کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ مهندسی هوافضا از رشته های زیرگروه کنکور ریاضی می‌باشد که هرسال در دوره های روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور دانشگاه آزاد ارائه می‌شود. داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند و پس از دریافت نتایج اولیه خود قصد انتخاب رشته مهندسی هوا فضا را دارند، می‌توانند از آخرین رتبه قبولی سال‌های گذشته جهت بدست آوردن یک دید کلی از محدوده قبولی این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به رتبه خود بدست آورند. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ را ارائه کرده ایم.

 

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰

رشته مهندسی هوا فضا در دانشگاه های پردیس خودگردان صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر ارائه می‌شود. با توجه به اینکه این دانشگاه ها از برترین دانشگاه های موجود در کشور می‌باشند، داوطلبان برای قبولی در این کدرشته محل ها بایستی رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ را بدست آورند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بنابراین تمامی متقاضیانی می‌خواهند رشته مهندسی هوافضا را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، باید پس از کسب رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس کنکور ۱۴۰۰ یک دید کلی از محدوده قبول شدن خود بدست آورند تا بتوانند یک انتخاب رشته آگاهانه انجام دهند.

بخوانید: راهنما کامل انتخاب رشته کنکور سراسری

 

منطقه یک

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2342
دانشگاه صنعتی شريف 2561
جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3725

منطقه سه

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3177
دانشگاه صنعتی شريف 2581
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته ریاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد. داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند.

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید. اگر رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد.

اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید.

اطلاع از رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ به تنهایی کافی نیست و باید حتما از کمک مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید. اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید.

مزیت مشاوره تلفنی دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری می‌باشد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته همین حالا با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی هوافضا ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۱

 

برای دریافت مشاوره در زمین آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    بله، رشته مهندسی هوافضا در تمامی دوره های دانشگاه های سراسری، از جمله در دوره پردیس خودگردان ارائه می‌شود.

  2. رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان چه میزان ظرفیت دارد؟

    ظرفیت رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه های پردیس خودگردان محدود است.

  3. داوطلبان کنکور سراسری چگونه می توانند از رتبه پذیرفته شدگان مهندسی هوافضا پردیس ۱۴۰۰ استفاده کنند؟

    داوطلبان می‌توانند از رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی هوا فضا پردیس کنکور ۱۴۰۰ جهت تخمین شانس قبول شدن خود برای کنکور سراسری استفاده کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره