کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

آخرین رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چند است؟ چندین سال است که دانشگاه های سراسری در واحد های پردیس خودگردان نیز اقدام به پذیرش دانشجو می‌نمایند. متقاضیانی که توان مالی برای پرداخت شهریه این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، می‌توانند کد رشته محل های پردیس را نیز در فرم انتخاب رشته خود قرار دهند. در ادامه به بررسی آخرین تراز و رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس کنکور 1401 می‌پردازیم.

 

رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان کمی راحت تر از دوره روزانه دانشگاه های سراسری است. دلیل آن نیز شهریه های نسبتا بالای واحد های پردیس خودگردان است که عده زیادی را از انتخاب رشته شنوایی شناسی در دانشگاه های پردیس منصرف می‌کند.

اطلاع از رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ می تواند در فرایند انتخاب رشته به داوطلبان کمک کند. تعدادی از دانشگاه های سراسری که در طول چند سال گذشته در این رشته پذیرش دانشجو داشته اند به شرح موارد زیر می‌باشند.

 

منطقه یک

رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3319
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-تهران 3012

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو | رتبه قبولی شنوایی شناسیپردیس خودگردان 1401

رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5024

 

منطقه سه

رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 2798
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته شنوایی شناسی پردیس

کد رشته محل های مربوط به رشته شنوایی شناسی در دانشگاه های پردیس خودگردان، از طریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. متقاضیان رشته شنوایی شناسی می‌توانند دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را مطالعه کرده و سپس کد رشته محل های ارائه شده در دانشگاه های پردیس را استخراج کنند.

حال بایستی کد رشته محل های استخراج شده رشته شنوایی شناسی در کنار دیگر انتخاب های داوطلب الویت بندی شود. انتخاب و الویت بندی آن ها و درج در فرم انتخاب رشته بسیار حساس می باشد که شاید یک داوطلب کنکوری نتواند به خوبی از پس آن برآید و بهتر است از یک مشاور راهنمایی دریافت کند.

اطلاع از رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ به تنهایی عامل موفقیت در انتخاب رشته نیست. به همین جهت داوطلبان می‌توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرند و در جهت یک انتخاب رشته آگاهانه و اصولی از تجارب مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل استفاده کنند.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته شنوایی شناسی در دانشگاه های پردیس خودگردان ظرفیت دارد؟

    بله، این رشته در برخی دانشگاه های پردیس خودگردان دارای ظرفیت است.

  2. رشته شنوایی شناسی در کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    در برخی از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌گردد که در متن مقاله اسامی آن ها را آورده ایم.

  3. آیا داوطلبان کنکور سراسری تجربی ی‌توانند از آخرین رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس خودگردان جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند؟ 

    بله، با اینکه آخرین رتبه قبولی با توجه به تغییر تعداد شرکت کنندگان و … تغییر کند، اما با این حال بهترین منبع برای انتخاب رشته و تخمین شانس قبولی آخرین رتبه قبولی می‌باشد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره