انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99

داوطلبانی که علاقه‌مند به تحصیل در رشته علوم ازمایشگاهی هستند می‌توانند این رشته را در دانشگاه پردیس خودگردان یا همان پردیس بین الملل نیز انتخاب کنند و برای قبولی در این دانشگاه همچون دانشگاه روزانه باید رتبه و تراز مناسبی را به دست اورند. لازم است خاطر نشان کنیم که دانشگاه پردیس خودگردان شهریه پرداز است و هزینه تحصیل بالایی هم دارد، پس اگر شما می‌خواهید وارد این دانشگاه شوید و به تحصیل بپردازید باید توانمندی مالی کافی را برای پرداخت شهریه داشته باشید. در ادامه به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 می‌پردازیم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته علوم آزمایشگاهی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

در کنکور تجربی 99 تعدادی از دانشگاه های روزانه همچون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی تهران و … رشته علوم آزمایشگاهی را به صورت ظرفیت خودگردان نیز ارائه داده بودند و داوطلبان با کسب رتبه لازم امکان قبولی در این دانشگاه را دارند.

دانشگاه های پردیس خودگردان در واقع همان شعبه های شهریه پرداز دانشگاه های روزانه هستند و از نظر کیفیت آموزشی، اساتید و شیوه پذیرش دانشجو هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند ولی دانشجویان باید شهریه پرداخت نمایند و معمولا رتبه های پذیرفته شده در دانشگاه پردیس خودگردان به نسبت پایین تر یعنی بدتر از رتبه های پذیرفته شده در دوره روزانه همان دانشگاه است.

در ادامه آخرین رتبه قبولی رشته علوم ازمایشگاهی را در هر یک از سهمیه های مناطق و ایثارگری مشاهده می‌کنید. این رتبه ها با توجه به رتبه قبولی پذیرفته شدگان کنکور تجربی 99 گردآوری شده اند.

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد

همانطورکه می‌دانید 5 درصد از ظرفیت هر رشته ای در هر دانشگاهی به داوطلبانی اختصاص دارد که از سهمیه 5 درصدی بهره مند هستند و برای رشته علوم ازمایشگاهی نیز به همین صورت است. اگر شما از سهمیه 5 درصدی استفاده می‌کنید، باید حدود رتبه های زیر را به دست آورید تا در رشته علوم آزمایشگاهی پذیرش شوید :

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران3432
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان4367
دانشگاه علوم پزشکی کرمان5789
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان7311

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد

اطلاعات کارنامه آخرین رتبه و کارنامه قبولی علوم آزمایشگاهی​ سهمیه ایثارگران 25 درصدی پردیس خودگردان رشته علوم آزمایشگاهی در کنکور تجربی 99 فعلا در دسترس نیست اما مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل در حال جمع آوری اطلاعات هستند و با محض تکمیل شدن در این مطلب قرار داده خواهد شد.

 

منطقه یک | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران2811
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران3227
دانشگاه علوم پزشکی تهران3465
دانشگاه علوم پزشکی تهران3608
دانشگاه علوم پزشکی تهران3711
دانشگاه علوم پزشکی تهران3676
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان3799
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان3849
دانشگاه علوم پزشکی کرمان5170
دانشگاه علوم پزشکی کرمان5240
دانشگاه علوم پزشکی زنجان5799
دانشگاه علوم پزشکی کاشان5996
دانشگاه علوم پزشکی کاشان5989

 

منطقه دو | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران5411
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران5395
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران5809
دانشگاه علوم پزشکی تهران5911
دانشگاه علوم پزشکی تهران7235
دانشگاه علوم پزشکی تهران7512
دانشگاه علوم پزشکی تهران7397
دانشگاه علوم پزشکی تهران7549
دانشگاه علوم پزشکی ایلام7998
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان8422
دانشگاه علوم پزشکی زنجان9638
دانشگاه علوم پزشکی زنجان9890
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان9812
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان10399
دانشگاه علوم پزشکی دزفول11729

 

منطقه سه | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران4796
دانشگاه علوم پزشکی تهران 5215
دانشگاه علوم پزشکی تهران6423
دانشگاه علوم پزشکی تهران7329
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان8389
دانشگاه علوم پزشکی زنجان9839
دانشگاه علوم پزشکی دزفول10199

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

در این مطلب رتبه قبولی رشته علوم آزمایشگاهی را در دانشگاه پردیس خودگردان مشاهده کردید اما مطمئنا شما به جزرشته علوم آزمایشگاهی قصد دارید رشته های دیگری همچون پرستاری، اتاق عمل، هوشبری و …. را نیز در فرم انتخاب رشته خود قرار دهید و لازم است از رتبه قبولی این رشته ها نیز در دانشگاه های مختلف اطلاع یابید و سپس با در نظر گرفتن علایق و اولویت هایی که دارید، فرم انتخاب رشته را به شکلی هوشمندانه تکمیل کنید.

انتخاب رشته کردن قاعده و اصولی دارد که لازم است رعایت شوند تا شانس قبولی بیشتر شود. اینکه رشته ها به چه صورت انتخاب شوند و چگونه در فرم انتخاب رشته دسته بندی شوند کاری است که از عهده یک داوطلب کنکوری ناشی برنمی‌آید و حتما باید از مشاوری مجرب در این زمینه بهره مند شود.

اگر نیازمند مشاوره در زمینه تخمین شانس قبولی و همچنین نیازمند مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب رشته کنکور تجربی هستید، می‌توانید با مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید و به صورت تلفنی از خدمات مشاوره کنکور و انتخاب رشته استفاده کنید.

سوالات متداول

  • در دانشگاه پردیس خودگردان با حداقل چه رتبه ای امکان قبولی در رشته علوم آزمایشگاهی وجود دارد؟

رتبه قبولی دانشگاه پردیس خودگردان در سهمیه های مختلف متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

  • کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته علوم ازمایشگاهی را ارائه می‌دهند؟

تعدادی از دانشگاه های پردیس خودگردان همچون دانشگاه شهید بهشتی، تهران، ایلام، زنجان و …. در رشته علوم آزمایشگاهی ظرفیت پذیرش دارند.

  • آیا آخرین رتبه قبولی رشته علوم آزمایشگاهی در سالهای مختلف تغییر می‌کند؟

با توجه به متغیر بودن ظرفیت رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه پردیس خودگردان در سال های مختلف، رتبه قبولی ها نیز تا حدودی متغیر است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا