کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعتراض به نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 | زمان و نحوه اعتراض به جواب

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی‌ها، برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، بایستی در آزمونی که توسط وزارت بهداشت برگزار می‌شود، شرکت کنند. در سال جاری با اینکه برگزاری این آزمون چندین بار به تعویق افتاد اما درنهایت مردادماه بر‌گزار شد و دانشجویان توانستند انتخاب رشته خود را ثبت کنند.حال با اعلام نتایج نهایی برخی داوطلبان به نتیجه بدست آمده اعتراض دارند، به همین منظور در ادامه این مطلب به زمان و نحوه اعتراض به نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 می‌پردازیم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

اعتراض به نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

به دلیل وجود شرایط کرونایی، برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99، بارها به تعویق افتاد اما بالاخره در مرداد ماه برگزار شد. در اواخر شهریورماه کارنامه‌های اولیه داوطلبان این آزمون بر روی سایت وزارت بهداشت قرار داده شد و فرصتی برای انتخاب رشته در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

حال پس از اعلام نتایج نهایی، هستند داوطلبانی که به نتیجه بدست آمده اعتراض دارند و یا در کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته نشده اند و یا از کدرشته محل قبولی رضایت کافی ندارند.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است تا هرگونه درخواستی که داشتند، بتوانند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، ثبت کنند.

داوطلبانی که به نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 اعتراض دارند می‌توانند به سایت مربوطه مراجعه کرده و اعتراض خود را در قالب یک درخواست ارسال کنند. در ادمه به راهنما تصویری قدم به قدم و نحوه ثبت اعتراض در وسایت وزارت بهداشت پرداخته ایم.

زمان اعتراض به نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

بدیهی است چون داوطلبان به نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اعتراض دارند، بایستی ابتدا از نتایج نهایی خود مطلع شوند و سپس هرگونه اعتراضی که داشتند را ثبت نمایند.

با توجه به اینکه نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99  اعلام شده است، داوطلبان می‌توانند تمامی درخواستها و اعتراضات خود را با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت کنند.

نحوه اعتراض به نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در سال 1399، چنانچه به نتیجه دریافتی اعتراض داشته باشند می‌توانند با پیشروی طبق مراحل زیر، اعتراض خود را در قالب یک درخواست ثبت کنند.

ورود به سایت مربوطه

  • مرحله اول: داوطلبان باید برای ثبت هرگونه اعتراضی به نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، به نشانی اینترنتی “sanjeshp.ir” مراجعه کنند.
  • مرحله دوم: پس از ورد به سایت مرکز سنجش آمورش پزشکی، باید از بالای صفحه بر روی گزینه ” تماس با ما ” کلیک کنند.

تماس-با-ما

تکمیل فرم

  • مرحله سوم: پس از کلیک بر روی گزینه تماس با ما، داوطلبان مستقیما وارد صفحه ثبت درخواست می‌شوید که شامل یک فرم می‌باشد.

داوطلبان برای ثبت اعتراض خود بایستی طبق تصویر زیر در فیلدهای مربوطه نام، نام خانوادگی، کدملی، تلفن همراه و ایمیل خود را وارد کنند. نوع آزمون را”ارشد” و دسته بندی را “اعتراض به نمره” قرار دهند. در آخر بایستی در قسمت پیغام، به شرح اعتراض خود بپردازند و سعی کنند به صورت کامل مشکل خود را مطرح کنند و سپس بر روی گزینه “ارسال” کلیک کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

اعتراض-به-نمره

نکته اول: از ایمیلی استفاده کنید که معتبر باشد چراکه کدرهگیری ارسال درخواست به آن ارسال می‌شود که برای رویت پاسخ درخواست ضروری می‌باشد.

نکته دوم: ملاک پیگیری درخواست اعتراض، اطلاعات وارد شده می‌باشد، داوطلبان باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد کنند.

پاسخگویی به درخواست

داوطلبان می‌توانند پس از گذشت 24 تا 72 ساعت پس از ثبت درخواست، در کادر قسمت پایینی ثبت درخواست مطابق تصویر زیر با وارد کردن کدملی و کدرهگیری پاسخ خود را رویت کنند.

پاسخگویی-به-درخواست

برای دریافت مشاوره در اعتراض به نتایج ارشد بهداشت 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره