وبلاگ دانتل

تراز قبولی آزمون تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

تراز قبولی آزمون تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ چند می باشد؟ در سال‌های اخیر متقاضیان آزمون ورودی تیزهوشان افزایش پیدا کرده و رقابت بالایی بین شرکت کنندگان وجود دارد. داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ را دارند بایستی به این نکته توجه داشته باشند که می‌توانند برای هدفگذاری بهتر و آشنایی با سطح سوالات آزمون تیزهوشان، از آخرین تراز برای قبولی مدارس تیزهوشان استفاده کنند. تراز قبولی در هر استان و با توجه به کیفیت مدارس تیزهوشان متفاوت است. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون تراز لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی تبریز 1401 – 1402 می‌پردازیم. 

 

تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبانی که در آزمون ورود به مدارس تیزهوشان شرکت می‌کنند، فکر می‌کنند اگر بتوانند به تمامی سوالات آزمون پاسخ درست بدهند، موفق به کسب قبولی خواهند شد که در واقع اینطور نیست. قبولی‌های سالهای گذشته نشان می‌دهد که در هر استان بایستی هدفگذاری ها متفاوت باشد چرا که تراز قبولی به استان محل زندگی و کیفیت مدرسه انتخابی بستگی خواهد داشت.

اولیا گرامی و دانش آموزان عزیزی که ساکن آذربایجان شرقی هستند می‌توانند با اطلاع از آخرین تراز قبولی آزمون مدارس تیزهوشان پسرانه آذربایجان شرقی تبریز یک برنامه ریزی اصولی و منطقی برای مطالعه آزمون نهم به دهم داشته باشند و البته که اطلاع از آخرین تراز قبولی در مدرسه مدنظر از میزان استرس و نگرانی ها نیز کم خواهد کرد. 

بخوانید: راهنما ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

تراز قبولی آزمون تیزهوشان پسرانه نهم به دهم آذربایجان شرقی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در جدول زیر تعدادی از آخرین تراز قبولی در مدارس تیزهوشان پسرانه آذربایجان شرقی تبریز را در سال گذشته گردآوری کرده ایم که داوطلبان می‌توانند از آن جهت قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 استفاده کنند. لازم است اشاره کنیم که ملاک قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم تراز یا نمره کل داوطلب می‌باشد. هرچه این تراز عدد بالاتری باشد، شانس قبولی داوطلب در این آزمون نیز بیشتر خواهد بود.

نام مدرسه تیزهوشان رشته قبولی تراز قبولی
مدرسه تیزهوشان علامه طباطبائی ناحیه 1 تبریز ریاضی 36542
مدرسه تیزهوشان علامه طباطبائی ناحیه 1 تبریز تجربی 48575
مدرسه تیزهوشان علامه جعفری ناحیه 2 تبریز  تجربی 44002
مدرسه تیزهوشان علامه جعفری ناحیه 2 تبریز  ریاضی 38721
مدرسه تیزهوشان علامه امینی ناحیه 3 تبریز  تجربی 44555
مدرسه تیزهوشان علامه امینی ناحیه 3 تبریز  ریاضی 32579
مدرسه تیزهوشان شهید مدنی ناحیه 4 تبریز تجربی 42587
مدرسه تیزهوشان شهید مدنی ناحیه 4 تبریز ریاضی 37823
مدرسه تیزهوشان علامه شهریار ناحیه 5 تبریز تجربی 40111
مدرسه تیزهوشان علامه جعفری مرند  تجربی 33594
مدرسه تیزهوشان علامه حلی اهر تجربی 31486
مدرسه تیزهوشان علامه حلی اهر ریاضی 26895

 

داوطلبان توجه داشته باشند که آخرین رتبه قبولی در هر مدرسه، به کیفیت و رتبه مدرسه تیزهوشان نیز وابسته است، بنابراین با توجه به اینکه بسیاری از مدارس تیزهوشان در آذربایجان شرقی همنام هستند، بنابراین رتبه بالاتر مربوط به مدرسه ای است که از سطح علمی بالاتری برخوردار می‌باشد.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبان پس از شرکت در آزمون ورودی نتایج مدارس تیزهوشان آن ها منتشر می شود. زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ معمولا در یک بازه یک ماهه پس از برگزاری آزمون منتشر می شود. دانش آموزان با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان یا سایت همگام می توانند کارنامه تیزهوشان ۱۴۰۱ خود را دریافت کنند. 

در کارنامه موجود اطلاعات دانش آموز موجود می باشد و تراز کسب کرده داوطلب نیز درج شده است. داوطلبان در صورت کسب تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی 1401 – 1402 در کارنامه آنها وصعیت قبول شده درج می شود و در صورت نیاوردن نمره لازم وضعیت قبول نشده قرار خواهد گرفت.

بخوانید: راهنما دریافت نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در بخش تراز قبولی آزمون تیزهوشان پسرانه نهم به دهم آذربایجان شرقی تبریز نام مدارس را با توجه به اینکه تراز قبولی آنها را در دست داشته ایم، قرار داده ایم، در این قسمت سعی کرده ایم تمامی مدارس تیزهوشان دوره دوم متوسطه پسرانه آذربایجان شرقی را همراه با آدرس و شماره تلفن قرار دهیم تا دانش آموزان پسر آذربایجان شرقی با دید بهتری نسبت به انتخاب مدارس تیزهوشان منطقه خود اقدام کنند.

نام مدرسه تیزهوشان نام شهر آدرس مدرسه شماره تماس
علامه طباطبایی ناحیه 1 تبریز خیابان ولیعصر، بلوار توانیر 33283919
علامه جعفری ناحیه 2 تبریز بلوار آذربایجان، خیابان بهار، انتهای کوی پیروز 32830287
علامه امینی ناحیه 3 تبریز خیابان طالقانی، ایستگاه لاله زار. 35533957
5533957
شهید مدنی ناحیه 4 تبریز زعفرانیه، میدان افلاک نما، بلوار نیایش، جنب بیمارستان ولیعصر. 33316954
شهید مدنی 2 ناحیه 4 تبریز جاده ائل گلی، ورودی گلشهر، خیابان شهید صادقی.  33822686
33811514
استاد شهریار ناحیه 5 تبریز خیابان شمس تبریزی، نرسیده به چهارراه ملل، کوچه حاج کریم مردانی آذر 32355070
علامه مجلسی  شبستر جاده شبستر – صوفیان 42439219
علامه حلی اهر جاده اهر به مشکین شهر، پایین تر از بیمارستان باقرالعلوم 44343115
علامه حلی عجب شیر عجب شیر خیابان جاده پادگان جنب مدرسه نمونه دولتی مقدس 37623091
شهید بهشتی مراغه شهرک ولیعصر، خیابان استاد شهریار 37412446
علامه امینی میانه شهرک اندیشه، جنب آتش نشانی 52243005
علامه جعفری مرند  مرند خیابان شهید رجایی. 42213432
علامه طباطبایی بناب خیابان فرهنگ، روبروی سالن ورزشی امام علی 37744049

مشاوره تراز قبولی مدارس تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

جداول آخرین تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم پسرانه آذربایجان شرقی 1401 – 1402 برای ورود به دوره دوم متوسطه بایستی جهت کمک به بالا بردن سطح آمادگی دانش آموزان به کار گرفته شود. دانش آموزان پس از اینکه از تراز لازم برای قبولی در مدرسه تیزهوشان موردنظرشان مطلع شدند بایستی با توجه به شرایط و سطح آمادگی خود یک برنامه ریزی جامع و اصولی برای خود طراحی کنند تا بتوانند با توجه به زمان باقی مانده تا برگزاری آزمون تیزهوشان خود را آماده کنند.

لازم است اشاره کنیم هرسال پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ممکن است مواردی همچون ظرفیت مدارس تغییر کند و از طرفی احتمال دارد سطح سوالات سخت تر شود بنابراین داوطلبان باید این نکات را نیز درنظر داشته باشند و سعی کنید تراز قبولی تیزهوشان آذربایجان شرقی تبریز نهم به دهم پسرانه در این جداول را بیشتر از مقدار ذکر شده در نظر بگیرند.

داوطلبانی که طبق تمامی توضیحات مایل به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 هستند، بایستی در تاریخ های اعلام شده به سایت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ azmoon.medu.ir مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

چنانچه پیرامون نحوه مطالعه و اطلاع از تراز لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان آذربایجان شرقی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا مشاوران این مجموعه شما را در این راه یاری کنند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تراز قبولی آزمون تیزهوشان پسرانه نهم به دهم تبریز 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

تاریخ ثبت نام آزمون تیز هوشان در چه زمانی می باشد؟

زمان ثبت نام معمولا در فروردین ماه می باشد. در متن مقاله زمان اشاره کرده ایم.

داوطلبان چگونه می توانند در این مدارس قبول شوند؟

دانش آموزان در آزمون مربوطه شرکت کرده و بر اساس ترازی که کسب خواهند کرد می توانند در صورت قبولی در این مدارس تحصیل کنند.

نحوه نام نویسی آزمون تیزهوشان به چه صورت می باشد؟

داوطلبان باید به سایت استعداد درخشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

کانال تلگرام تحصیلی     

یک دیدگاه

  1. سلام میخواستم بدونم برای هشتمی هاهم آزمون تیزهوشان وجود داره یا فقط برای ششم یه هفتم و نهم به دهمه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره