کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ چند است؟ شرکت کنندگان در کنکور سراسری تجربی که قصد انتخاب رشته بینایی سنجی را دارند می‌توانند پس از بررسی مندرجات کارنامه خود شامل رتبه و تراز در جهت انجام انتخاب رشته اقدام کنند. برای این منظور داوطلبان می‌توانند از آخرین رتبه‌ی پذیرفته شدگان بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور سال های گذشته بهره ببرند تا بدانند با رتبه‌ای که بدست آورده اند، در چه کد رشته محلی شانس قبولی خواهند داشت. به همین علت در ادامه این مطلب آخرین تراز و رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ را ارائه کرده ایم.

 

رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰

رشته بینایی سنجی از رشته های مقطع کارشناسی زیرگروه یک کنکور سراسری تجربی است که هرسال در دو دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری ارائه می‌گردد و در واقع دارای ظرفیت بسیار محدودی است. از جمله دانشگاه های سراسری که در رشته بینایی سنجی دانشجو می‌پذیرند، به شرح موارد زیر می‌باشند.

🔵دانشگاه علوم پزشکی ایران

🔵دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

🔵دانشگاه علوم پزشکی مشهد

🔵دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

داوطلبان کنکور تجربی که قصد انتخاب رشته بینایی سنجی را دارند می‌توانند برای تخمین شانس قبولی شان از آخرین رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس 1400 استفاده کنند،

بخوانید: بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

آخرین رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 6375
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7260

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

آخرین رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 8966

 

منطقه یک | رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰

آخرین رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 2190
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 3248

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو

آخرین رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 3868
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 4138
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 8054
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 4156

 

منطقه سه | رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 6239
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7054
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

اگر در متن مقاله و به دانشگاه های ارائه دهنده و جداول آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان بینایی سنجی دانشگاه های پردیس خودگردان توجه کنید، متوجه خواهید شد که این رشته ظرفیت محدودی در مقابل تعداد تقاضای زیادی از داوطلبان کنکور تجربی دارد. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

بنابراین متقاضیان رشته بینایی سنجی پس از کسب رتبه‌ی لازم، حال باید برنامه ریزی دقیق برای انتخاب رشته داشته باشند که اولین راه استفاده از آخرین رتبه‌ پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰  می‌باشد.

اما توجه کنید که حتما به جز رشته بینایی سنجی رشته دیگری را نیز در فرم انتخاب رشته تان قرار خواهید داد و باید با آگاهی انتخاب های‌تان الویت بندی شود. از طرف دیگر نیز آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان ممکن است به دلیل تغییر تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری 1401 و یا حتی تغییر ظرفیت ها کمی تغییر کند. بنابراین برای انتخاب رشته باید قدرت تحلیل این مسائل وجود داشته باشد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

یک دانش آموز کنکوری شاید آن طور که باید از پس انتخاب رشته برنیاد چراکه این مرحله بسیار حساس و مهم می باشد و اکثر دانش آموزان اطلاعات کافی برای انتخاب رشته صحیح را ندارند. بهتر است داوطلبان برای انجام آن از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرند. شما می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین تراز و رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. ظرفیت رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان چقدر است؟

    رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان ظرفیت بسیار محدودی دارد، چرا که در تعداد محدودی از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود. در این مقاله به بررسی آخرین رتبه پذیرفته شدگان بینایی سنجی پردیس ۱۴۰۰ پرداخته شده است.

  2. رشته بینایی سنجی در چه دوره هایی و چه دانشگاه هایی ارائه می‌شود؟

    رشته بینایی سنجی در دو دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه هایی از جمله دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، شهید بهشتی و مشهد ارائه می‌گردد.

  3. آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان چند است؟

    آخرین رتبه‌ی پذیرفته شدگان رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به دانشگاه محل قبولی متفاوت می‌باشد که در متن مقاله به آن ها اشاره کردیم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره