کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس ۱۴۰۰ چند است؟ فیزیوتراپی یکی از رشته‌های محبوب گروه تجربی است. این رشته آینده شغلی مناسبی دارد و همین مسئله موجب محبوبیت آن شده است.  دانشگاه‌های پردیس خودگردان نیز همانند سایر دانشگاه‌ها در جذب دانشجو دارای ظرفیت محدود است. افرادی که مایل هستند تا در رشته فیزیوتراپی پردیس پذیرفته شوند، می‌بایست تراز لازم را به دست آورند. در این مقاله آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس ۱۴۰۰ ارائه شده است.

 

رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس ۱۴۰۰

آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی دانشگاه پردیس خودگردان را باید در سه دسته تقسیم کرد. دسته اول از رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس بر اساس سهمیه منطقه 1، دسته دوم بر اساس سهمیه منطقه 2 و دسته سوم بر اساس سهمیه منطقه 3 تنظیم می‌شود.

سهمیه مناطق 1، 2 و 3 سهمیه‌هایی هستند که با توجه به محل تحصیل دوره سه سال آخر دبیرستان بین داوطلبان تقسیم می‌شود. برای مشاهده انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید. آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس 1400 به شرح زیر می باشد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

 

منطقه یک

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 2454
دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2468
دانشگاه علوم پزشکی همدان 3838
برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3971
دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز 3882
دانشگاه علوم پزشکي کرمان 4088

منطقه سه

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
 دانشگاه علوم پزشکی تهران 2785
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته

با وجود شهریه پرداز بودن دانشگاه پردیس، روز به روز بر تعداد علاقه‌مندان تحصیل در این دانشگاه افزوده می‌شود. این افزایش مخاطب به دلیل محبوبیت رشته‌هایی است که دانشگاه پردیس ارائه می‌دهند از جمله رشته‌های گروه علوم پزشکی. رشته فیزیوتراپی نیز همانند سایر رشته‌های این گروه از این رقابت جا نمانده و به خوبی داوطلبان را سمت خود جذب کرده است. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

افزایش تعداد داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته فیزیوتراپی پردیس موجب شده است تا ورود به این دانشگاه در فضایی کاملا رقابتی انجام گیرد. بدین ترتیب ضروری است افرادی که مصمم به ورود به رشته فیزیوتراپی پردیس هستند، تمام تلاش خود برای قبول شدن را به کار گیرند.

آگاهی از آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس 1400 کمک می‌کند تا داوطلب انتخاب رشته مناسبی انجام دهد. یکی از راه‌هایی که برای کسب رتبه فیزیوتراپی پردیس مفید به نظر می‌رسد، راهنمایی گرفتن از مشاوران تحصیلی است. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو با تجربه و تسلطی که دارند، قادرند تا مسیر همواری را به داوطلبان نشان داده و در نهایت به نتیجه رضایت بخشی برسند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی پردیس 1400 چند است؟

    رتبه قبولی در مناطق مختلف متفاوت است. در طول مقاله رتبه قبولی این رشته به تفکیک مناطق مختلف آورده شده است.

  2. مشاوران تحصیلی چه تاثیری در قبولی داوطلب در رشته فیزیوتراپی خواهند داشت؟

    مشاوران تحصیلی بر اساس مهارت و تجربه خود می توانند برای داوطلب برنامه ای را ارائه دهند که وی نتیجه مورد نظر خود را کسب کند.

  3. بررسی آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان پردیس خودگردان چه تاثیری در قبولی داوطلب دارد؟

    بررسی آخرین رتبه پذیرفته شدگان کمک می کند تا داوطلب شانس خود برای قبولی را ارزیابی کند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره