کنکور سراسریانتخاب رشته دانشگاه آزادانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی پرستاری کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی پرستاری کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تحربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. اطلاعات کارنامه سالهای قبل می‌تواند برای تخمین رتبه در آزمون کنکور مورد استفاده قرار گیرد. همچنین می‌توان از این اطلاعات به عنوان شاخصی برای سنجش عملکرد مطالعاتی داوطلبان استفاده نمود. کارشناسان مرکز مشاوره دانتل جهت همراهی با داوطلبان رتبه های قبولی پرستاری را گردآوری نموده اند. علاقه مندان می‌توانند در ادامه مقاله از آخرین رتبه قبولی پرستاری کنکور 1401 مطلع شوند. برای  با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

رتبه قبولی پرستاری کنکور ۱۴۰۰

یکی از رموز کسب موفقیت در کنکور، داشتن برنامه مطالعاتی دقیق و منسجم است. مشورت با کارشناسان در این امر می‌تواند احتمال بروز خطا را کاهش دهد. همچنین داوطلبان می‌توانند با استفاده از معیارهایی از درستی برنامه ریزی خود مطلع شوند. یکی از بهترین شاخص‌هایی که داوطلبان می‌توانند از آن بهره گیری نمایند، رتبه قبولی پرستاری کنکور سنوات قبل است. با مقایسه نتایج اکتسابی داوطلبان با اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان قبل، میزان انحراف از مسیر درست مشخص می‌شود. در نتیجه داوطلبان می‌توانند در اولین فرصت نسبت به اصلاح برنامه خود اقدام نمایند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور تجربی در سایر رشته های گروه تجربی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

رتبه قبولی پرستاری کنکور 1400 | روزانه

تحصیل در دوره های روزانه نسبت به سایر دوره های دانشگاهی ارجحیت دارد. صرفا داوطلبانی موفق به قبولی در این دوره ها می شوند که حائز رتبه های برتر کنکور شده باشند. از آنجا که رتبه قبولی پرستاری برتر به تفکیک سهمیه مناطق اعلام می گردد، در این بخش اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان قبل به تفکیک منطقه یک، دو و سه ارائه می شود. همچنین به دلیل سنجش مجزای مشمولین سهمیه ایثارگری، اطلاعات مربوط به این گروه نیز در جدول جداگانه ای در اختیار متقاضیان قرار داده شده است. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 1785
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1503
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1714
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 2367

 

رتبه قبولی پرستاری کنکور 1400 |‌ منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 2013
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 2487
دانشگاه علوم پزشکی ایران 3196
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله 3085
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 8976
دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس 10108

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1547
دانشگاه علوم پزشکی البرز – کرج 2800
دانشگاه علوم پزشکی تبریز 2195
دانشگاه علوم پزشکی همدان 8779

 

سهمیه ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 977
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1820
دانشگاه علوم پزشکی ایران 2007
دانشگاه علوم پزشکی تبریز 2306

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

رتبه قبولی پرستاری کنکور ۱۴۰۰ | دانشگاه آزاد

علی‌رغم علاقه مندی اکثریت داوطلبان به پذیرش در دانشگاه های دولتی، پذیرش دانشگاه آزاد برای برخی از داوطلبان دارای اولویت است. در ادامه این بخش رتبه قبولی پرستاری کنکور دانشگاه آزاد برای بهره گیری این گروه ارائه می‌شود.

سهمیه داوطلب دانشگاه محل پذیرش رتبه کشوری
عادی دانشگاه واحد علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران 27124
عادی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی 31954
عادی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی 28144

بخوانید: راهنما جامع انتخاب رشته آزاد

مشاوره انتخاب رشته پرستاری

روشن است تحلیل آخرین رتبه قبولی پرستاری برای داوطلبان ضروری است. اما اینکه اطلاعات باید توسط چه کسی مورد بررسی و تحلیل واقع شود نکته ای است که باید مورد توجه قرار گیرد. نتایج حاصل از تحلیل نادرست اطلاعات بسیار گمراه کننده خواهد بود. می‌دانیم که کار را باید به کاردان سپرد. پر واضح است که این امر در مورد تحلیل رتبه و تراز نیز صدق می‌نماید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل با داشتن دانش و آگاهی کافی در این رابطه آماده ارائه تحلیل های معتبر و ارزشمند به داوطلبان هستند.

مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته پرستاری کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

رتبه‌ی پذیرفته شدگان پرستاری کنکور ۱۴۰۰ در چه بازه‌ای قرار دارد؟

اطلاعات دقیق در این رابطه در متن مقاله عنوان شده است

آیا اطلاعات مندرج در کارنامه پذیرفته شدگان سنوات گذشته برای داوطلبان قابل استفاده است؟

بله، اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان قبل شاخص سنج داوطلبان است.

آیا سنجش داوطلبان در سهمیه مناطق مختلف به صورت یکپارچه صورت می گیرد؟

خیر، داوطلبان مشمول هر سهمیه با سایر مشمولین همان سهمیه سنجش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره