کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟ رشته مهندسی معدن یکی از رشته های مهندسی است که برخی داوطلبان قصد دارند که این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، این دسته از داوطلبان می‌توانند رتبه اکتسابی خود را با آخرین رتبه قبولی مقایسه کنند و شانس خود را تخمین بزنند. چنانچه رتبه مشابهی با قبولی سال های گذشته این رشته کسب کرده باشند یعنی شانس قبولی بالایی دارند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی معدن پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 می‌پردازیم. 

 

رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان ۱۴۰۱

بنابراین طبق توضیحات ارائه شده متقاضیان رشته مهندسی معدن باید به منظور قبولی در دانشگاه های سراسری درس بخوانند و چنانچه پس از برگزاری کنکور سراسری زیرگروه آزمایشی ریاضی، کارنامه های اولیه خود را دریافت کرده اند، به منظور یک انتخاب رشته آگاهانه می‌توانند از رتبه‌های پذیرفته شدگان داوطلبان در دوره های روزانه و نوبت دوم استفاده کنند. برای اطلاع از رتبه‌ قبولی کنکور ریاضی سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

لازم است اشاره کنیم چنانچه بعدها نیز رشته مهندسی معدن در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه شد، داوطلبان می‌توانند با توجه به رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان در دوره روزانه دانشگاه های سراسری، شانس قبولی خود را تخمین بزنند بدین ترتیب که دانشگاه های پردیس خودگردان معمولا به دلیل شهریه های نسبتا بالا در الویت دوم داوطلبان نسبت به دوره روزانه قرار دارد، به همین دلیل معمولا پذیرش راحت‌تری دارند و داوطلبان می‌توانند با کمی افزایش دادن رتبه‌های دوره روزانه، رتبه‌ی نسبی قبول شدن دانشگاه های پردیس را بدست آورند.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور 1400

 

رتبه قبولی معدن پردیس کنکور 1401

به منظور راهنمایی متقاضیان رشته مهندسی معدن در دانشگاه های پردیس خودگردان، در این قسمت از مقاله آخرین رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان را در دوره روزانه دانشگاه های سراسری ارائه کرده ایم، همانطورکه گفتیم داوطلبان می‌توانند چنانچه رشته مهندسی معدن در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه شد نیز از این جدول جهت تخمین رتبه‌ی قبول شدن خود استفاده کنند.

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی ارومیه 71589
دانشگاه صنعتی شاهرود 70000

 

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه بیرجند 95118

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان 112525
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته مهندسی معدن پردیس

رشته مهندسی معدن در دانشگاه های سراسری ارائه می گردد اما تا به حال شاهد ارائه این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان نبوده ایم. متقاضیان رشته مهندسی معدن می توانند جهت ادامه تحصیل در این رشته از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته مهندسی معدن در دوره روزانه دانشگاه های سراسری که در متن مقاله به آن ها اشاره کردیم استفاده کنند. برای مشاهده راهنما انتخاب رشته ریاضی کلیک کنید.

تمامی داوطلبان می توانند برای دریافت اخبار مرتبط با رشته مهندسی معدن و رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرند و جدید ترین اخبار را دریافت نمایند. 

 

 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته مهندسی معدن در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    تاکنون رشته مهندسی معدن در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه نشده است.

  2. رشته مهندسی معدن در کدام یک از دانشگاه ها ارائه می‌شود؟

    داوطلبان می‌توانند از آخرین رتبه قبولی مهندسی معدن پردیس خودگردان ۱۴۰۱ جهت تخمین شانس قبولی خود در کنکور سراسری استفاده کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره