کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان ۹۹

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. رشته مامایی از شاخه های علوم پزشکی و از رشته های پیراپزشکی زیرمجموعه کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی می‌باشد که هرسال در دوره روزانه دانشگاه های دولتی، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان و همین طور در دانشگاه آزاد دانشجو می‌پذیرد. تمامی داوطلبان می‌توانند برای الویت بندی انتخاب هایشان از آخرین رتبه قبولی رشته مامایی پردیس کنکور سالهای گذشته استفاده کنند. در همین راستا در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 ارائه کرده ایم.

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان ۹۹ 

آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان کنکور 99 به داوطلبان کمک می‌کند تا به یک موضوع پی ببرند، اینکه در فرم انتخاب رشته ای که پر کرده اند، کدام انتخاب خوش بینانه (شانس قبولی کم)، نرمال (شانس قبولی متناسب با رتبه) و بدبینانه (شانس قبولی بالا) می‌باشد تا بتوانند بهترین چیدمان را انجام دهند. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

در قبولی متقاصیان رشته مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان، داوطلبان براساس سهمیه ای که در آن شرکت کرده اند، سنجیده می‌شوند. بنابراین برای تخمین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان هر داوطلب بایستی به رتبه‌ای که در سهمیه بدست آورده است توجه کند و البته رشته مامایی از رشته های مقطع کارشناسی زیرگروه یک کنکور تجربی است، بنابراین رتبه‌ی در سهمیه و زیرگروه یک در قبولی داوطلب در دانشگاه پردیس خودگردان حائز اهمیت می‌باشد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته

منطقه یک | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي تهران 3845
 دانشگاه علوم پزشکی قم 8328
دانشگاه علوم پزشکی یزد 10425
دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس 13585

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي تهران 4125
دانشگاه علوم پزشکی یزد 7766
دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس 17354

منطقه سه | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي تهران 3105
دانشگاه علوم پزشکی یزد 4564
دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس 11256

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته مامایی

همانطورکه پیش تر اشاره کردیم، رشته مامایی فقط در دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور در دانشگاه آزاد ارائه می‌گردد و در مجموع اگر بخواهیم یک نگاه کلی داشته باشیم ظرفیت رشته مامایی در مقابل با تعداد شرکت کنندگان و متقاضیان این رشته بسیار کم است و البته نباید فراموش هم کرد که رشته مامایی فقط به صورت با آزمون دانشجو جذب می‌نماید، بنابراین تنها راه ورود به رشته مامایی اول درس خواندن برای کسب رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان مناسب و سپس انجام یک انتخاب رشته درست است. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

بنابراین چنانچه داوطلبی مایل است کد رشته محل های رشته مامایی را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کند، بایستی با در نطر گرفتن نکات گفته شده، بی گدار به آب نزند و الویت‌های خود را به بهترین نحو بچیند. داوطلب می‌تواند از آخرین رتبه های قبولی رشته مامایی جهت تخمین شانس قبولی خود استفاده کند، اما کمک گرفتن از مشاوره انتخاب رشته می‌تواند دید داوطلب را باز تر کند و داوطلب تمامی جوانب یک کد رشته محل همچون ظرفیت، شهریه و … را نیز بسنجد.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل با چندین سال تجربه در زمینه مشاوره و انتخاب رشته آماده پاسخگویی به سوالات شما و کمک در انجام یک انتخاب رشته اصولی می‌باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته مامایی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

رشته مامایی در چه دوره هایی ارائه می‌گردد؟

طبق متن مقاله رشته مامایی، در دوره روزانه، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور در دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می‌گردد.

آیا داوطلبان کنکور تجربی که قصد انتخاب رشته مامایی را دارند، می‌توانند از آخرین رتبه قبولی مامایی کنکور 99، برای انتخاب رشته استفاده کنند؟

بله، هر متقاضی می‌تواند برای تخمین شانس قبولی و چینش الویت ها در فرم انتخاب رشته خود از آخرین رتبه قبولی رشته استفاده کند.

اگر داوطلبی در رشته مامایی دانشگاه های پردیس خودگردان، پذیرفته شود، بایستی شهریه بپردازد؟

بله، از آنجایی که دانشگاه های پردیس خودگردان به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند، دانشجو رشته مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان، ملزم به پرداخت شهریه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره