثبت نام این آزمون اطلاع داشته باشند و اقدام به ثبت نام در آزمون تیزهوشان کنند. رعایت این شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان کاملا الزامی می باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را خدمت شما دوستان عزیز ارائه می کنیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم باید در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشند. باید برای تمامی درس های نوبت دوم سال های پنجم و ششم نمره خیلی خوبی کسب کرده باشند و حتی اگر در مجموع در یکی از درس ها ی سال های پنجم یا ششم ، نمره خوب کسب کرده باشند هم می توانند در آزمون تیزهوشان ثبت نام کنند. داشتن تبعیت ایرانی از دیگر شرط های لازم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان است. داوطلبانی که تبعیت ایرانی ندارند هم با استفاده از شرایط خاصی که وجود دارد می توانند در آزمون تیزهوشان ثبت نام کنند. ثبت نام اتباع ایرانی تابع بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد. مراحل ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی بوده و مسئولیت صحت مشخصات در فرم ثبت نام نیز به عهده داوطلب است. چنانچه بدون داشتن شرایط فوق اقدام به ثبت نام کنید، در صورت شرکت یا حتی قبولی در آزمون ، قبولی داوطلب لغو و باطل خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

در این بخش، مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان را ارائه می کنیم:

  1. بارگزاری فایل عکس دانش آموز جهت صدور کارت ورود به جلسه
  2. تکمیل فرم تقاضا برای ثبت نام به صورت اینترنتی

 

شرایط ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان

شاید برای اکثر دانش آموزان و خانواده ها این سوال پیش بیاید که آیا می توان بدون آزمون وارد مدارس تیزهوشان شد؟ در جواب این سوال باید گفت که در سالهای گذشته این امکان تنها برای دانش آموزان دوره دوم و آن دسته از دانش آموزانی که سال های هفتم و هشتم خود را در مدارس تیزهوشان سپری کرده و معدل هر دو سالشان بالای 17 بوده باشد فراهم بوده است. این دانش آموزان می توانستند بدون آزمون در مدارس تیزهوشان اقدام به ثبت نام کنند و به تحصیل در این مدارس بپردازند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره