تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود. دسته ای از دانش آموزان که در حال تحصیل در مقطع نهم هستند و قصد دارند با شرکت در آزمون نمونه‌دولتی، در مقطع دهم وارد مدارس نمونه‌دولتی شوند، بایستی از تاریخ نام نویسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 مطلع باشند. ثبت نام این آزمون فقط در تاریخ های اعلام شده و به صورت اینترنتی از طریق سایت های استانی، انجام می شود. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از زمان ثبت نام ارائه کرده ایم.

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

تاریخ ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود. تاکنون اطلاعیه ای پیرامون زمان نام نویسی آزمون نمونه‌دولتی برای سال جاری منتشر نشده است اما با توجه به اینکه این فرآیند در سال های گذشته در اواسط فروردین ماه انجام شد، پیش بینی می شود که در سال جاری نیز مهلت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 مشابه سال گذشته در فروردین ماه 1401 باشد.

تاکنون تاریخ ثبت نام نمونه‌دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ اعلام نشده است.

در صورتی که اخبار جدیدی مبنی بر تاریخ ثبت نام آزمون مدارس نمونه‌دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 دریافت کنیم، تاریخ دقیق را در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد. 

 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

علاوه بر مهلت نام نویسی نمونه‌دولتی نهم به دهم ، اداره کل آموزش و پرورش استان ها بازه زمانی دیگری را به عنوان تمدید مهلت آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 در نظر می گیرند. پس از اتمام مهلت نام نویسی دسته ای از متقاضیان در این مرحله جا می مانند. به منظور رفاه حال این دسته از دانش آموزان مهلت نام نویسی برای یک بازه زمانی دو تا سه روزه نیز تمدید می شود.

علاقه مندان مجاز هستند در تمدید مهلت نام نویسی نیز اگر مراحل نام نویسی خود را تکمیل نکرده اند، نسبت به بارگذاری مدارک لازم و تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام کنند.

 

مشاوره ثبت نام آزمون نمونه دولتی

نام نویسی آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم 1401 _ 1402 به صورت استانی انجام می شود. به این معنی که هر داوطلب باید به سایت استان محل زندگی خود مراجعه کند. تنها نکته ای که وجود دارد این است که نام نویسی در این آزمون فقط در بازه های زمانی گفته شده امکان پذیر می باشد و خارج از آن داوطلبان نمی توانند مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند.

هر دانش آموز مقطع نهم که مطابق دفترچه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 _ 1402 واجد الشرایط باشد، می تواند با استفاده از اطلاعات “ کد ملی ” و ” رمز عبور همگام ” وارد پرتال خود شده و با پرداخت هزینه و تکمیل فرم تقاضانامه، ثبت نام خود را انجام دهد.

شما دانش آموزان عزیز و اولیا گرامی می توانید برای دریافت اخبار لحظه ای پیرامون آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل بفرمایید. 

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارس نمونه دولتی 1401- 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

نام نویسی آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ چه تاریخی می باشد؟

احتمالا همانند سال های گذشته در اواخر فرورودین ماه انجام شود.

آیا تاریخ ثبت نام آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ تمدید نیز می شود؟

بله، هر ساله مهلت نام نویسی برای یک بازه زمانی دو تا سه روزه نیز تمدید می شود.

نام نویسی آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم 1401- 1402 از طریق کدام سایت انجام می شود؟

ثبت نام آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم به صورت استانی و از طریق سایت آزمون نمونه‌دولتی هر استان به صورت جداگانه انجام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره