کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند، می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. داوطلبانی که تمایل دارند در زمان انتخاب رشته کد رشته محل های مربوط به مهندسی عمران را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، بهتر است از رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس مطلع شده و سپس یک انتخاب رشته اصولی انجام دهند. در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰ را ارائه کرده ایم.

 

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰

بسیاری از داوطلبان که قصد انتخاب رشته مهندسی عمران را دارند، نمی‌دانند که با رتبه‌های اکتسابی‌شان در چه دانشگاه هایی شانس قبول شدن دارند. داوطلبان می‌توانند از رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان سال های گذشته مطلع شوند و با رتبه خود مقایسه کنند، بدین ترتیب یک دید کلی از محدوده قبول شدن خود در دانشگاه های پردیس خودگردان بدست می‌آورند.

لازم است در ابتدا اشاره کنیم که رتبه‌های ذکر شده در جداول زیر، مربوط به سال گذشته است و امکان دارد در کنکور 1401 به دلایل مختلفی همچون تغییر تعداد ظرفیت ها و… رتبه‌ها کمی جابه جا شوند.

اما با این حال هم رتبه‌های قبول شدگان سال گذشته مهم ترین مرجع برای انتخاب رشته داوطلبان می‌باشد. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید. آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس 1400 به شرح زیر است.

منطقه یک

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 3255
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 3617
جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2964
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 3155

منطقه سه

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2800
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 2934
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی انتخاب رشته 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی ۱۴۰۲ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد. داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند.

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد.

اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید.

تنها اطلاع از رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس 1400 کافی نیست. باید حتما از کمک مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید.

مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری می‌باشد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱  همین حالا با شماره ها موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۱

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. داوطلبان چه زمانی باید از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی عمران استفاده کنند؟

    داوطلبان در زمان انتخاب رشته می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته مهندسی عمران جهت تخمین شانس قبول شدن خود استفاده کنند.

  2. آیا رشته مهندسی عمران در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    بله، رشته مهندسی عمران در زیرگروه یک کنکور سراسری ریاضی در دانشگاه های پردیس خودگردان نیز دانشجو می‌پذیرد.

  3. داوطلبان از چه طریقی می‌توانند از رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس 1400 مطلع شوند؟

    در این مقاله از سایت دانتل کو، آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته مهندسی عمران را در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه کرده ایم تا داوطلبان بتوانند از آنها جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره