انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته گفتار درمانی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98

دانشگاه پردیس پس از دانشگاه سراسری روزانه دومین دانشگاهی است که امکان تحصیل در رشته گفتار درمانی در آن وجود دارد. به طور متداول افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی را دارند، اما رتبه لازم برای دوره روزانه را کسب نمی‌کنند، به سراغ دانشگاه پردیس می‌روند. نکته مهم در رابطه با دانشگاه‌های پردیس میزان شهریه‌ای است که در ازای تحصیل از داوطلبان دریافت می‌شود. گفتار درمانی از جمله رشته‌های پر طرفدار کنکور تجربی است که ظرفیت پذیرش آن محدود است. بدین ترتیب متقاضیان رشته گفتار درمانی چه برای دانشگاه روزانه و چه برای دانشگاه پردیس نیاز به رتبه مشخص و حساب شده دارند.  برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در رشته گفتار درمانی می‌بایست به لیست آخرین رتبه‌های گفتار درمانی سال‌های گذشته مراجعه کرد. به دلیل اهمیت این موضوع، در این مقاله آخرین رتبه و تراز قبولی رشته گفتار درمانی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 ارائه شده است. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته گفتار درمانی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی برای دانشگاه پردیس را باید به سه دسته تقسیم کرد. دسته اول مربوط به افرادی است که دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در کلان‌شهرهایی چون تهران و مشهد گذرانده‌اند و دارای سهمیه منطقه 1 هستند. دسته دوم  شامل داوطلبانی است که دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در مراکز استان‌ها به جز کلان‌شهرها تحصیل کرده‌اند و از سهمیه منطقه 2 برخوردارند. و دسته سوم متعلق به افرادی است که دارای سهمیه منطقه 3 هستند و دوره سه سال آخر دبیرستان خود را در شهرستان‌های کوچک و محروم تحصیل کرده‌اند.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور 1400

 

منطقه 1 | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان6145
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان6708
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز5120
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز5630
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز5785
دانشگاه علوم پزشکی سمنان6580
 دانشگاه علوم پزشکی مشهد4435
 دانشگاه علوم پزشکی شيراز4208
 دانشگاه علوم پزشکی شيراز4550

 

منطقه 2 | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان9703
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان10530
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان10620
 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز10130
دانشگاه علوم پزشکی همدان10000
دانشگاه علوم پزشکی همدان10240
دانشگاه علوم پزشکی همدان10570
دانشگاه علوم پزشکی سمنان9730
دانشگاه علوم پزشکی سمنان9802
 دانشگاه علوم پزشکی تبريز10000

 

منطقه 3 | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان6000
 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان6101
دانشگاه علوم پزشکی تبريز6069
 دانشگاه علوم پزشکی بابل6313
دانشگاه علوم پزشکی همدان6720
دانشگاه علوم پزشکی سمنان7398
دانشگاه علوم پزشکی سمنان7512
دانشگاه علوم پزشکی سمنان7802
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان8015
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان8112

بخوانید: رتبه و تراز انتخاب رشته

 

مشاوره قبولی در رشته گفتار درمانی

بدون شک فردی که علاقه‌مند به یک رشته خاص باشد، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا به هدف خود دست یابد. داوطلبان کنکوری مهمترین وظیفه‌ای که برای دستیابی به رشته موردعلاقه خود دارد این است که رتبه مورد نیاز را کسب کنند. کسب رتبه مناسب و لازم برای هر رشته‌ای امکان‌پذیر نیست مگر براساس برنامه‌ریزی و تسلط بر منابع آزمون.

آخرین رتبه کنکور هر رشته‌ای کمک می‌کند تا داوطلب هدف خود را شناسایی کرد و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کند. تنظیم برنامه‌ریزی دقیق و مناسب برای مطالعه و همچنین داشتن یک انتخاب رشته با کیفیت، مهمترین نتایج بررسی آخرین رتبه‌های قبولی است.

داوطلبانی که مصمم به تحصیل در رشته گفتار درمانی پردیس هستند نیز می‌توانند از این راهکار مهم کمک بگیرند. به این دسته از داوطلبان توصیه می‌شود تا جهت آگاهی از جزئیات دقیق‌تر، از مشاوران تحصیلی راهنمایی بگیرند. گروه مشاوران تحصیلی دانتل با کارشناسان و مشاوران تحصیلی با تجربه‌ای که در اختیار دارد، قادر است تا راهنمایی‌های لازم را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور 1400

 

سوالات متداول

  1. آخرین رتبه قبولی در رشته گفتار درمانی پردیس چه رتبه‌ای است؟

آخرین رتبه قبولی در رشته گفتار درمانی پردیس با توجه به سهمیه مناطق به سه دسته تقسیم می‌شود. در متن مقاله این رتبه‌ها برای هر سه سهمیه ارائه شده است.

  1. بررسی آخرین رتبه‌های رشته گفتار درمانی چه تاثیری در نتیجه کنکور داوطلب خواهد داشت؟

در صورتی که آخرین رتبه‌های قبولی گفتار درمانی مورد بررسی قرار گیرد، داوطلبان هدف و مسیر خود را بهتر شناسایی می‌کنند و به نتیجه مور انتظار خود نزدیک می‌شوند. این رتبه‌ها کمک می‌کند تا داوطلب مطالعه بهتر و انتخاب رشته با کیفیتی داشته باشد.

  1. آیا دانشگاه‌های پردیس تنها دانشگاه‌هایی هستند که زمینه تحصیل در رشته گفتار درمانی را فراهم کرده‌اند؟

در حال حاضر تحصیل در رشته گفتار درمانی در دو دانشگاه روزانه و پردیس امکان‌پذیر است. افرادی که مایل به تحصیل در این رشته هستند، در صورتی که رتبه لازم برای دوره روزانه را کسب نکنند می‌توانند وارد دانشگاه پردیس شوند. البته برای تحصیل در دانشگاه پردیس نیز لازم به کسب رتبه مناسب است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته گفتار درمانی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا