کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس ۱۴۰۰ چند می باشد؟ اگر جزو داوطلبانی هستید که علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته علوم تغذیه در دانشگاه های پردیس خودگردان هستند، باید به این نکته توجه کنید که برای رسیدن به رشته علوم تغذیه بایستی در وهله اول در کنکور سراسری تجربی شرکت کنید و سپس بعد از کسب رتبه لازم، کد رشته محل های مربوط به رشته علوم تغذیه در دانشگاه های پردیس خودگردان را در فرم انتخاب رشته خود درج کنید. برای تخمین شانس قبولی خود در این کد رشته محل ها و الویت بندی صحیح انتخاب هایتان می‌توانید از آخرین رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس ۱۴۰۰ استفاده کنید.

 

رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس ۱۴۰۰

برخی دانشگاه های پردیس خودگردان همچون دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی، علوم پزشکی اصفهان، علوم پزشکی گلستان و … در رشته علوم تغذیه پذیرش دانشجو دارند. اگر قصد دارید رشته علوم تغذیه را در این دانشگاه ها انتخاب کنید، می‌توانید با بررسی رتبه اکتسابی خود و مقایسه با آخرین رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس 1400 شانس قبول شدن خود را بررسی نمایید. برای مشاهده رتبه کنکور تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک 

آخرین رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 2943
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | تهران 3367
دانشگاه علوم پزشکی گلستان | گرگان 5587

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس ۱۴۰۰

آخرین رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 4943

منطقه سه

آخرین رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 4766
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5010
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته علوم تغذیه

پس از برگزاری کنکور سراسری تجربی، کارنامه های اولیه تمامی داوطلبان شرکت کننده در کنکور تجربی از طریق سایت سنجش آموزش کشور منتشر می‌گردد. کارنامه های منتشر شده از سوی سازمان سنجش، شامل مندرجات مهمی از جمله رتبه و تراز علمی داوطلب می‌باشد.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته طبق رتبه‌ای که بدست آورده اند، می‌توانند فرم انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و در صورت تمایل آزاد را تکمیل کنند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته آزمون سراسری تجربی کلیک کنید.

رشته علوم تغذیه هم در دروه روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و هم در دانشگاه های آزاد ارائه می‌گردد و چنانچه قصد دارید در این رشته در دوره پردیس خودگردان انتخاب رشته کنید، بایستی فرم انتخاب رشته دانشگاه های سراسری را تکمیل نمایید.

برای این منظور می‌توانید از آخرین رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس 1400 بهره ببرید. اما اگر می‌خواهید که نتیجه مناسبی را با توجه به رتبه‌تان بدست آورید، حتما از یک مشاور آگاه به مسائل انتخاب رشته نیز کمک بگیرید تا نتیجه مطلوب را کسب کنید.

پیشنهاد سایت مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو استفاده از مشاوره تلفنی است که این امکان را برای شما عزیزان فراهم می‌کند که بدون خروج از خانه و به راحتی با بهترین مشاوران در ارتباط باشید و نتیجه مطلبوب را کسب نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس کنکور ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته علوم تغذیه در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌گردد؟

    بله، برخی دانشگاه های پردیس خودگردان رشته علوم تغذیه را ارائه می‌کنند که در متن مقاله به آخرین رتبه‌های قبولی علوم تغذیه در این دانشگاه های پردیس خودگردان اشاره کردیم.

  2. آیا مرکز مشاوره تحصیلی دانتل می‌تواند در فرآیند انتخاب رشته به داوطلب و متقاضی رشته علوم تغذیه کمک کند؟

    بله، مرکز مشاوره تحصیلی دانتل دارای بهترین مشاوران در زمینه انتخاب رشته می‌باشد که متقاضیان رشته علوم تغذیه می‌توانند از تجارب آن ها جهت انتخاب رشته بهره ببرند.

  3. محدوده رتبه پذیرفته شدگان علوم تغذیه پردیس 1400 چقدر است؟

    محدوده رتبه‌های قبولی علوم تغذیه در دانشگاه های پردیس خودگردان، در دانشگاه های مختلف متغیر است که در متن مقاله به آن ها اشاره کردیم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره