کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی داروسازی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامهکارنامه قبولی داروسازی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی داروسازی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم داروسازی

کارنامه قبولی داروسازی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته داروسازی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی داروسازی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه داروسازی همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج کنکور منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

کارنامه قبولی داروسازی منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی داروسازی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته داروسازی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی داروسازی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شیراز رشته: داروسازی
شهر داوطلب: شیراز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  5244 رتبه در سهمیه: 1578
نام درس درصد
ادبیات فارسی 21
عربی 77
معارف 82
زبان 88
زمین شناسی 11
ریاضیات 67
زیست شناسی 59
فیزیک 31
شیمی 66
دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی تبریز رشته: داروسازی
شهر داوطلب: مشهد نوع دوره:  نوبت دوم
رتبه کشوری:  6244 رتبه در سهمیه: 1922
نام درس درصد
ادبیات فارسی 55
عربی 89
معارف 76
زبان 74
زمین شناسی 29
ریاضیات 43
زیست شناسی 61
فیزیک 43
شیمی 27

سهمیه منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته داروسازی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی تهران رشته: داروسازی
شهر داوطلب: کرج نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  3499 رتبه در سهمیه: 1608
نام درس درصد
ادبیات فارسی 43
عربی 87
معارف 46
زبان 63
زمین شناسی 38
ریاضیات 39
زیست شناسی 66
فیزیک 52
شیمی 26
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی یزد رشته: داروسازی
شهر داوطلب: یزد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  7116 رتبه در سهمیه: 3208
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 78
معارف 73
زبان 53
زمین شناسی 29
ریاضیات 25
زیست شناسی 77
فیزیک 18
شیمی 55

کارنامه قبولی داروسازی منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی داروسازی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی البرز – کرج رشته: داروسازی
شهر داوطلب: شهریار نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  6425 رتبه در سهمیه: 1609
نام درس درصد
ادبیات فارسی 53
عربی 76
معارف 76
زبان 8
زمین شناسی 40
ریاضیات 25
زیست شناسی 75
فیزیک 35
شیمی 26
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته: داروسازی
شهر داوطلب: کاشمر نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری: 5200 رتبه در سهمیه: 2367
نام درس درصد
ادبیات فارسی 55
عربی 52
معارف 83
زبان 76
زمین شناسی 30
ریاضیات 22
زیست شناسی 55
فیزیک 35
شیمی 66

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره کارنامه قبولی داروسازی

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی داروسازی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی داروسازی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی داروسازی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی رشته داروسازی ، از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی داروسازی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره