اخبار و اطلاعیه ها

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ اعلام شد

نتایج کنکور سراسری و اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ اعلام شد. کنکور سراسری ۱۴۰۱ در بازه تاریخ ۸ تا ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۱ برگزار شد. این آزمون زیرنظر سازمان سنجش کشور برگزار می شود. سازمان سنجش هرساله اقدام به برگزاری و انتشار نتایج کنکور سراسری می نماید. امسال نیز مانند سالهای گذشته داوطلبان منتظر اعلام نتایج کنکور هستند. در ادامه به مطلب به معرفی اسامی نفرات برتر کنکور 1401 پرداخته ایم و نکاتی را برای داوطلبین ارائه کرده ایم.

لیست اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۱ مردادماه منتشر شد. در ادامه لیست نفرات برتر را می توانید مشاهده نمایید.

لیست نفرات برتر کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۱

نفرات برتر کنکور سراسری تجربی

لیست نفرات برتر کنکور سراسری ریاضی ۱۴۰۱

لیست نفرات برتر کنکور سراسری انسانی ۱۴۰۱

لیست نفرات برتر کنکور سراسری

لیست نفرات برتر کنکور سراسری هنر ۱۴۰۱

هنر

لیست نفرات برتر کنکور سراسری زبان ۱۴۰۱

زبان

کارنامه اولیه کنکور سراسری

کارنامه اولیه کنکور از طریق سایت sanjesh.org قابل مشاهده است. داوطلبان با وارد کردن اطلاعات خود می توانند وارد پرتال شده و نتیجه خود را مشاهده نمایند.

کارنامه اولیه کنکورسراسری شامل بخش های مختلفی از جمله اطلاعات شناسایی داوطلب، درصد کسب شده در هر درس و رتبه و تراز می باشد. برای داوطلبین چندین رتبه در کارنامه ذکر شده است که هرکدام معنی مشخصی دارد.

رتبه در زیرگروه هر داوطلب با توجه به ضرایب مختلف دروس در زیرگروه های متفاوت دارای چندین رتبه در زیرگروه های مختلف است که تعیین کننده شانس قبولی داوطلب در رشته های آن زیرگروه می‌باشد.
رتبه در سهمیه برای هر داوطلب رتبه در سهمیه مشخص شده است. که به معنی مشخص شدن جایگاه فرد در بین افرادی با سهمیه مشابه خودش می باشد.
رتبه کشوری این رتبه نشان دهنده جایگاه داوطلب در بین کلیه شرکت کنندگان کنکورسراسری در کل کشور می باشد.

اعتراض به نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱

بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری برای بسیاری از داوطلبین سوالاتی ایجاد می‌شود. سوالاتی درباره کارنامه، اعتراض به نتیجه، شانس قبولی و انتخاب رشته که در این قسمت بصورت مختصر به برخی از آنها پاسخ خواهیم گفت. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید.

ممکن است نسبت به بخش های مختلف کارنامه خود معترض باشید. برای ثبت این اعتراض می توانید به قسمت سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش وارد شده و مراتب اعتراض خود را اعلام نمایید.

بیشتر بخوانید: اعتراض به نتایج کنکور

شانس قبولی

یکی از بزرگترین سوالات برای داوطلبین این است که با رتبه و تراز کسب شده در چه کدرشته هایی شانس قبولی دارند. ما در مجموعه تحصیلی دانتل مجموعه بزرگی از اطلاعات سال های گذشته گردآوری کرده ایم. کافیست به سایت دانتل مراجعه کرده و رشته مورد علاقه خودتان را سرچ کنید تا رتبه و تراز قبولی را براساس سالهای گذشته مشاهده کنید. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور در رشته های مختلف کلیک کنید.

انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱

داوطلبین برای انتخاب رشته کنکور در زمان مقرر شده و بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انتخاب رشته خود را انجام دهید.

در این مقاله علاوه بر معرفی اسامی نفرات برتر کنکور ۱۴۰۱ سعی کردیم نکات کاربردی را که در این مقطع مورد نیاز داوطلبین است بصورت خلاصه ارائه کنیم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه به نتایج کنکور سراسری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

‫14 دیدگاه ها

  1. ساری آمل لاهیجان گرگان
   اینا شمالن دیگ
   شمال پس کجاست نکنه اشتباه میرفتیم تا حالا
   نفرات برتر کنکور امسال باز هم شمالی داریم

 1. اما چرا دخترا اینقدر کمن
  فکر کنم هرم جمعیتی تو نفرات برتر کنکور هم اثر داشته
  خیلی ممنون بابت همه چی?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره