کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس کنکور ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه هستند در صورتی که از نظر توانمندی مالی مشکلی در پرداخت شهریه ندارند، باید با اطلاع از رتبه قبولی داوطلبان سال های گذشته و مقایسه رتبه پذیرفته شدگان و رتبه ای که کسب کرده اند، شانس پذیرش خود را تخمین بزنند. در ادامه این مطلب، به بررسی آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس 1400 می‌پردازیم تا به سوالات شما عزیزان در این خصوص پاسخ دهیم. 

 

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس ۱۴۰۰

یکی از رموز کسب موفقیت در کنکور، داشتن برنامه مطالعاتی دقیق و منسجم است. مشورت با کارشناسان در این امر می‌تواند احتمال بروز خطا را کاهش دهد. همچنین داوطلبان می‌توانند با استفاده از معیارهایی از درستی برنامه ریزی خود مطلع شوند. یکی از بهترین شاخص‌هایی که داوطلبان می‌توانند از آن بهره گیری نمایند، رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس ۱۴۰۰ است.

با توجه به کم بودن ظرفیت پذیرش رشته مهندسی نفت در دانشگاه پردیس خودگردان، داوطلبانی که رتبه پذیرفته شدگان بهتری را کسب کنند شانس پذیرش بیشتری خواهند داشت زیرا همانطورکه می‌دانید ظرفیت یک رشته با تعداد قبولی های آن رابطه مستقیم دارد و هر چقدر که میزان ظرفیت اختصاص داده شده به رشته ای بیشتر باشد، داوطلبان بیشتری نیز شانس قبولی خواهند داشت.

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 800
دانشگاه تهران 1950
دانشگاه تهران 2517

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4437
دانشگاه تهران 5560

 

منطقه یک | رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2960
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4122
دانشگاه تهران 7383

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 6270
دانشگاه تهران 7978

 

منطقه سه | رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس 1400

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4037
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 5029
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 6071
دانشگاه تهران 7035

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی

بیشتر داوطلبان کنکوری که قصد انتخاب رشته دارند برای اولین بار است که این فضا را تجربه می کنند و با بسیاری از موارد مثل نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته، ظرفیت پذیرش دانشگاه ها، رتبه قبولی دقیق هر یک از رشته محل ها و … آشنایی زیادی ندارند  و همانطور که می دانید انجام انتخاب رشته بدون اطلاعات دقیق نتیجه قابل قبولی نخواهد داشت و ممکن است زحمات داوطلب را هدر دهد. برای مشاهده راهنما انتخاب رشته ریاضی کلیک کنید.

با توجه به ناآگاه بودن داوطلبان در امر انتخاب رشته و رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس ۱۴۰۰ مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل بخش مشاوره تلفنی را نیز راه اندازی کرده اند تا داوطلبان از سراسر کشور امکان دسترسی به مشاوران برتر را داشته باشند و با خیالی آسوده انتخاب رشته خود را به مشاوران بسپارند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتلبا شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. برای قبول شدن در رشته مهندسی نفت دانشگاه پردیس خودگردان حداقل باید چه رتبه‌ای را کسب کنیم؟

    رتبه پذیرفته شدگان مهندسی نفت پردیس در این مطلب بررسی کردیم.

  2. رشته مهندسی نفت در کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    معمولا دو دانشگاه تهران و صنعتی امیرکبیر رشته مهندسی نفت را در واحد های پردیس خودگردان خود ارائه می‌دهند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره