کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰ چند است؟ دانشگاه های پردیس خودگردان چندین سال است که زیرنظر دانشگاه های دولتی در حال فعالیت به صورت شهریه پرداز هستند. رشته حقوق از رشته های مقطع کارشناسی زیرگروه یک کنکور سراسری علوم انسانی می‌باشد که در دانشگاه های پردیس خودگردان نیز ارائه می‌شوند. داوطلبان پیش از الویت بندی انتخاب هایشان، میزان شانس قبولی خود را با استفاده از قبولی سال های گذشته تخمین بزنند. در ادامه به ارائه اطلاعاتی پیرامون آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰ می‌پردازیم.

 

آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰ | روزانه

در قبولی داوطلبان در رشته حقوق دانشگاه های پردیس خودگردان، رتبه‌ای که داوطلبان در یکی از سهمیه های ایثارگران 25 درصد، ایثارگران 5 درصد، منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه بدست آورده اند، موثر می‌باشد. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته انسانی کلیک کنید.

به همین دلیل در ادامه آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس 1400 را در قالب جداولی به تفکیک ارائه کرده ایم، داوطلبانی که قصد انتخاب رشته حقوق پردیس را در کنکور سراسری دارند، می‌توانند از این کد رشته محل ها جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور 

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه زابل 11619
دانشگاه زابل 11657
دانشگاه زابل 11776
دانشگاه زابل 12009
دانشگاه زابل 12104
دانشگاه زابل 12210

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه زابل 7655
دانشگاه زابل 7783
دانشگاه زابل 7931
دانشگاه زابل 28502
جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

منطقه یک | رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 13145
دانشگاه زابل 14512

منطقه دو

آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 9288
دانشگاه زابل 20198

منطقه سه | رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰

آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 6580
دانشگاه تهران 13100
دانشگاه زابل 22092
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی انتخاب رشته 👉

 

مشاوره انتخاب رشته

رشته حقوق در دوره های روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی، پیام نور، دانشگاه آزاد و دوره پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری ارائه می‌شود. در این میان هستند داوطلبانی که الویت‌شان قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان است. دانشگاه های پردیس خودگردان شعبه هایی از دانشگاه های دولتی هستند، که به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند.

برای قبولی در رشته حقوق دانشگاه های پردیس خودگردان، داوطلبان می‌توانند با توجه به آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰  انتخاب رشته کنند. اما باید درنظر  داشته باشند که تخمین شانس قبولی بر اساس آخرین رتبه‌ی قبولی حقوق کنکور ۱۴۰۰ یک معیار نسبی است چراکه عوامل مختلفی همچون تغییر تعداد شرکت کنندگان، تراز داوطلبان و… باعث تغییر آخرین رتبه قبولی خواهد شد. 

بنابراین نیاز است در کنار استفاده از آخرین رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس 1400 بررسی و ارزیابی دقیق نیز صورت گیرد تا یک انتخاب رشته بدون مشکل و با کمترین خطا به انجام برسد. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور انسانی کلیک کنید.

برای این منظور داوطلبان علوم انسانی و متقاضیان رشته حقوق می‌توانند با یک مشاور که مسلط به انتخاب رشته است در ارتباط باشند و از تجربیات وی بهره مند شوند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی حقوق ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان حقوق ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان دارای ظرفیت می‌باشد؟

    بله، برای دانشگاه های در واحد پردیس خودگردان دانشجو می‌پذیرند. در طول مقاله به رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس 1400 اشاره شده است.

  2. محدوده رتبه قبولی رشته حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان چقدر است؟

    محدوده رتبه قبولی رشته حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به سهمیه  داوطلب و دانشگاه مدتظر متفاوت است که در متن مقاله به آن ها اشاره کردیم.

  3. چه کسانی مجاز به انتخاب رشته حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌باشند؟

    داوطلبانی که طبق کارنامه اولیه شان مجاز به انتخاب رشته دانشگاه های سراسری باشند، می‌توانند کد رشته محل های رشته حقوق را در فرم انتخاب رشته خود قرار دهند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره