کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 99

کانال تلگرام تحصیلی     

هرسال داوطلبان بسیاری در کنکور سراسری تجربی شرکت می‌کنند که آمار شرکت کنندگان این زیرگروه نسبت به دیگر گروه های آزمایشی آمار بالایی است و اغلب نیز به دنبال انتخاب رشته های خوب این آزمون می‌باشند. رشته اتاق عمل یکی از رشته های پیراپزشکی کنکور سراسری می‌باشد که هرسال علاقه مندان بسیاری کد رشته محل های مربوط به این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان در فرم انتخاب رشته خود قرار می‌دهند. متقاضیان رشته اتاق عمل برای اینکه نتیجه بهتری از انتخاب رشته خود کسب کنند، می‌توانند از آخرین رتبه‌های قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 99 مطلع شوند و با توجه به آن ها شانس قبولی خود را تخمین بزنند. در ادامه این مطلب آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اتاق عمل پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 را ارائه کرده ایم. 

 

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 99

همانطورکه اشاره کردیم داوطلبانی که قصد انتخاب رشته اتاق عمل را در کنکور سراسری تجربی 1400 دارند، می‌توانند برای اینکه بتوانند کد رشته محل های استخراج شده اتاق عمل دانشگاه های پردیس خودگردان از دفترچه انتخاب رشته را الویت بندی کنند، از رتبه‌های آخرین نفرات پذیرفته شده استفاده کنند. برای مشاهده انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شده رشته اتاق عمل دانشگاه  های پردیس خودگردان در سهمیه های مختلف متفاوت می‌باشد، به همین دلیل داوطلبان در وهله اول باید دقت کنند که در کدام سهمیه در کنکور سراسری شرکت کرده اند، سپس با توجه به آنها جهت تخمین شانس قبول شدن خود اقدام کنند.

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 4025
دانشگاه علوم پزشکی قم 3265

 

منطقه یک | رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5613

 

منطقه دو | رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 7524

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 15302
دانشگاه علوم پزشکی همدان 11935
   

 

مشاوره انتخاب رشته اتاق عمل پردیس خودگردان

شما داوطلبان گرامی کنکور سراسری تجربی که قصد دارید رشته اتاق عمل را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنید، بهتر است به این نکته توجه کنید که هر دانشگاه پردیس خودگردان با توجه به فاکتورهای مختلفی به صورت شهریه پرداز اداره می‌شود، بنابراین لازم است که شما قبل از هر انتخابی از شهریه رشته اتاق عمل در دانشگاه مدتظرتان مطلع شوید.

فرآیند انتخاب رشته مهم ترین مرحله کنکور سراسری می‌باشد که اگر قصد قبولی دارید نباید در انجام آن بی گدار به آن بزنید. آخرین رتبه های قبولی کنکور 99 می‌تواند به داوطلب تا حدودی در انتخاب رشته درست کند اما هر داوطلب بایستی که برای کم کردن خطا تمامی جوانب را بسنجد. شما برای این اقدام می‌توانید با مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل در تماس باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اتاق عمل پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • متقاضیان رشته اتاق عمل در صورت قبولی در این رشته از دانشگاه های پردیس خودگردان، ملزم به پرداخت شهریه هستند؟

بله، دانشگاه های پردیس خودگردان  به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند و چنانچه داوطلبی قصد انتخاب این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارد، بهتر است ابتدا از شهریه این رشته در دانشگاه مدنظرش مطلع شود و سپس نسبت به انتخاب آن اقدام کند.

  • آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور 99 به چه صورت است؟

آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان مختلف و در سهمیه های ایثارگران و مناطق متفاوت است که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

  • آیا داوطلبان کنکور سراسری 1400 که قصد انتخاب رشته اتاق عمل را دارند، می‌توانند برای انتخاب رشته از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان کنکور 99 ، استفاده کنند؟

بله، داوطلبان کنکور سراسری 1400 که قصد انتخاب رشته اتاق عمل را دارند، می‌توانند از آخرین رتبه‌های قبول شدگان اتاق عمل پردیس خودگردان کنکور 99، جهت تخمین شانس قبول شدن خود استفاده کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره