کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

دانشگاه پردیس پس از دانشگاه سراسری روزانه دومین دانشگاهی است که امکان تحصیل در رشته گفتار درمانی در آن وجود دارد. به طور متداول افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی را دارند، اما رتبه لازم برای دوره روزانه را کسب نمی‌کنند، به سراغ دانشگاه پردیس می‌روند. نکته مهم در رابطه با دانشگاه‌های پردیس میزان شهریه‌ای است که در ازای تحصیل از داوطلبان دریافت می‌شود. گفتار درمانی از جمله رشته‌های پر طرفدار کنکور تجربی است که ظرفیت پذیرش آن محدود است. به دلیل اهمیت این موضوع، در این مقاله آخرین رتبه و تراز قبولی رشته گفتار درمانی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 ارائه شده است. 

 

رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی برای دانشگاه پردیس را باید به سه دسته تقسیم کرد. دسته اول مربوط به افرادی است که دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در کلان‌شهرهایی چون تهران و مشهد گذرانده‌اند و دارای سهمیه منطقه 1 هستند. دسته دوم  شامل داوطلبانی است که دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در مراکز استان‌ها به جز کلان‌شهرها تحصیل کرده‌اند و از سهمیه منطقه 2 برخوردارند. و دسته سوم متعلق به افرادی است که دارای سهمیه منطقه 3 هستند و دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در شهرستان‌های کوچک و محروم تحصیل کرده‌اند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

 

منطقه 1 | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 7048
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز 5630
 دانشگاه علوم پزشکی مشهد 4435
 دانشگاه علوم پزشکی شيراز 5475
 دانشگاه علوم پزشکی تبريز 6148

 

منطقه 2 | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 10845
 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز 10130
دانشگاه علوم پزشکی همدان 10570
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  9802
 دانشگاه علوم پزشکی تبريز 9472

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 7415
دانشگاه علوم پزشکی تبريز 6069
دانشگاه علوم پزشکی همدان 5924
دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور – اهواز  6724
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 8112

 

مشاوره قبولی در رشته گفتار درمانی

بدون شک فردی که علاقه‌مند به یک رشته خاص باشد، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا به هدف خود دست یابد. داوطلبان کنکوری مهمترین وظیفه‌ای که برای دستیابی به رشته موردعلاقه خود دارد این است که رتبه مورد نیاز را کسب کنند. کسب رتبه مناسب و لازم برای هر رشته‌ای امکان‌پذیر نیست مگر براساس برنامه‌ریزی و تسلط بر منابع آزمون. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

آخرین رتبه کنکور هر رشته‌ای کمک می‌کند تا داوطلب هدف خود را شناسایی کرد و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کند. تنظیم برنامه‌ریزی دقیق و مناسب برای مطالعه و همچنین داشتن یک انتخاب رشته با کیفیت، مهمترین نتایج بررسی آخرین رتبه‌های قبولی است.

داوطلبانی که مصمم به تحصیل در رشته گفتار درمانی پردیس هستند نیز می‌توانند از این راهکار مهم کمک بگیرند. به این دسته از داوطلبان توصیه می‌شود تا جهت آگاهی از جزئیات دقیق‌تر، از مشاوران تحصیلی راهنمایی بگیرند. گروه مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل با کارشناسان و مشاوران تحصیلی با تجربه‌ای که در اختیار دارد، قادر است تا راهنمایی‌های لازم را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه گفتار درمانی کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آخرین رتبه قبولی در رشته گفتار درمانی پردیس چه رتبه‌ای است؟

آخرین رتبه قبولی در رشته گفتار درمانی پردیس با توجه به سهمیه مناطق به سه دسته تقسیم می‌شود. در متن مقاله این رتبه‌ها برای هر سه سهمیه ارائه شده است.

بررسی آخرین رتبه‌های رشته گفتار درمانی چه تاثیری در نتیجه کنکور داوطلب خواهد داشت؟

در صورتی که آخرین رتبه‌های قبولی گفتار درمانی مورد بررسی قرار گیرد، داوطلبان هدف و مسیر خود را بهتر شناسایی می‌کنند و به نتیجه مور انتظار خود نزدیک می‌شوند. این رتبه‌ها کمک می‌کند تا داوطلب مطالعه بهتر و انتخاب رشته با کیفیتی داشته باشد.

آیا دانشگاه‌های پردیس تنها دانشگاه‌هایی هستند که زمینه تحصیل در رشته گفتار درمانی را فراهم کرده‌اند؟

در حال حاضر تحصیل در رشته گفتار درمانی در دو دانشگاه روزانه و پردیس امکان‌پذیر است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره