کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی شنوایی شناسی کنکور 99

اگر یکی از داوطلبان کنکور سراسری تجربی هستید، حتما نام رشته شنوایی شناسی برایتان نامی آشنا است. رشته شنوایی شناسی از رشته های مقطع کارشناسی زیرگروه یک کنکور سراسری تجربی می‌باشد که هرساله تعداد محدودی صندلی در دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری به خود اختصاص داده است. اگر قصد انتخاب این رشته را در دوره روزانه دانشگاه های سراسری دارید، می‌توانید در این مقاله با آخرین رتبه قبولی رشته شنوایی شناسی در کنکور سالهای گذشته آشنا شوید تا دید بهتری نسبت به انتخاب رشته داشته باشید. در ادامه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته شنوایی شناسی کنکور 99 را ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی شنوایی شناسی کنکور 99 | روزانه

رشته شنوایی شناسی هرساله دارای ظرفیت محدودی در دانشگاه های سراسری است. اگر شما نیز قصد دارید کد رشته محل های رشته شنوایی شناسی را در کنکور سراسری 1400  انتخاب کنید، می‌توانید برای افزایش آگاهی خود در این زمینه از آخرین رتبه‌های قبول شدگان رشته شنوایی شناسی استفاده نمایید.

خوب است بدانید ملاک قبولی در رشته شنوایی شناسی رتبه‌ای است که در سهمیه کسب کرده اید، بنابراین برای بدست آوردن یک دید کلی از شانس قبولی‌تان در رشته شنوایی شناسی می‌توانید رتبه‌ای که در سهمیه و زیرگروه یک کسب کرده اید را با آخرین رتبه‌ی پذیرفته شدگان شنوایی شناسی کنکور 99 مقایسه کنید و انتخاب های خود را در سه دسته خوش بینانه، نرمال و بدبینانه دسته بندی کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی شنوایی شناسی کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 1412
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3210
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی- تهران 1285

 

منطقه دو | رتبه قبولی شنوایی شناسی کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 2958
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 3652
دانشگاه علوم پزشکی ایران 3391

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 2158
دانشگاه علوم پزشکی ایران 2703

 

مشاوره انتخاب رشته شنوایی شناسی 

با اینکه سازمان سنجش آموزش کشور هرسال پس از انتشار نتایج اولیه و با شروع فرآیند انتخاب رشته، دفترچه ای را با عنوان دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی که علاوه بر کد رشته محل های ارائه شده شامل توضیحاتی پیرامون نحوه انتخاب رشته است، منتشر می‌کند اما باز برخی داوطلبان به خوبی از پس انتخاب رشته برنمی‌آیند البته بدیهی است چراکه انجام انتخاب رشته نیازمند آگاهی و شناخت کافی است. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

بهتر است برای اینکه هر داوطلب بتواند با توجه به رتبه‌ای که کسب کرده است، بهترین انتخاب رشته را انجام دهد، علاوه بر استفاده از آخرین رتبه‌ی پذیرفته شدگان شنوایی شناسی کنکور 99 و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته از یک مشاور نیز مشورت بگیرد تا بهترین را برای خود رقم بزند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل هر ساله در فرآیند انتخاب رشته در کنار داوطلبان بوده اند، شما نیز می‌توانید برای دریافت مشاوره با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته شنوایی شناسی کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

داوطلبان کنکور تجربی و علاقه‌مند به رشته شنوایی سنجی از چه طریقی به ‌رتبه‌‌ی نفرات پذیرفته شده کنکور 98 دسترسی داشته باشند؟

در این مقاله رتبه‌ی پذیرفته شدگان رشته شنوایی شناسی سال 99 را برای داوطلبان ذکر کرده ایم.

آیا رشته شنوایی شناسی در دانشگاه آزاد نیز ارائه می شود؟

خیر، این رشته در دانشگاه آزاد ارائه نمی شود و فقط در دانشگاه سراسری روزانه پردیس دانشجو می پذیرد.

آیا تمامی داوطلبان کنکور تجربی مجاز به انتخاب رشته شنوایی شناسی هستند؟

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، در صورت علاقه مندی می توانند شانس خود را در پذیرفته شدن در رشته شنوایی شناسی امتحان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره