اخبار و اطلاعیه ها

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری 99 اعلام شد | مشخصات و عکس

کنکور سراسری 99 در بازه تاریخ 29 مرداد تا 1 شهریور برگزار شد. این آزمون زیرنظر سازمان سنجش کشور برگزار می شود. سازمان سنجش هرساله اقدام به برگزاری و انتشار نتایج کنکور سراسری می نماید. امسال نیز مانند سالهای گذشته داوطلبان منتظر اعلام نتایج هستند. در ادامه به مطلب به معرفی اسامی نفرات برتر کنکور 99 پرداخته ایم و نکاتی را برای داوطلبین ارائه کرده ایم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور سراری 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

لیست نفرات برتر کنکور سراسری ریاضی 99 

نفرات-برتر-کنکور-سراسری ریاضی

لیست نفرات برتر کنکور سراسری تجربی 99

نفرات-برتر-کنکور-تجربی

 

لیست نفرات برتر کنکور سراسری انسانی 99

نفرات-برتر-کنکور-سراسرانسانی

لیست نفرات برتر کنکور سراسری هنر 99

نفرات-برتر-کنکور-سراسری هنر

لیست نفرات برتر کنکور سراسری 99 | زبان

نفرات-برتر-کنکور-سراسری زبان

نفرات برتر کنکور سراسری 99 | نکات کاربردی

بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری برای بسیاری از داوطلبین سوالاتی ایجاد می‌شود. سوالاتی درباره کارنامه، اعتراض به نتیجه، شانس قبولی و انتخاب رشته که در این قسمت بصورت مختصر به برخی از آنها پاسخ خواهیم گفت. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید.

کارنامه اولیه کنکور سراسری

کارنامه اولیه کنکور سراسری از طریق سایت sanjesh.org قابل مشاهده است. داوطلبان با وارد کردن اطلاعات خود می توانند وارد پرتال شده و نتیجه خود را مشاهده نمایند.

کارنامه اولیه کنکورسراسری شامل بخش های مختلفی از جمله اطلاعات شناسایی داوطلب، درصد کسب شده در هر درس و رتبه و تراز می باشد. برای داوطلبین چندین رتبه در کارنامه ذکر شده است که هرکدام معنی مشخصی دارد.

رتبه در زیرگروههر داوطلب با توجه به ضرایب مختلف دروس در زیرگروه های متفاوت دارای چندین رتبه در زیرگروه های مختلف است که تعیین کننده شانس قبولی داوطلب در رشته های آن زیرگروه می‌باشد.
رتبه در سهمیهبرای هر داوطلب رتبه در سهمیه مشخص شده است. که به معنی مشخص شدن جایگاه فرد در بین افرادی با سهمیه مشابه خودش می باشد.
رتبه کشوریاین رتبه نشان دهنده جایگاه داوطلب در بین کلیه شرکت کنندگان کنکورسراسری در کل کشور می باشد.

اعتراض به نتایج اولیه کنکور سراسری

ممکن است نسبت به بخش های مختلف کارنامه خود معترض باشید. برای ثبت این اعتراض می توانید به قسمت سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش وارد شده و مراتب اعتراض خود را اعلام نمایید.

بیشتر بخوانید: اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

شانس قبولی

یکی از بزرگترین سوالات برای داوطلبین این است که با رتبه و تراز کسب شده در چه کدرشته هایی شانس قبولی دارند. ما در مجموعه تحصیلی دانتل مجموعه بزرگی از اطلاعات سالهای گذشته گردآوری کرده ایم. کافیست به سایت دانتل مراجعه کرده و رشته مورد علاقه خودتان را سرچ کنید تا رتبه و تراز قبولی را براساس سالهای گذشته مشاهده کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری 99

داوطلبین برای انتخاب رشته در زمان مقرر شده و بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد، با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انتخاب رشته خود را انجام دهید.

بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در این مقاله علاوه بر معرفی اسامی نفرات برتر کنکور 99 سعی کردیم نکات کاربردی را که در این مقطع مورد نیاز داوطلبین است بصورت خلاصه ارائه کنیم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور سراری 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا