کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. رشته مهندسی کامپیوتر از رشته های زیرگروه یک کنکور ریاضی می‌باشد که در واقع از رشته های خوب و پرمتقاضی این آزمون می‌باشد و نیازمند این است که داوطلبان رتبه مناسبی کسب کنند. هر کدام از دانشگاه ها یک محدوده رتبه قبولی دارند که داوطلبان پیش از انتخاب رشته بایستی از آن ها مطلع باشند تا بتوانند با توجه به شانس قبول شدن خود بهترین انتخاب رشته را انجام دهند. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس 1400 را ارائه کرده ایم. 

 

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس ۱۴۰۰

پس از برگزاری کنکور سراسری، سازمان سنجش برای تمامی شرکت کنندگان در آزمون، نتایج اولیه را در قالب یک کارنامه که شامل اطلاعات مهمی همچون درصد دروس، رتبه و تراز می‌باشد را منتشر می‌کند که داوطلبان می‌توانند با توجه به رتبه‌ای که به دست آورده اند، مراحل انتخاب رشته خود را انجام دهند.

ملاک قبول شدن در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های پردیس خودگردان، رتبه داوطلب در زیرگروه یک و سهمیه مناطق می‌باشد و داوطلبان در واقع باید رتبه اکتسابی خود را در سهمیه با رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس در سالهای گذشته مقایسه کنند و الویت‌های خود را در فرم انتخاب رشته خود انجام دهند.  در ادامه به بررسی رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت.

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 804
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1124
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1209

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 824
دانشگاه صنعتی شریف 907
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1124

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 614
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1167
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1209
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی 

انتخاب رشته ریاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور و رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر کنکور ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس ۱۴۰۰ می تواند به داوطلبان کنکور سراسری کمک کند؟

    بله، داوطلبان می‎‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مبرای تخمین شانس قبول شدنخود استفاده کنند.

  2. آیا داوطلبان کنکور سراسری می‌توانند به رتبه پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس استناد کنند؟

    بله، با اینکه میزان رتبه‌های قبولی در سالهای متوالی به دلایل مختلفی همچون تغییر ظرفیت ها تغییر می‌کند، اما با این حال نیز بهترین منبع برای داوطلبان کنکور سراسری می‌باشد.

  3. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، از چه طریقی می‌توانند، آخرین رتبه‌های قبولی را بیابند؟

    تمامی داوطلبانی که قصد انتخاب این رشته در ظرفیت پردیس را دارند، می‌توانند از این رتبه‌ها استفاده کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره