کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته شنوایی شناسی پردیس خودگردان کنکور 98

چندین سال است که دانشگاه های سراسری در واحد های پردیس خودگردان نیز اقدام به پذیرش دانشجو می‌نمایند اما با این تفاوت که دانشگاه های پردیس خودگردان به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند. رشته شنوایی شناسی از رشته های کنکور سراسری تجربی است که در تعداد محدودی از دانشگاه های سراسری و در ظرفیت روزانه و پردیس خودگردان ارائه می‌گردد. متقاضیانی که توان مالی برای پرداخت شهریه این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، می‌توانند کد رشته محل های پردیس را نیز در فرم انتخاب رشته خود قرار دهند. در ادامه به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته شنوایی شناسی پردیس خودگردان کنکور 98 می‌پردازیم.

 

رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس کنکور 98

رشته شنوایی شناسی همانطورکه اشاره کردیم فقط در دو دوره روزانه و پردیس خودگردان تعداد محدودی از دانشگاه های سراسری ارائه می‌شود؛ در واقع در دوره نوبت دوم، غیرانتفاعی و حتی دانشگاه آزاد نیز این رشته ظرفیتی ندارد. قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان کمی راحت تر از دوره روزانه دانشگاه های سراسری است، و دلیل آن نیز شهریه های نسبتا بالای واحد های پردیس خودگردان است که عده زیادی را از انتخاب رشته شنوایی شناسی در دانشگاه های پردیس منصرف می‌کند. تعدادی از دانشگاه های سراسری که در طول چند سال گذشته در این رشته پذیرش دانشجو داشته اند، به شرح موارد زیر می‌باشند:

  • دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  • دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • دانشگاه علوم پزشکی بابل
  • دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  • دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور
  • دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  • دانشگاه علوم پزشکی همدان

بخوانید: انتخاب رشته کنکور 1400

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3319
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-تهران 3012

 

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5024

 

منطقه سه | رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 2798

بخوانید: رتبه و تراز انتخاب رشته

 

مشاوره انتخاب رشته شنوایی شناسی پردیس

کد رشته محل های مربوط به رشته شنوایی شناسی در دانشگاه های پردیس خودگردان، از طریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. متقاضیان رشته شنوایی شناسی می‌توانند دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را مطالعه کنند و سپس کد رشته محل های ارائه شده در دانشگاه های پردیس را استخراج کنند.

حال بایستی کد رشته محل های استخراج شده رشته شنوایی شناسی در کنار دیگر انتخاب های داوطلب الویت بندی شود. انتخاب و الویت بندی آنها و درج در فرم انتخاب رشته بسیار حساس می باشد که شاید یک داوطلب کنکوری نتواند به خوبی از پس آن برآید و بهتر است از یک مشاور راهنمایی دریافت کند. به همین جهت داوطلبان می‌توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرند و در جهت یک انتخاب رشته آگاهانه و اصولی از تجارب مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل استفاده کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته شنوایی شناسی پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا رشته شنوایی شناسی در دانشگاه های پردیس خودگردان ظرفیت دارد؟

بله، این رشته در برخی دانشگاه های پردیس خودگردان دارای ظرفیت است.

رشته شنوایی شناسی در کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

در برخی از دانشگاه های پردیس خودگردان، ارائه می‌گردد که در متن مقاله اسامی آنها را آورده ایم.

آیا داوطلبان کنکور سراسری تجربی 1400 ، می‌توانند از آخرین رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس کنکور 98، جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند؟ 

بله، با اینکه آخرین رتبه قبولی شنوایی شناسی پردیس کنکور 98، ممکن است با توجه به تغییر تعداد شرکت کنندگان و … تغییر کند، اما با این حال نیز بهترین منبع برای انتخاب رشته و تخمین شانس قبولی آخرین رتبه قبولی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره