انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 99

رشته مامایی از شاخه های علوم پزشکی و از رشته های پیراپزشکی زیرمجموعه کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی می‌باشد که هرسال در دوره روزانه دانشگاه های دولتی، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان و همین طور در دانشگاه آزاد دانشجو می‌پذیرد. تمامی داوطلبان می‌توانند برای الویت بندی انتخاب هایشان از آخرین رتبه قبولی رشته مامایی پردیس کنکور سالهای گذشته استفاده کنند. در همین راستا در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مامایی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 99

آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان کنکور 99 به داوطلبان کمک می‌کند تا به یک موضوع پی ببرند، اینکه در فرم انتخاب رشته ای که پر کرده اند، کدام انتخاب خوش بینانه (شانس قبولی کم)، نرمال (شانس قبولی متناسب با رتبه) و بدبینانه (شانس قبولی بالا) می‌باشد تا بتوانند بهترین چیدمان را انجام دهند. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

در قبولی متقاصیان رشته مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان، داوطلبان براساس سهمیه ای که در آن شرکت کرده اند، سنجیده می‌شوند. بنابراین برای تخمین رتبه قبولی در رشته مامایی هر داوطلب بایستی به رتبه ای که در سهمیه بدست آورده است توجه کند و البته رشته مامایی از رشته های مقطع کارشناسی زیرگروه یک کنکور تجربی است، بنابراین رتبه در سهمیه و زیرگروه یک در قبولی داوطلب در دانشگاه پردیس خودگردان حائز اهمیت می‌باشد.

 

منطقه یک | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
 دانشگاه علوم پزشکی قم 8328
دانشگاه علوم پزشکی یزد 10425

 

منطقه دو | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی یزد 7766

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی یزد 4564

 

مشاوره انتخاب رشته مامایی

همانطورکه پیش تر اشاره کردیم، رشته مامایی فقط در دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور در دانشگاه آزاد ارائه می‌گردد و در مجموع اگر بخواهیم یک نگاه کلی داشته باشیم ظرفیت رشته مامایی در مقابل با تعداد شرکت کنندگان و متقاضیان این رشته بسیار کم است و البته نباید فراموش هم کرد که رشته مامایی فقط به صورت با آزمون دانشجو جذب می‌نماید، بنابراین تنها راه ورود به رشته مامایی اول درس خواندن برای کسب رتبه مناسب و سپس انجام یک انتخاب رشته درست است. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

بنابراین چنانچه داوطلبی مایل است کد رشته محل های رشته مامایی را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کند، بایستی با در نطر گرفتن نکات گفته شده، بی گدار به آب نزند و الویت‌های خود را به بهترین نحو بچیند. داوطلب می‌تواند از آخرین رتبه های قبولی رشته مامایی جهت تخمین شانس قبولی خود استفاده کند، اما کمک گرفتن ازیک مشاور با تجربه در زمینه انتخاب رشته می‌تواند دید داوطلب را باز تر کند و داوطلب تمامی جوانب یک کد رشته محل همچون ظرفیت، شهریه و … را نیز بسنجد.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل با چندین سال تجربه در زمینه مشاوره و انتخاب رشته آماده پاسخگویی به سوالات شما و کمک در انجام یک انتخاب رشته اصولی می‌باشند.

 

برای دریافت مشاوره در زمین رشته مامایی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

رشته مامایی در چه دوره هایی ارائه می‌گردد؟

طبق متن مقاله رشته مامایی، در دوره روزانه، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور در دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می‌گردد.

آیا داوطلبان کنکور تجربی که قصد انتخاب رشته مامایی را دارند، می‌توانند از آخرین رتبه قبولی مامایی کنکور 99، برای انتخاب رشته استفاده کنند؟

بله، هر متقاضی رشته مامایی می‌تواند برای تخمین شانس قبولی و چینش الویت ها در فرم انتخاب رشته خود از آخرین رتبه قبولی رشته مامایی استفاده کند.

اگر داوطلبی در رشته مامایی دانشگاه های پردیس خودگردان، پذیرفته شود، بایستی شهریه بپردازد؟

بله، از آنجایی که دانشگاه های پردیس خودگردان به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند، دانشجو رشته مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان، ملزم به پرداخت شهریه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره