انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ مهندسی هوافضا از رشته های زیرگروه کنکور ریاضی می‌باشد که هرسال در دوره های روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور دانشگاه آزاد ارائه می‌شود. داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند و پس از دریافت نتایج اولیه خود قصد انتخاب رشته مهندسی هوا فضا را دارند، می‌توانند از آخرین رتبه قبولی سال‌های گذشته جهت بدست آوردن یک دید کلی از محدوده قبولی این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به رتبه خود بدست آورند. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی هوافضا پردیس خودگردان کنکور 99 را ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور ۹۹

رشته مهندسی هوا فضا در دانشگاه های پردیس خودگردان صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر ارائه می‌شود و با توجه به اینکه این دانشگاه ها از برترین دانشگاه های موجود در کشور می‌باشد، داوطلبان برای قبولی در این کدرشته محل ها بایستی رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور ۹۹ را بدست آورند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بنابراین تمامی متقاضیان رشته مهندسی هوافضا اگر که می‌خواهند رشته مهندسی هوافضا را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، باید پس از کسب رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور 99 یک دید کلی از محدوده قبول شدن خود بدست آورند تا بتوانند یک انتخاب رشته آگاهانه انجام دهند. 

بخوانید: راهنما کامل انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2173
دانشگاه صنعتی شريف 2314

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3120

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2973
دانشگاه صنعتی شريف 2348

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی ۱۴۰۱ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ و رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس 99 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی هوافضا ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی هوافضا ۹۹

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمین آخرین رتبه رشته مهندسی هوافضا پردیس خودگردان بین کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله، رشته مهندسی هوافضا در تمامی دوره های دانشگاه های سراسری، از جمله در دوره پردیس خودگردان ارائه می‌شود.

رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان چه میزان ظرفیت دارد؟

ظرفیت رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان محدود است.

داوطلبان کنکور سراسری چگونه می توانند از رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی هوا فضا پردیس کنکور 99 استفاده کنند؟

داوطلبان می‌توانند از رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی هوا فضا پردیس کنکور 99جهت تخمین شانس قبول شدن خود برای کنکور سراسری استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره