کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. دانشجویان مشغول به تحصیل در این واحدهای دانشگاهی ملزم به پرداخت هزینه تحصیل خویش هستند. مهندسی معماری یکی از رشته های ارائه شده در این واحدها می‌باشد. علاقه مندان به تحصیل در این رشته در دانشگاه خودگردان باید برنامه ریزی مطالعاتی دقیقی برای کسب موفقیت داشته باشند. داوطلبان برای انجام برنامه ریزی صحیح نیازمند شاخصی برای بررسی سطح کیفیت مطالعات خود هستند. آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس 1400 می‌تواند معیار و شاخص موردنیاز داوطلبان باشد. 

 

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰

پذیرفته شدن در دانشگاه های دولتی کشور به دلیل وجود متقاضیان پرتعداد، نیازمند برنامه ریزی است. برای انجام برنامه ریزی دقیق، باید درصدهای اکتسابی داوطلبان در زمان تست زنی و یا شرکت در آزمون های آزمایشی با معیاری، مورد سنجش واقع شود. بهترین و مناسب ترین معیاری که می‌تواند بیان کننده نتایجی نزدیک به واقعیت باشد، استفاده از رتبه و تراز قبول شدگان سنوات گذشته می‌باشد.

کارشناسان مرکز مشاوره دانتل جهت تسهیل دسترسی داوطلبان، رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰ را جمع آوری نموده اند. این اطلاعات به تفکیک سهمیه بندی مناطق در ادامه ارائه شده است. داوطلبان با مقایسه درصدهای خود با این اطلاعات، می‌توانند از درست بودن مسیر مطالعاتی خود و یا از میزان انحرافشان از مسیر اصلی مطلع شوند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 2398

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 10314

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 16385
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

تحلیل اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان سال های قبل کاری تخصصی است که باید به کارشناسان ارجاع داده شود. چنانچه تحلیل گر آگاهی کافی در زمینه رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس نداشته باشد، نتایج حاصله نادرست خواهد بود. قطعا استفاده از اطلاعات غلط باعث گمراهی داوطلبان خواهد گردید. مشورت با کارشناسان سبب آسودگی خاطر داوطلبان در انتخاب رشته کنکور ریاضی خواهد شد.

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور و رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس کنکور همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی معماری ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبول مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۱

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه پذیرفته شدگان رشته مهندسی معماری پردیس خودگردان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰ در چه بازه ای قرار دارد؟

    اطلاعات دقیق در این رابطه در متن مقاله عنوان شده است.

  2. آیا بررسی کارنامه پذیرفته شدگان سنوات گذشته می تواند برای داوطلبان سودمند باشد؟

    بله، اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان قبلی می تواند به عنوان معیاری برای سنجش داوطلبان قلمداد شود.

  3. آیا داوطلبان مناطق 1، 2 و 3 با یکدیگر مورد سنجش قرار می گیرد؟

    خیر، داوطلبان هر منطقه فقط با داوطلبان هم منطقه ای خود سنجش می شوند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره