انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمونکارشناسی ارشد

سایت ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1400 | کارشناسی ارشد azmoon.org

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، علاوه بر شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی نیز امکان پذیر می‌باشد.داوطلبان با امتیاز استعداد درخشان که از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دوره کارشناسی بوده اند، می‌توانند در جهت ادامه تحصیل به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد، وارد دانشگاه آزاد شوند. این داوطلبان کافی است در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشجو به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” مراجعه کنند و نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام کنند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون سایت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 یعنی “ azmoon.org ” می‌پردازیم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هرسال داوطلبان بسیاری خواستار ورود به مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون هستند و به همین دلیل دانشگاه های سراسری و آزاد نیز هرساله ظرفیتی را برای پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون کنکور و با سهیمه استعداد درخشان، اختصاص می‌دهند.

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری، بدین صورت است که هر دانشگاه برای جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد فراخوان هایی را منتشر می‌کند. از این طریق رشته محل های ارائه شده، شرایط ثبت نام و اطلاعات موردنیاز دانشجویان را دراختیار داوطلبان قرار می‌دهد. در واقع ثبت نام بدون کنکور ارشد هر دانشگاه از طریق همان دانشگاه انجام می‌شود.

اما ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه برای تمامی دانشگاه های آزاد از طریق سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشجو به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” انجام می‌شود. کلیه مراحل ثبت نام داوطلبان در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد آزاد به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت قابل انجام است.

لازم به تاکید مجدد است که داوطلبانی می‌توانند به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشجو به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام کنند که از دانشجویان ممتاز و استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی بوده باشند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان بایستی توجه داشته باشند که اگر می‌خواهند در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد آزاد شرکت کنند بایستی در زمان های مقرر به سایت مربوطه مراجعه کنند، چراکه خارج از بازه زمانی اعلام شده، لینک مربوط به ثبت نام بدون کنکور ارشد در سایت “ azmoon.org ” فعال نخواهد بود.

لینک مربوط به ثبت نام استعدادهای درخشان و دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی و در واقع پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد آزاد از 16 مرداد ماه سال 99، فعال شده است و داوطلبان می‌توانند تا 31 مرداد ماه سال 99، نسبت به تکمیل روند ثبت نام در این سایت اقدامات لازم را انجام دهند.

سایت ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1400

طبق توضیحات داده شده، تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور ارشد از طریق سامانه سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” قابل انجام است. چرا که تمامی مراحل به صورت اینترنتی قابل ثبت است و نیازی به مراجعه حضوری به هیچ واحد دانشگاهی نمی‌باشد.

داوطلبان بایستی در زمان‌های اعلام شده که در سال 99 در مرداد ماه تعیین شده بود، به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” مراجعه و در جهت  تکمیل فرم ثبت نام و اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود اقدام می‌کردند.

سایت ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1400 | نکات پایانی

  • نکته اول: داوطلبانی که قصد شرکت در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد آزاد را دارند بایستی برای اطلاع از شرایط، ضوابط و مدارک لازم برای ثبت نام، دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را که از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” منتشر می‌شود، را دریافت و دقت مندرجات آن را مطالعه کنند.
  • نکته دوم: پس از این که متقاضیان، تمامی شرایط را بررسی کردند و کدرشته محل های خود را نیز از دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد استخراج کردند، بایستی ضمن پرداخت هزینه ثبت نام، فرم اینترنتی مربوطه را نیز تکمیل و مدارک لازم را نیز ارسال نمایند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا