کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چند است؟ از جمله دانشگاه هایی که هر سال برای رشته کاردرمانی ظرفیت پذیرش ارائه می‌دهد، دانشگاه پردیس خودگردان یا همان پردیس بین الملل است. ورود به رشته های علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان از طریق شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم میسر است. تاکنون هیچ یک از رشته های پزشکی و پیراپزشکی این دانشگاه بدون کنکور ارائه نشده اند. بنابراین شما برای قبولی در رشته کاردرمانی پردیس خودگردان بین الملل باید رتبه مناسب را به دست آورید. در ادامه به بررسی رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 1401 پرداخته شده است.

 

رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

در کنکور سراسری داوطلبان در 5 سهمیه مختلف دسته بندی می‌شوند و دلیل دسته بندی داوطلبان در سهمیه های مختلف نیز این است که دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه پردیس خودگردان، ظرفیت پذیرش رشته های خود را تقسیم بندی کرده اند و برای هر سهمیه متناسب با تعداد داوطلبانی که دارد، ظرفیتی را اختصاص داده اند.

مثلا 30 درصد ظرفیت پذیرش رشته کاردرمانی در هر دانشگاهی که این رشته را ارائه می‌دهد، به داوطلبان دارای سهمیه ایثارگری اختصاص دارد و 70 درصد مابقی برای داوطلبان سهمیه مناطق است. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید. آخرین رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ به شرح زیر می باشد.

 

منطقه یک | رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان 1401

آخرین رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 7048
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز 5630
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی 3855
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 5967
دانشگاه علوم پزشکی تبریز 5396

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه 2

آخرین رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی 4999
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7765
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 9024
دانشگاه علوم پزشکی همدان 8184
 دانشگاه علوم پزشکی تبريز 9472

منطقه سه | رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

آخرین رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 5975
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 4349
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 6251
دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور – اهواز  6724
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 8112
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره قبولی در رشته گفتار درمانی

در این مطلب از سایت تحصیلی دانتل، رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور ۱۴۰۱ را مشاهده کردید و در مطالب دیگر سایت می‌توانید رتبه قبولی سایر رشته ها را نیز مشاهده و بررسی کنید.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با راه اندازی بخش مشاوره تلفنی، در تلاشند که در ایام انتخاب رشته راهنمای شما عزیزان باشند تا بدون دغدغه و نگرانی و تنها از طریق تماس تلفنی، به برترین مشاوران کشور متصل شوید. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

باتوجه به اینکه احتمالا شما هم مثل بسیاری دیگر از داوطلبان کنکوری در زمان انتخاب رشته سوالات زیادی خواهید داشت و نیازمند راهنمایی خواهید بود، بهترین گزینه برای شما ارتباط با مشاوران به صورت تلفنی است تا در وقت و هزینه تان نیز صرفه جویی شود. تماس با مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل از سراسر کشور امکان پذیر است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. تفاوت دانشگاه پردیس خودگردان با دانشگاه روزانه چیست؟

    تنها تفاوت دانشگاه پردیس خودگردان با دانشگاه آزاد در شهریه پرداز بودن آن است و از نظر اساتید، سطح آموزشی و علمی تفاوتی ندارند. رتبه قبولی کاردرمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این مقاله بررسی شده است.

  2. آیا می‌توان به صورت بدون کنکور وارد رشته های علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان شد؟

    خیر، پذیرش در رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان فقط با شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم امکان پذیر است.

  3. شهریه دانشگاه پردیس خودگردان چقدر است؟

    حدود شهریه رشته های پزشکی در دانشگاه پردیس خودگردان به ازای هر ترم 12 میلیون تومان و در رشته های پیراپزشکی به ازای هر ترم 6 میلیون تومان می‌باشد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره