کنکور سراسریانتخاب رشته دانشگاه آزادانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی علوم تغذیه کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی علوم تغذیه کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. داوطلبانی که علاقه‌مند به انتخاب کد رشته محل های مربوط به رشته علوم تعذیه هستند، بایستی توجه داشته باشند که این رشته در دوره روزانه دانشگاه های دولتی، در دانشگاه های غیرانتفاعی و همینطور در دانشگاه های آزاد اسلامی ارائه می‌گردد. به منظور تکمیل فرم انتخاب رشته، متقاضیان رشته علوم تغذیه می‌توانند از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته علوم تغذیه کنکور 1400 استفاده کنند و میزان شانس قبولی شان، را تخمین بزنند. 

آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه کنکور ۱۴۰۰

رشته علوم تغذیه در دوره روزانه اکثر دانشگاه های دولتی ارائه می‌شود و شما داوطلبان می‌توانید کد رشته محل های رشته علوم تغذیه را در دوره روزانه دانشگاه های مدنظرتان انتخاب کنید. بدیهی است که قبولی در دوره روزانه دانشگاه های سراسری وابسته به رتبه‌ی علمی دانشگاه، کار سخت تری نسبت به دیگر دوره ها است اما با این حال نیز بهتر است تمامی داوطلبان، چندین انتخاب اول خود را به دوره روزانه دانشگاه های سراسری اختصاص دهند. برای مشاهده رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 1828
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 2568
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 2103
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 2922

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 3156
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 5241

منطقه یک | رتبه قبولی علوم تغذیه کنکور 1400

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 2411
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 2869
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 3123
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 2919
دانشگاه علوم پزشکی تبریز 3732

منطقه دو | رتبه قبولی علوم تغذیه کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 2415
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 5895
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 3158
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 4914

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 2946
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر 6809
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3298
دانشگاه علوم پزشکی لرستان | خرم آباد 8588

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

رتبه قبولی علوم تغذیه دانشگاه آزاد 1400

رشته علوم تغذیه در دانشگاه آزاد نیز ارائه شده و هرسال داوطلبان بسیاری کد رشته محل های مربوط به این رشته را در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود قرار می‌دهند. از سهمیه های موثر در دانشگاه آزاد و قبولی در رشته علوم تغذیه سهمیه ایثارگران، بسیج فعال و عادی می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه رتبه کشوری
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات 4311 19112
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات 8438 18673
دانشگاه آزاد واحد مرند 10911 32841

مشاوره انتخاب رشته تجربی

مرحله انتخاب رشته از مهم ترین مراحل آزمون سراسری تجربی می‌باشد، چرا که داوطلب باید کد رشته محل های انتخابی خود را به درستی الویت بندی کند تا موفق به کسب قبولی شود. شما داوطلبی که قصد انتخاب رشته علوم تغذیه را دارید، باید به این نکته توجه کنید شما نمی‌خواهید یک انتخاب رشته، رشته محور انجام داده و فقط کد رشته محل های مربوط به علوم تغذیه را در فرم انتخاب رشته خود قرار دهید. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته آزمون سراسری تجربی کلیک کنید.

بنابرای هر داوطلب باید برای اینکه بداند جه کد رشته محل هایی را در الویت بالاتر و کدام رشته محل ها را در الویت پایین تر، قرار دهد، باید با مشاوره انتخاب رشته تحصیلی که تمامی جوانب یک انتخاب را برای داوطلب شرح دهد، کمک بگیرد. برای این منظور می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران مجرب ما استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

آیا رشته علوم تغذیه در دانشگاه های غیرانتفاعی نیز ارائه می‌گردد؟

بله، رشته علوم تغذیه در دانشگاه های غیرانتفاعی نیز دارای ظرفیت است.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان علوم تغذیه در دوره روزانه دانشگاه های دولتی به چه صورت است؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان علوم تغذیه در دوره روزانه دانشگاه های دولتی براساس عوامل مختلفی همچون رتبه‌ی علمی دانشگاه، متفاوت می‌باشد

متقاضیان رشته علوم تعذیه در دانشگاه آزاد اسلامی از چه طریقی می‌توانند به فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد دسترسی داشته باشند؟ 

متقاضیان رشته علوم تغذیه می‌توانند از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد دسترسی داشته و کد رشته محل های انتخابی‌شان را در این فرم درج کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره