کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تحربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند.در سطح کشور موسسات آموزش عالی زیادی مشغول فعالیت هستند. تحصیل در برخی از این موسسات منوط به پرداخت شهریه است. پردیس های خودگردان یکی از انواع موسسات شهریه بگیر در کشور هستند. دانشجویان این واحدهای دانشگاهی هزینه تحصیل خویش را به طور کامل پرداخت می‌نمایند. یکی از رشته های ارائه شده در دانشگاه پردیس، پرستاری است. داوطلبان برای ورود به دوره های خودگردان باید برنامه ریزی مطالعاتی دقیقی داشته باشند. لازمه برنامه ریزی صحیح، استفاده ازشاخصی برای بررسی  نتایج حاصله است. آخرین رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور 99 معیار مناسبی برای داوطلبان خواهد بود. 

رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۹۹

کلیه داوطلبان کنکور باید در بازه های زمانی مشخصی نسبت به سنجش سطح کیفی مطالعات خود اقدام نمایند. برای بررسی درست و به دست آوردن نتایج قابل اتکاء، باید از معیارهای مناسب استفاده شود. رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور 99 سنوات گذشته، ایده آل ترین شاخص در دسترس داوطلبان است. داوطلبان با قیاس نتایج اکتسابی خود با رتبه پذیرفته شدگان قبل، می‌توانند از درستی مسیر مطالعاتی خویش اطمینان حاصل نمایند. همچنین در صورت بروز انحراف، می‌توان بدون فوت وقت، نسبت به اصلاح برنامه ریزی مطالعاتی اقدام نمود. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 9621
دانشگاه علوم پزشکی یزد 11299

منطقه یک | رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 8614
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 10325
دانشگاه علوم پزشکی یزد 22236
دانشگاه علوم پزشکی – گرگان 21009

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی گلستان 9320
پردیس خودگردان  یزد 10272

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته پرستاری پردیس

به علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پرستاری توصیه می شود، برای تحلیل اطلاعات رتبه قبولی پرستاری پردیس سنوات قبل، به کارشناسان مراجعه نمایند. واضح است که اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان، تنها در صورتی مثمر ثمر خواهد بود که به درستی تحلیل شوند. تحلیل اطلاعات امری تخصصی است که نیازمند بهره گیری از دانش متخصصان است. چنانچه تحلیل گر اطلاعات جامعی در این رابطه نداشته باشد، نتایج حاصله قابل اتکا نخواهد بود. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده ارائه تحلیل های معتبر مورد نیاز داوطلبان هستند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری پردیس کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

رتبه‌ی پذیرفته شدگان پرساتدی کنکور 99 در چه بازه‌ای قرار دارد؟

اطلاعات دقیق در این رابطه در متن مقاله عنوان شده است.

بررسی کارنامه پذیرفته شدگان سنوات گذشته چه تاثیری در کسب موفقیت داوطلب دارد؟

اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان سالیان قبل می تواند به عنوان شاخص سنجش داوطلب قلمداد شود.

آیا داوطلبان سهمیه منطقه یک می توانند رتبه داوطلبان سایر مناطق را به عنوان معیار انتخاب کنند؟

خیر، داوطلبان هر منطقه فقط با داوطلبان هم منطقه‌ای خود سنجش می شوند.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره