کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چند است؟ دانشگاه پردیس پس از دانشگاه سراسری روزانه دومین دانشگاهی است که امکان تحصیل در رشته گفتار درمانی در آن وجود دارد. نکته مهم در رابطه با دانشگاه‌های پردیس میزان شهریه‌ای است که در ازای تحصیل از داوطلبان دریافت می‌شود. گفتار درمانی از جمله رشته‌های پر طرفدار کنکور تجربی است که ظرفیت پذیرش آن محدود است. به دلیل اهمیت این موضوع، در این مقاله آخرین تراز و رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 1401 ارائه شده است.

 

رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی برای دانشگاه پردیس را باید به سه دسته تقسیم کرد. دسته اول مربوط به افرادی است که دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در کلان‌شهرهایی چون تهران و مشهد گذرانده‌اند و دارای سهمیه منطقه 1 هستند.

دسته دوم شامل داوطلبانی است که دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در مراکز استان‌ها به جز کلان‌شهرها تحصیل کرده‌اند و از سهمیه منطقه 2 برخوردارند. دسته سوم نیز متعلق به افرادی است که دارای سهمیه منطقه 3 هستند و دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در شهرستان‌های کوچک و محروم تحصیل کرده‌اند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی کلیک کنید. رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ به شرح زیر می باشد.

 

منطقه 1

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 7085
 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز 5674
 دانشگاه علوم پزشکی مشهد 4481
 دانشگاه علوم پزشکی شيراز 5494
 دانشگاه علوم پزشکی تبريز 6189

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه 2 | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 10892
 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز 10176
دانشگاه علوم پزشکی همدان 10595
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  9856
 دانشگاه علوم پزشکی تبريز 9495

 

منطقه سه

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 7448
دانشگاه علوم پزشکی تبريز 6088
دانشگاه علوم پزشکی همدان 5955
دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور – اهواز  6760
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 8149
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره قبولی در رشته گفتار درمانی

بدون شک فردی که علاقه‌مند به یک رشته خاص باشد، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا به هدف خود دست یابد. مهم ترین وظیفه‌ای که داوطلبان کنکوری برای دستیابی به رشته مورد علاقه خود دارد این است که رتبه مورد نیاز را کسب کنند. کسب رتبه مناسب و لازم برای هر رشته‌ای امکان‌پذیر نیست مگر براساس برنامه‌ریزی و تسلط بر منابع آزمون. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

اطلاع از آخرین رتبه کنکور هر رشته‌ای کمک می‌کند تا داوطلب هدف خود را شناسایی کرده و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کند. تنظیم برنامه‌ریزی دقیق و مناسب برای مطالعه و همچنین داشتن یک انتخاب رشته با کیفیت، مهم ترین نتایج بررسی آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ است.

داوطلبانی که مصمم به تحصیل در رشته گفتار درمانی پردیس هستند نیز می‌توانند از این راهکار مهم کمک بگیرند. به این دسته از داوطلبان توصیه می‌شود تا جهت آگاهی از جزئیات دقیق‌تر، از مشاوران تحصیلی راهنمایی بگیرند. گروه مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو با کارشناسان و مشاوران تحصیلی با تجربه‌ای که در اختیار دارد، قادر است تا راهنمایی‌های لازم را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چه رتبه‌ای است؟

    آخرین رتبه قبولی در رشته گفتار درمانی پردیس با توجه به سهمیه مناطق به سه دسته تقسیم می‌شود. در متن مقاله این رتبه‌ها برای هر سه سهمیه ارائه شده است.

  2. بررسی آخرین رتبه‌های رشته گفتار درمانی چه تاثیری در نتیجه کنکور داوطلب خواهد داشت؟

    در صورتی که آخرین رتبه‌های قبولی گفتار درمانی مورد بررسی قرار گیرد، داوطلبان هدف و مسیر خود را بهتر شناسایی می‌کنند و به نتیجه مورد انتظار خود نزدیک می‌شوند. این رتبه‌ها کمک می‌کند تا داوطلب مطالعه بهتر و انتخاب رشته با کیفیتی داشته باشد.

  3. آیا دانشگاه‌های پردیس تنها دانشگاه‌هایی هستند که زمینه تحصیل در رشته گفتار درمانی را فراهم کرده‌اند؟

    در حال حاضر تحصیل در رشته گفتار درمانی در دو دانشگاه روزانه و پردیس امکان‌پذیر است.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره