انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

داوطلبانی که علاقه‌مند به تحصیل در رشته علوم ازمایشگاهی هستند می‌توانند این رشته را در دانشگاه پردیس خودگردان یا همان پردیس بین الملل نیز انتخاب کنند و برای قبولی در این دانشگاه همچون دانشگاه روزانه باید رتبه و تراز مناسبی را به دست اورند. لازم است خاطر نشان کنیم که دانشگاه پردیس خودگردان شهریه پرداز است و هزینه تحصیل بالایی هم دارد، پس اگر شما می‌خواهید وارد این دانشگاه شوید و به تحصیل بپردازید باید توانمندی مالی کافی را برای پرداخت شهریه داشته باشید. در ادامه به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 می‌پردازیم. 

 

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

در کنکور تجربی 99 تعدادی از دانشگاه های روزانه همچون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی تهران و … رشته علوم آزمایشگاهی را به صورت ظرفیت خودگردان نیز ارائه داده بودند و داوطلبان با کسب رتبه لازم امکان قبولی در این دانشگاه را دارند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

دانشگاه های پردیس خودگردان در واقع همان شعبه های شهریه پرداز دانشگاه های روزانه هستند و از نظر کیفیت آموزشی، اساتید و شیوه پذیرش دانشجو هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند ولی دانشجویان باید شهریه پرداخت نمایند و معمولا رتبه های پذیرفته شده در دانشگاه پردیس خودگردان به نسبت پایین تر یعنی بدتر از رتبه های پذیرفته شده در دوره روزانه همان دانشگاه است. 

 

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2811
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3465
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3608
دانشگاه علوم پزشکی کرمان 5240
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3849

 

منطقه دو | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 5411
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 5395
دانشگاه علوم پزشکی تهران 7235
دانشگاه علوم پزشکی تهران 7512
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 8422
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 9638

 

منطقه سه | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 4796
دانشگاه علوم پزشکی تهران  5215
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 8389

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

در این مطلب رتبه قبولی رشته علوم آزمایشگاهی را در دانشگاه پردیس خودگردان مشاهده کردید اما مطمئنا شما به جزرشته علوم آزمایشگاهی قصد دارید رشته های دیگری همچون پرستاری، اتاق عمل، هوشبری و …. را نیز در فرم انتخاب رشته خود قرار دهید و لازم است از رتبه قبولی این رشته ها نیز در دانشگاه های مختلف اطلاع یابید و سپس با در نظر گرفتن علایق و اولویت هایی که دارید، فرم انتخاب رشته را به شکلی هوشمندانه تکمیل کنید. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

انتخاب رشته کردن قاعده و اصولی دارد که لازم است رعایت شوند تا شانس قبولی بیشتر شود. اینکه رشته ها به چه صورت انتخاب شوند و چگونه در فرم انتخاب رشته دسته بندی شوند کاری است که از عهده یک داوطلب کنکوری ناشی برنمی‌آید و حتما باید از مشاوری مجرب در این زمینه بهره مند شود.

اگر نیازمند مشاوره در زمینه تخمین شانس قبولی و همچنین نیازمند مشاوره تخصصی در زمینهانتخاب رشته کنکور تجربی هستید، می‌توانید با مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید و به صورت تلفنی از خدمات مشاوره کنکور و انتخاب رشته استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

در دانشگاه پردیس خودگردان با حداقل چه رتبه ای امکان قبولی در رشته علوم آزمایشگاهی وجود دارد؟

رتبه قبولی دانشگاه پردیس خودگردان در سهمیه های مختلف متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته علوم ازمایشگاهی را ارائه می‌دهند؟

 تعدادی از دانشگاه های پردیس خودگردان همچون دانشگاه شهید بهشتی، تهران، ایلام، زنجان و …. در رشته علوم ازمایشگاهی ظرفیت پذیرش دارند.

آیا آخرین رتبه قبولی رشته علوم ازمایشگاهی در سالهای مختلف تغییر می‌کند؟

با توجه به متغیر بودن ظرفیت رشته علوم ازمایشگاهی دانشگاه پردیس خودگردان در سال های مختلف، رتبه قبولی ها نیز تا حدودی متغیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره