کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 99

شاید بسیاری از شما ندانید که رشته کاردرمانی در دانشگاه پردیس خودگردان نیز ارائه می‌شود و از این طریق فرصت تحصیل در این رشته برای تعداد بیشتری از داوطلبان علاقه مند فراهم است. دانشگاه های پردیس بین الملل از نظر کیفیت آموزشی و سطح علمی تفاوتی با شعبه روزانه خود ندارند و حتی بسیاری از اساتید نیز در این دو دانشگاه مشترک هستند. پس خیالتان از بابت اعتبارعلمی دانشگاه پردیس خودگردان راحت باشد و اگر مشکلی در پرداخت شهریه ندارید، می‌توانید وارد این دانشگاه شوید. این مطلب به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته کاردرمانی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 پرداخته است. 

 

رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 99

همانطورکه در ابتدا نیز اشاره شد، دانشگاه پردیس خودگردان با دریافت شهریه از دانشجویان هزینه های خود را تامین می‌کند و شما برای تحصیل در این دانشگاه موظف هستید که به ازای هر ترم شهریه مصوب رشته تحصیلی خود را پرداخت نمایید. پس اولین شرط ورود به دانشگاه پردیس خودگردان، دارا بودن توانمندی مالی است و شرط دوم کسب رتبه و تراز مناسب قبولی در این دانشگاه می‌باشد. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

اگر با شرط اول مشکلی ندارید و می‌توانید به ازای هر سال بیشتر از 10 میلیون برای تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان تقبل کنید، در ادامه با بررسی رتبه قبولی پذیرفته شدگان سال های گذشته شانس پذیرش خود را تخمین بزنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 3805
دانشگاه علوم پزشکی همدان 6415

 

منطقه دو | رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی 3301
دانشگاه علوم پزشکی تبریز 8720
دانشگاه علوم پزشکی ایران 4102
دانشگاه علوم پزشکی همدان 8121

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 3017
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 4798

 

مشاوره انتخاب رشته در دانشگاه پردیس خودگردان

در سالهای اخیر دانشگاه های پردیس خودگردان بسیار مورد توجه داوطلبان کنکوری مخصوصا داوطلبان کنکور تجربی قرار گرفته است و هرسال تعداد زیادی از داوطلبان وارد این دانشگاه می‌شوند. همانطورکه شما نیز می‌دانید قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان به نسبت راحت تر از قبولی در دانشگاه روزانه است اما در کنکور سالهای گذشته بارها پیش آمده است که داوطلبی با وجود آنکه رتبه مناسبی را داشته است، با انجام یک انتخاب رشته غلط شانس پذیرش در رشته و دانشگاه خیلی خوبی را از دست داده است. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

بنابراین اطلاع از رتبه قبولی رشته ها و دانشگاه های مختلف به تنهایی موثر در بهتر شدن انتخاب رشته نیست و حتما باید اطلاعات تکمیلی تر را کسب کنید تا یک انتخاب رشته موفق داشته باشید. شما می‌توانید در این مسیر از تجربیات مشاوی توانمند بهره مند شوید و آسوده خاطر باشید که حتما در بهترین رشته و دانشگاه پذیرفته خواهید شد. البته ناگفته نماند که بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته زمانی اثر مثبت خواهد داشت که به درستی انتخاب شده باشند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل با تجربه چندین ساله در زمینه کنکور و انتخاب رشته، راهنمای شما عزیزان هستند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کاردرمانی  کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

شهریه رشته کاردرمانی در دانشگاه پردیس خودگردان چقدر است؟

حدود شهریه رشته کاردرمانی در دانشگاه پردیس خودگردان به ازای هر ترم 6 الی 7 میلیون تومان است.

کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته کاردرمانی را ارائه می‌دهند؟

دانشگاه های علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی، شیراز، اصفهان، زنجان و … رشته کاردرمانی را در ظرفیت خودگردان ارائه می‌دهند.

ایا مدرک دانشگاه پردیس خودگردان معتبر است؟

مدرک دانشگاه پردیس خودگردان کاملا معتبر و دارای اعتباربرای استخدام و همچنین ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره