انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99

فیزیوتراپی یکی از رشته‌های گروه علوم پزشکی است که در سال‌های اخیر متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این رشته آینده شغلی مناسبی دارد و همین مسئله موجب محبوبیت آن شده است. یکی از مسئله‌های اصلی علاقه‌مندان به رشته فیزیوتراپی، ظرفیت محدود پذیرش آن در دوره‌های روزانه است. از همین رو بسیاری از داوطلبان مایل هستند تا در دانشگاه‌های پردیس خودگردان به تحصیل فیزیوتراپی بپردازند. گفتنی است که دانشگاه پردیس شهریه‌های چشمگیری را از متقاضیان دریافت می‌کنند. اما به هر حال کیفیت رشته‌هایی که این دانشگاه ارائه می‌دهد، غیرقابل انکار است. دانشگاه‌های پردیس خودگردان نیز همانند سایر دانشگاه‌ها در جذب دانشجو دارای ظرفیت محدود است. افرادی که مایل هستند تا در رشته فیزیوتراپی پردیس پذیرفته شوند، می‌بایست تراز لازم را به دست آورند. در این مقاله آخرین رتبه و تراز قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 ارائه شده است. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته فیزیوتراپی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی دانشگاه پردیس خودگردان کنکور 99

آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی دانشگاه پردیس خودگردان  را باید در سه دسته تقسیم کرد. دسته اول از رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس بر اساس سهمیه منطقه 1، دسته دوم بر اساس سهمیه منطقه 2 و دسته سوم بر اساس سهمیه منطقه 3 تنظیم می‌شود. سهمیه مناطق 1، 2 و 3 سهمیه‌هایی هستند که با توجه به محل تحصیل دوره سه سال آخر دبیرستان بین داوطلبان تقسیم می‌شود.

 

منطقه یک | رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران2401
دانشگاه علوم پزشکي اصفهان2359
دانشگاه علوم پزشکي تبريز2444
دانشگاه علوم پزشکي کرمان2498
دانشگاه علوم پزشکي زاهدان2570
دانشگاه علوم پزشکي زاهدان2619
دانشگاه علوم پزشکی همدان3802

 

منطقه دو | رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران3919
دانشگاه علوم پزشکي همدان3699
دانشگاه علوم پزشکي بابل3854
دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور-اهواز3900
دانشگاه علوم پزشکي کرمان4000
دانشگاه علوم پزشکي زاهدان4063

 

منطقه سه 

دانشگاهرتبه در سهمیه
 دانشگاه علوم پزشکی تهران2388
 دانشگاه علوم پزشکی تهران2416
 دانشگاه علوم پزشکی تهران2470
دانشگاه علوم پزشکي بابل2503

 

مشاوره انتخاب رشته فیزیوتراپی پردیس

با وجود شهریه پرداز بودن دانشگاه پردیس، روز به روز بر تعداد علاقه‌مندان تحصیل در این دانشگاه افزوده می‌شود. این افزایش مخاطب به دلیل محبوبیت رشته‌هایی است که دانشگاه پردیس ارائه می‌دهد، از جمله رشته‌های گروه علوم پزشکی. رشته فیزیوتراپی نیز همانند سایر رشته‌های این گروه از این رقابت جا نمانده و به خوبی داوطلبان را سمت خود جذب کرده است.

افزایش تعداد داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته فیزیوتراپی پردیس موجب شده است تا ورود به این دانشگاه در فضایی کاملا رقابتی انجام گیرد. بدین ترتیب ضروری است افرادی که مصمم به ورود به رشته فیزیوتراپی پردیس هستند، تلاش خود را برای قبول شدن را به کار گیرند.

آگاهی از آخرین رتبه‌های قبول شدگان فیزیوتراپی پردیس کمک می‌کند تا داوطلب انتخاب رشته مناسبی انجام دهد. یکی از راه‌هایی که برای کسب رتبه فیزیوتراپی پردیس مفید به نظر می‌رسد، راهنمایی گرفتن از مشاوران تحصیلی است. این مشاوران با تجربه و با تسلطی که دارند، قادر هستند تا مسیر همواری را به داوطلبان نشان داده و در نهایت به نتیجه رضایت بخشی برسند.

 

سوالات متداول

  1. مشاوران تحصیلی چه تاثیری در قبولی داوطلب در رشته فیزیوتراپی پردیس خواهند داشت؟

مشاوران تحصیلی بر اساس مهارت و تجربه خود می‌توانند برای داوطلب برنامه‌ای را ارائه دهند که وی به نتیجه مورد نظر خود دست یابد. البته همراهی داوطلب در این مسیر نیز موضوع مهمی است مه نباید از آن غافل شد.

  1. بررسی آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس خودگردان چه تاثیری در قبولی داوطلب دارد؟

بررسی آخرین رتبه‌های قبولی فیزیوتراپی پردیس می‌تواند مسیر هدفی که داوطلب به دنبال آن است را نمایان کند. این بررسی ابتدا در برنامه‌ریزی برای مطالعه کنکور و سپس در مرحله انتخاب رشته تاثیر مثبتی برای داوطلب خواهد داشت.

  1. آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس خودگردان چه رتبه ای است؟

آخرین رتبه‌های قبولی فیزیوتراپی پردیس با توجه به سهمیه مناطق 1، 2 و 3 به سه دسته تقسیم می‌شود. در متن مقاله رتبه‌های قبول شدگان فیزیوتراپی پردیس برای هر سه سهمیه ارائه شده است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا