کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند می‌توانند برای اطلاع از شانس قبولی خود از رتبه‌های قبولی سال های گذشته مطلع شون. به همین منظور در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان 1401 می‌پردازیم.

 

رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان ۱۴۰۱

مهندسی کامپیوتر از رشته های پرطرفدار در میان داوطلبان کنکور ریاضی می‌باشد و داوطلبان برای قبولی در این رشته بایستی رتبه خوبی را بدست آورند. در این میان برخی داوطلبان گمان می‌کنند که اگر حتی اگر رتبه مناسبی هم کسب نکرده باشند، می‌توانند در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های پردیس خودگردان قبول شوند.

علاقه مندان به رشته مهندسی کامپیوتر که قصد انتخاب این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، پس از در نظر گرفتن تمامی شرایط این دانشگاه ها از جمله شهریه نسبتا بالای آن می‌توانند ازرتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ جهت تخمین شانس قبول شدن خود استفاده کنند و یک دید کلی از محدوده پذیرفته شدن خود بدست آورند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 748
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1056
دانشگاه صنعتي اميرکبير – تهران 658

 

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتي شريف – تهران 521
دانشگاه صنعتی شریف 804
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 928
دانشگاه صنعتي اميرکبيرتهران 618

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 576
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 751
دانشگاه صنعتي اميرکبير – تهران 1224

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید.

موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. 

جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور و ررتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان 1401 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس ۱۴۰۰

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

  1. آیا برای قبول شدن در رشته کامپیوتر در دانشگاه های پردیس رتبه در سهمیه حائز اهمیت می‌باشد؟

    بله، رشته مهندسی کامپیوتر از رشته های زیرگروه یک کنکور سراسری ریاضی است و رتبه‌ی در سهمیه و زیرگروه یک در قبول شدن این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان حائز اهمیت است.

  2. اطلاع از آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چه کمکی به داوطلبان این رشته خواهد کرد؟

    متقاضیان رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌توانند با اطلاع از آخرین افراد پذیرفته شده این رشته در دانشگاه های با ظرفیت پردیس و مقایسه آنها با رتبه اکتسابی خود، شانس قبول شدن خود را تخمین بزنند.

  3. آیا داوطلبان می توانند از آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان 1401 جهت تخمین شانس قبول شدن خود استفاده کنند؟ 

    بله، با اینکه هرسال رتبه های پذیرفته شدگان ممکن است به دلایل مختلفی همچون تغییر ظرفیت تغییر کند اما با این حال نیز داوطلبان می‌توانند با استفاده از رتبه‌های پذیرفته شدگان شانس قبول شدن خود را تخمین بزنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره