کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 98

از جمله دانشگاه هایی که هرسال برای رشته کاردرمانی ظرفیت پذیرش اختصاص می‌دهد، دانشگاه پردیس خودگردان یا همان پردیس بین الملل است. ورود به رشته های علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان از طریق شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم میسر است و تاکنون هیچ یک از رشته های پزشکی و پیراپزشکی این دانشگاه بدون کنکور ارائه نشده اند. بنابراین شما برای قبولی در آخرین رتبه و تراز قبولی رشته کاردرمانی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 باید رتبه مناسبی را به دست آورید که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته شده است.

 

رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 98

در کنکور سراسری داوطلبان در 5 سهمیه مختلف دسته بندی می‌شوند و دلیل دسته بندی داوطلبان در سهمیه های مختلف نیز این است که دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه پردیس خودگردان، ظرفیت پذیرش رشته های خود را تقسیم بندی کرده اند و برای هر سهمیه متناسب با تعداد داوطلبانی که دارد، ظرفیتی را اختصاص داده اند. مثلا 30 درصد ظرفیت پذیرش رشته کاردرمانی در هر دانشگاهی که این رشته را ارائه می‌دهد، به داوطلبان دارای سهمیه ایثارگری اختصاص دارد و 70 درصد مابقی برای داوطلبان سهمیه مناطق است. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی 3800
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 5921
دانشگاه علوم پزشکی تبریز 5377

 

منطقه دو | رتبه قبولی کاردرمانی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی 4982
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7711
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 8989
دانشگاه علوم پزشکی همدان 8142

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 5932
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 4302
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 6201

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی 

در این مطلب از سایت تحصیلی دانتل، رتبه قبولی رشته کاردرمانی را در دانشگاه پردیس خودگردان مشاهده کردید و در مطالب دیگر سایت می‌توانید رتبه قبولی سایر رشته ها را نیز مشاهده و بررسی کنید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با راه اندازی بخش مشاوره تلفنی، در تلاشند که در ایام انتخاب رشته راهنمای شما عزیزان باشند تا بدون دغدغه و نگرانی و تنها از طریق تماس تلفنی، به برترین مشاوران کشور متصل شوید. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

باتوجه به اینکه احتمالا شما هم مثل بسیاری دیگر از داوطلبان کنکوری در زمان انتخاب رشته سوالات زیادی خواهید داشت و نیازمند راهنمایی خواهید بود، بهترین گزینه برای شما ارتباط با مشاوران به صورت تلفنی است و در وقت و هزینه تان نیز صرفه جویی خواهد شد. تماس با مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل از سراسر کشور امکان پذیر است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کاردرمانی  کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

تفاوت دانشگاه پردیس خودگردان با دانشگاه روزانه چیست؟

تنها تفاوت دانشگاه پردیس خودگردان با دانشگاه آزاد در شهریه پرداز بودن آن است و از نظر اساتید، سطح آموزشی و علمی تفاوتی ندارند.

آیا می‌توان به صورت بدون کنکور وارد رشته های علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان شد؟

خیر، پذیرش در رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان فقط با شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم امکان پذیر است.

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان چقدر است؟

حدود شهریه رشته های پزشکی در دانشگاه پردیس خودگردان به ازای هر ترم 12 میلیون تومان و در رشته های پیراپزشکی به ازای هر ترم 6 میلیون تومان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره