انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی هوافضا پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99

مهندسی هوافضا از رشته های زیرگروه کنکور ریاضی می‌باشد که هرسال در دوره های روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور دانشگاه آزاد ارائه می‌شود. داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند و پس از دریافت نتایج اولیه خود قصد انتخاب رشته مهندسی هوا فضا را دارند، می‌توانند از آخرین رتبه قبولی سال‌های گذشته جهت بدست آوردن یک دید کلی از محدوده قبولی این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به رتبه خود بدست آورند. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی هوافضا پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 را ارائه کرده ایم. تمامی داوطلبان کنکور سراسری می‌توانند برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته با مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته مهندسی هوافضا می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور 99

دانشگاه های پردیس خودگردان در واقع در ابتدا با نام دانشگاه های پردیس بین الملل و شعبه هایی از دانشگاه های سراسری با ارائه اغلب رشته ها تاسیس شدند. امروزه دانشگاه های پردیس خودگردان در بسیاری از رشته ها به صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می‌پذیرند.

رشته مهندسی هوا فضا در دانشگاه های پردیس خودگردان صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر ارائه می‌شود و با توجه به اینکه این دانشگاه ها از برترین دانشگاه های موجود در کشور می‌باشد، داوطلبان برای قبولی در این کدرشته محل ها بایستی رتبه خوب و مناسبی را بدست آورند.

بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور 1400

 

بنابراین تمامی متقاضیان رشته مهندسی هوافضا اگر که می‌خواهند رشته مهندسی هوافضا را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، باید پس از کسب رتبه‌ای مناسب از رتبه‌های قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور 99، یک دید کلی از محدوده قبولی خود بدست آورند تا بتوانند یک انتخاب رشته آگاهانه انجام دهند.

 

بخوانید: انتخاب رشته کنکور 1400

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف | تهران2160
دانشگاه صنعتی امیرکبیر | تهران2173

 

منطقه دو

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر | تهران7925
دانشگاه صنعتی امیرکبیر | تهران7651

 

منطقه سه

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر | تهران8973

 

بخوانید: رتبه قبولی در انتخاب رشته

 

سوالات متداول

  • آیا رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله، رشته مهندسی هوافضا در تمامی دوره های دانشگاه های سراسری، از جمله در دوره پردیس خودگردان ارائه می‌شود.

  • رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان چه میزان ظرفیت دارد؟

ظرفیت رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان محدود است.

  • داوطلبان کنکور سراسری 1400، چگونه می توانند از رتبه های قبولی مهندسی هوا فضا پردیس کنکور 99 استفاده کنند؟

داوطلبان می‌توانند از رتبه های قبولی مهندسی هوا فضا پردیس کنکور 99، جهت تخمین شانس قبولی خود برای کنکور سراسری 1400، استفاده کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی هوافضا پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا