کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. داوطلبانی که تمایل دارند در زمان انتخاب رشته کد رشته محل های مربوط به مهندسی عمران را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، بهتر است رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس مطلع شده و سپس یک انتخاب رشته اصولی انجام دهند. در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی عمران پردیس خودگردان کنکور 99 را ارائه کرده ایم. 

 

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان کنکور ۹۹

بسیاری از داوطلبان که قصد انتخاب رشته مهندسی عمران را دارند، نمی‌دانند که با رتبه‌های اکتسابی‌شان در چه دانشگاه هایی شانس قبول شدن دارند، به همین دلیل می‌توانند از رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان سالهای گذشته مطلع شوند و با رتبه خود مقایسه کنند، بدین ترتیب یک دید کلی از محدوده قبول شدن خود در دانشگاه های پردیس خودگردان بدست می‌آورند. 

لاز م است در ابتدا اشاره کنیم که رتبه‌های ذکر شده در جداول زیر، مربوط به سال گذشته است و ممکن است در کنکور 1400 به دلایل مختلفی همچون تغییر تعداد ظرفیت ها و … رتبه‌ها کمی جابه جا شوند اما با این حال هم رتبه‌های قبول شدگان سال گذشته مهم ترین مرجع برای انتخاب رشته داوطلبان می‌باشد. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 3025
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 3375

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2751
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 2997

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2578
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 2787

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور ۱۴۰۱ 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی ۱۴۰۱ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ و رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران ۹۹

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا رشته مهندسی عمران در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله، رشته مهندسی عمران در زیرگروه یک کنکور سراسری ریاضی در دانشگاه های پردیس خودگردان نیز دانشجو می‌پذیرد.

داوطلبان از چه طریقی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مطلع شوند؟

در این مقاله از سایت دانتل، آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته مهندسی عمران را در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه کرده ایم که داوطلبان می‌توانند از آنها جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

داوطلبان چه زمانی باید از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی عمران استفاده کنند؟

داوطلبان در زمان انتخاب رشته می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته مهندسی عمران جهت تخمین شانس قبول شدن خود استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره