کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۹۹

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. برای قبولی در این دانشگاه همچون دانشگاه روزانه باید رتبه و تراز مناسبی را به دست اورند. لازم است خاطر نشان کنیم که دانشگاه پردیس خودگردان شهریه پرداز است و هزینه تحصیل بالایی هم دارد، پس اگر شما می‌خواهید وارد این دانشگاه شوید و به تحصیل بپردازید باید توانمندی مالی کافی را برای پرداخت شهریه داشته باشید. در ادامه به بررسی آخرین رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۹۹ می‌پردازیم. 

آخرین رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۹۹

در کنکور تجربی 99 تعدادی از دانشگاه های روزانه همچون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی تهران و … رشته علوم‌آزمایشگاهی را به صورت ظرفیت خودگردان نیز ارائه داده بودند و داوطلبان با کسب رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۹۹ در این دانشگاه را دارند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

دانشگاه های پردیس خودگردان در واقع همان شعبه های شهریه پرداز دانشگاه های روزانه هستند و از نظر کیفیت آموزشی، اساتید و شیوه پذیرش دانشجو هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند ولی دانشجویان باید شهریه پرداخت نمایند و معمولا رتبه قبولی پردیس خودگردان به نسبت پایین تر یعنی بدتر از رتبه های پذیرفته شده در دوره روزانه همان دانشگاه است. 

بخوانید: راهنما انتخاب رشته

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2811
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3465
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3608
دانشگاه علوم پزشکی کرمان 5240
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3849

منطقه دو | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 5411
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 5395
دانشگاه علوم پزشکی تهران 7235
دانشگاه علوم پزشکی تهران 7512
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 8422
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 9638

منطقه سه | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 4796
دانشگاه علوم پزشکی تهران  5215
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 8389

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

در این مطلب رتبه قبولی رشته علوم‌آزمایشگاهی را در دانشگاه پردیس خودگردان مشاهده کردید اما مطمئنا شما به جز رشته علوم‌آزمایشگاهی قصد دارید رشته های دیگری همچون پرستاری، اتاق عمل، هوشبری و …. را نیز در فرم انتخاب رشته خود قرار دهید و لازم است از رتبه قبولی این رشته ها نیز در دانشگاه های مختلف اطلاع یابید و سپس با در نظر گرفتن علایق و اولویت هایی که دارید، فرم انتخاب رشته را به شکلی هوشمندانه تکمیل کنید. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

انتخاب رشته کردن قاعده و اصولی دارد که لازم است رعایت شوند تا شانس قبولی بیشتر شود. اینکه رشته ها به چه صورت انتخاب شوند و چگونه در فرم انتخاب رشته دسته بندی شوند کاری است که از عهده یک داوطلب کنکوری برنمی‌آید و حتما باید از مشاوره انتخاب رشته کنکور در این زمینه بهره مند شود.

اگر نیازمند مشاوره در زمینه تخمین رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۹۹ و همچنین نیازمند مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب رشته کنکور تجربی هستید، می‌توانید با مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید و به صورت تلفنی از خدمات مشاوره کنکور و انتخاب رشته استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس ۹۹ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

در دانشگاه پردیس خودگردان با حداقل چه رتبه‌ای امکان قبولی در رشته علوم آزمایشگاهی وجود دارد؟

رتبه قبولی دانشگاه پردیس خودگردان در سهمیه های مختلف متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته علوم‌ازمایشگاهی را ارائه می‌دهند؟

 تعدادی از دانشگاه های پردیس خودگردان همچون دانشگاه شهید بهشتی، تهران، ایلام، زنجان و …. در رشته علوم ازمایشگاه ظرفیت پذیرش دارند.

آیا آخرین رتبه قبولی رشته علوم ازمایشگاهی در سالهای مختلف تغییر می‌کند؟

با توجه به متغیر بودن ظرفیت رشته علوم‌ازمایشگاهی دانشگاه پردیس خودگردان در سال های مختلف، رتبه قبولی ها نیز تا حدودی متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره