انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور 1400

در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری در تمامی زیرگروه ها، تعدادی از ظرفیت ها به رشته هایی با شرایط خاص در دانشگاه های مختلفی شامل دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، دانشگاه شاهد، دانشگاه شهید مطهری و … اختصاص دارد. داوطلبان پس از انتخاب این رشته ها و دعوت به مصاحبه، می توانند همزمان با اعلام نتیجه نهایی، نتایج مصاحبه را نیز دریافت کنند. در این میان برخی از داوطلبان به نتیجه بدست آمده اعتراض دارند که می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند. در ادامه اطلاعاتی پیرامون اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور 1400 ارائه کرده ایم.

 

زمان اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور 1400

پس از اعلام نتایج نهایی کد رشته محل های دارای مصاحبه کنکور سراسری 1400، برخی از داوطلبان که در یک یا چند کد رشته محل در مصاحبه شرکت کرده اند، اما پس از رویت نتیجه در هیچ کد رشته محلی موفق به کسب نتیجه قبولی نشده اند و یا انتظار داشتند در کد رشته محلی بهتری پذیرفته شوند، می توانند اعتراص خود را ثبت کنند. بلافاصله پس از اعلام نتیجه نهایی مصاحبه کنکور 1400، به مدت چند روز و قبل از اتمام مهلت ثبت نام حضوری دانشگاه ها، داوطلبان فرصت دارند که اعتراض خود را به نتیجه نهایی مصاحبه کنکور 1400 ثبت کنند. 

تاکنون سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون زمان اعلام نتیجه نهایی مصاحبه کنکور 1400 و زمان اعتراض به آن اطلاعیه ای منتشر نکرده است، اما به محض دریافت اخبار جدید در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور 1400

توجه داشته باشید که اولا در مرحله اول که دعوت شدگان به مصاحبه مشخص می شود، امکان ثبت درخواست اعتراض وجود ندارد و اگر اعتراضی هم داشته باشید، بدان پاسخی داده نخواهد شد، ثانیا از مراجعه حضوری به سازمان سنجش آموزش کشور بپرهیزید و مراحل ثبت اعتراض خود را به صورت اینترنتی دنبال کنید. متقاضیانی که به نتیجه نهایی مصاحبه 1400 اعتراض دارند، می توانند طبق مراحل زیر عمل کنند.

1️⃣ متقاضیان بایستی به سامانه پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” darkhast.sanjesh.org ” مراجعه کنند.

darkhast.sanjesh

2️⃣ در فرم بایستی اطلاعات خواسته شده شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه و شماره همراه خود را در این فرم وارد کند و پس از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه ” ثبت ” کلیک نماید.

تکمیل-اطلاعات

 

3️⃣ در این مرحله به شماره تلفن همراهی که متقاضی وارد کرده است، یک کد ارسال خواهد شد که بایستی این کد را در کادر مربوطه وارد کند و سپس بر روی گزینه ” ثبت ” کلیک نماید.

4️⃣ در آخر نیز بایستی متقاضی ثبت درخواست اعتراض به نتیجه نهایی مصاحبه کنکور سراسری 1400، متن اعتراض خود وارد کرده و سپس اسناد و مدارک لازم را نیز به صورت فایل تصویری، پی دی اف و… ارسال نماید و در انتها بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کند تا در نهایت برای متقاضی شماره نامه و کد رهگیری از طریق پیامک ارسال شود

 

توجه

پس از برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتیجه نهایی مصاحبه کنکور 1400، امکان اعتراض از طریق سامانه پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش فراهم خواهد شد که در آن زمان، راهنمای تصویری را نیز به این مطلب اضافه خواهیم کرد.

 

دریافت نتیجه اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور 1400

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از آخرین وضعیت اعتراض خود به نتایج نهایی مصاحبه کنکور 1400، پس از گذشته یک بازه زمانی 24 تا 72 ساعت از زمان ثبت اعتراض در سامانه پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش، نسبت به دریافت نتیجه اقدام کنید. برای این کار بایستی به سامانه رهگیری مکاتبات اداری به نشانی اینترنتی ” rahgiri.sanjesh.org ” مراجعه کنید، و سپس با وارد کردن شماره نامه و کد رهگیری از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوید.

دریافت نتیجه اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور

 

مشاوره مصاحبه کنکور 1400

داوطلبانی که رشته های دارای شرایط خاص را انتخاب می کنند و همینطور دعوت به مصاحبه نیز می شوند، چنانچه موفق به کسب نتیجه قبولی در مرحله مصاحبه نشوند، انتخاب و الویت بعدی آن ها بررسی می شود که در صورت قبولی در الویت بعدی، نتیجه برای آن ها منتشر می گردد. چنانچه پیرامون ثبت درخواست اعتراض به نتیجه نهایی مصاحبه کنکور 1400 سوالی  دارید، می توانید با برقراری تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا امکان ثبت درخواست اعتراض به نتیجه نهایی مصاحبه کنکور سراسری وجود دارد؟

بله تمامی متقاضیانی که در مصاحبه شرکت کردخ‌اند، می توانند نسبت به نتیجه خود اعتراض کنند.

متقاضیان جهت ثبت درخواست اعتراض به نتیجه نهایی مصاحبه کنکور سراسری، باید به کدام سایت مراجعه کنند؟

متقاضیان جهت ثبت اعتراض به سامامنه پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش ” darkhast.sajesh.org ” مراجعه کنند.

نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتیجه نهایی مصاحبه کنکور سراسری به چه صورت است؟

در متن مقاله به نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج نهایی مصاحبه کنکور سراسری اشاره کرده‌ایم.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام اگر من بخواهم به نتیجه تربیت بدنی اعتراض کنم
    الان می تونم اقدام کنم

    1. سلام ذر زمان اعتراض به نتایج مصاحبه کنکور سراسری که سازمان سنجش تعیین می کند (چند روز پس از اعلام نتایج) می توانید اعتراض خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره