کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. رشته مهندسی کامپیوتر از رشته های زیرگروه یک کنکور ریاضی می‌باشد که در واقع از رشته های خوب و پرمتقاضی این آزمون می‌باشد و نیازمند این است که داوطلبان رتبه مناسبی کسب کنند. هر کدام از دانشگاه ها یک محدوده رتبه قبولی دارند که داوطلبان پیش از انتخاب رشته بایستی از آن ها مطلع باشند تا بتوانند با توجه به شانس قبول شدن خود بهترین انتخاب رشته را انجام دهند. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه لازم برای قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 را ارائه کرده ایم. 

رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان کنکور ۹۹

پس از برگزاری کنکور سراسری، سازمان سنجش برای تمامی شرکت کنندگان در آزمون، نتایج اولیه را در قالب یک کارنامه که شامل اطلاعات مهمی همچون درصد دروس، رتبه و تراز می‌باشد را منتشر می‌کند که داوطلبان می‌توانند با توجه به رتبه‌ای که به دست آورده اند، مراحل انتخاب رشته خود را انجام دهند.

ملاک قبول شدن در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های پردیس خودگردان، رتبه داوطلب در زیرگروه یک و سهمیه مناطق می‌باشد و داوطلبان در واقع باید رتبه اکتسابی خود را در سهمیه با رتبه‌ها مهندسی کامپیوتر در سالهای گذشته مقایسه کنند و الویت‌های خود را در فرم انتخاب رشته خود انجام دهند.  در ادامه به بررسی رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان کنکور ۹۹ خواهیم پرداخت.

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 804
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1124
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1209

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 824
دانشگاه صنعتی شریف 907
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1124

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 614
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1167
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1209

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور و رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس 1401 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر پردیس ۹۹

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا آخرین رتبه‌های قبول مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان 99 می تواند به داوطلبان کنکور سراسری 1401 کمک کند؟

بله، داوطلبانی که قصد انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر را در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور سراسری را دارند، می‎‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مبرای تخمین شانس قبول شدنخود استفاده کنند.

آیا داوطلبان کنکور سراسری می‌توانند به رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی کامپیوتر پردیس خودگردان 99 استناد کنند؟

بله، با اینکه میزان رتبه‌های قبولی در سالهای متوالی به دلایل مختلفی همچون تغییر ظرفیت ها تغییر می‌کند، اما با این حال نیز بهترین منبع برای داوطلبان کنکور سراسری می‌باشد.

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، از چه طریقی می‌توانند، آخرین رتبه‌های قبولی را بیابند؟

در این مقاله از سایت دانتل آخرین رتبه‌ها پذیرفته شدگان رشته مهندسی کامپیوتر 99 را در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه کرده ایم که تمامی داوطلبانی که قصد انتخاب این رشته در ظرفیت پردیس را دارند، می‌توانند از این رتبه‌ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره