مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود. دسته ای از دانش آموزان که در حال تحصیل در مقطع نهم هستند و قصد دارند با شرکت در آزمون نمونه‌دولتی، در مقطع دهم وارد مدارس نمونه‌دولتی شوند، بایستی از تاریخ نام نویسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مطلع باشند. ثبت نام این آزمون فقط در تاریخ های اعلام شده و به صورت اینترنتی از طریق سایت های استانی، انجام می شود. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از زمان ثبت نام ارائه کرده ایم.

زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳  از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود. تاکنون اطلاعیه ای پیرامون زمان نام نویسی آزمون نمونه دولتی برای سال جاری منتشر نشده است اما با توجه به اینکه این فرآیند در سال های گذشته در اواسط فروردین ماه انجام شد، پیش بینی می شود که در سال جاری نیز مهلت نام نویسی نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 مشابه سال گذشته در فروردین ماه باشد.

تاکنون تاریخ ثبت نام نمونه‌دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اعلام نشده است.

در صورتی که اخبار جدیدی مبنی بر تاریخ ثبت نام آزمون مدارس نمونه‌دولتی نهم به دهم دریافت کنیم، تاریخ دقیق را در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد. 

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون 

علاوه بر زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ، اداره کل آموزش و پرورش استان ها بازه زمانی دیگری را به عنوان تمدید مهلت آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 در نظر می گیرند. پس از اتمام مهلت نام نویسی دسته ای از متقاضیان در این مرحله جا می مانند. به منظور رفاه حال این دسته از دانش آموزان مهلت نام نویسی برای یک بازه زمانی دو تا سه روزه نیز تمدید می شود.

علاقه مندان مجاز هستند در تمدید مهلت نام نویسی نیز اگر مراحل نام نویسی خود را تکمیل نکرده اند، نسبت به بارگذاری مدارک لازم و تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام کنند.

مشاوره زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403

نام نویسی آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به صورت استانی انجام می شود. به این معنی که هر داوطلب باید به سایت استان محل زندگی خود مراجعه کند. تنها نکته ای که وجود دارد این است که نام نویسی در این آزمون فقط در بازه زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم امکان پذیر می باشد و خارج از آن داوطلبان نمی توانند مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند.

هر دانش آموز مقطع نهم که مطابق دفترچه نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ واجد الشرایط باشد، می تواند با استفاده از اطلاعات “ کد ملی ” و ” رمز عبور همگام ” وارد پرتال خود شده و با پرداخت هزینه و تکمیل فرم تقاضانامه، ثبت نام خود را انجام دهد.

شما دانش آموزان عزیز و اولیا گرامی می توانید برای دریافت اخبار لحظه ای پیرامون آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل بفرمایید. 

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۲ 

برای دریافت مشاوره در زمینه نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

نام نویسی آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم چه تاریخی می باشد؟

احتمالا همانند سال های گذشته در اواخر فرورودین ماه انجام شود.

آیا تاریخ ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 تمدید نیز می شود؟

بله، هر ساله مهلت نام نویسی برای یک بازه زمانی دو تا سه روزه نیز تمدید می شود.

ثبت نام آزمون نمونه‌دولتی از طریق کدام سایت انجام می شود؟

ثبت نام آزمون به صورت استانی و از طریق سایت آزمون نمونه‌دولتی هر استان به صورت جداگانه انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره