کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی نفت پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی نفت پردیس کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. از رشته های فنی مهندسی کنکور ریاضی، رشته مهندسی نفت است که در اکثر دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه پردیس خودگردان ارائه می‌شود. دانشگاه پردیس خودگردان یا همان پردیس بین الملل شعبه شهریه پرداز دانشگاه روزانه است که از نظر کیفیت آموزشی و سطح علمی هیچ تفاوتی با دانشگاه های روزانه ندارد ولی اگر شما قصد ورود به این دانشگاه را دارید، باید ضمن کسب رتبه و تراز مناسب، توانمندی لازم برای پرداخت شهریه را نیز داشته باشید. در ادامه این مطلب به بررسی آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی نفت پردیس خودگردان کنکور 99 می‌پردازیم. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات در خصوص رتبه قبولی سایر رشته ها، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی دانتل در تماس باشید..

 

رتبه قبولی مهندسی نفت پردیس کنکور ۹۹

پیش از بررسی آخرین رتبه قبولی مهندسی نفت پردیس خودگردان کنکور 99 لازم است اشاره کنیم که ظرفیت پذیرش رشته مهندسی نفت در دانشگاه پردیس خودگردان بسیار کمتر از ظرفیت پذیرش همین رشته در دانشگاه های روزانه و نوبت دوم است. در کنکور ریاضی 99 تنها دو دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیرکبیر در رشته مهندسی نفت دانشجو پذیرش کردند که مجموع ظرفیت این دو دانشگاه کمتر از 50 نفر بود. بنابراین با توجه به محدود بودن ظرفیت پذیرش، مسلما داوطلبان با رتبه های بهتر شانس بیشتری برای قبولی در این رشته محل دارند.  برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما جامع انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

سهمیه 25 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 791
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 972

سهمیه 5 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 4086
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4948

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی نفت پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3499

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4228
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3902

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی نفت پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2034
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1925
دانشگاه صنعتی شریف 1682
دانشگاه صنعتی شریف 1775

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱

انجام انتخاب رشته ریاضی ۱۴۰۱ صحیح و اصولی نیازمند اطلاعات کافی در تمام زمینه هاست، اینکه هر دانشگاه برای هر رشته چه ظرفیتی را اختصاص داده است، رتبه بندی دانشگاه ها به چه صورت است، شرایط پذیرش دانشگاه ها چیست، فرم انتخاب رشته چگونه باید تکمیل شود که شانس قبولی بیشتر باشد و … که تمام این اطلاعات را تنها یک مشاور مجرب و توانمند می تواند در اختیار داوطلب قرار دهد.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با تجربه چندین ساله در زمینه رتبه قبولی مهندسی نفت و انتخاب رشته کنکور مشاوره تلفنی را راه اندازی کرده اند تا داوطلبانی که به هر دلیل دسترسی به مشاور ندارند بتوانند تنها با یک تماس تلفنی ساده از مشاوره تخصصی انتخاب رشته بهره مند شوند و انتخاب رشته خود را نیز توسط مشاوران مجرب انجام دهند.

برای ارتباط با مشاوران کافیست با شماره های موجود در همین صفحه تماس بگیرید و دیگر نگران انتخاب رشته خود نباشد چرا که مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل، با انتخاب رشته های متعددی که برای داوطلبان انجام داده اند، احاطه کامل را در مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ دارند و راهنمای شما عزیزان هستند.

 برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی نفت ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی نفت ۹۹

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی نفت پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی نفت پردیس خودگردان کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته مهندسی نفت را ارائه می‌دهند؟

معمولا دانشگاه های صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر رشته مهندسی نفت را در واحد پردیس خودگردان ارائه می‌دهند.

ظرفیت پذیرش رشته مهندسی نفت در دانشگاه پردیس خودگردان چند نفر است؟

ظرفیت پذیرش رشته مهندسی نفت در دانشگاه پردیس خودگردان معمولا کمتر از 50 نفر است.

برای قبولی در رشته مهندسی نفت دانشگاه پردیس خودگردان حداقل چه رتبه‌ای لازم است؟

رتبه قبولی پردیس در سهمیه های مختلف متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره