انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. شما اگر از علاقه مندان در دانشگاه های پردیس هستید می‌توانید برای اینکه بدانید آیا در کد رشته محل های مربوطه شانی قبولی دارید یا خیر می‌توانید از رتبه های قبولی واقعی در سال های گذشته استفاده کنید و یک دید کلی بدست آورید. به همین منظور در این مقاله از سایت دانتل تعدادی از آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی پلیمر پردیس خودگردان کنکور 99 را در دانشگاه های مختلف و سهمیه های موثر آورده ایم. 

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۹۹

رتبه‌های زیرگروه دو داوطلبان در قبول شدن در این رشته اهمیت بیشتری دارد. برخی داوطلبان واجد الشرایط دارای سهمیه های ایثارگران شامل سهمیه های ایثارگری 25 درصد ظرفیت و ایثارگران 5 درصد ظرفیت هستند، که بایستی برای تخمین شانس قبولی‌شان، رتبه‌شان در سهمیه و زیرگروه دو را با آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۹۹ در سهمیه های مشابه مقایسه کنند. به جز این دو دسته دیگر داوطلبان با توجه به محل دریافت آخرین مدرک تحصیلی‌شان در یکی از سهمیه های مناطق شامل سهمیه منطقه یک، سهمیه منطقه دو و سهمیه منطقه سه قرار می‌گیرند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 1492

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه  3598
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران  3952

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 9350

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2417

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور ۱۴۰۱ 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

همانطورکه در جداول آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در مقاله فوق مشخص است، این رشته دارای ظرفیتی محدودی است که تنها داوطلبانی موفق به قبول شدن در آن خواهند شد که علاوه بر کسب رتبه‌ی مناسب یک انتخاب رشته دقیق انجام داده باشند.

استفاده از رتبه‌ی نفرات پذیرفته شده جهت انجام انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 خوب است اما کافی نیست، چرا که آخرین رتبه رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی پلیمر پردیس خودگردان می‌تواند با تغییر عوامل مختلفی همچون تغییر تعداد شرکت کنندگان و … دستخوش تغییر شود و بایستی حتما تمامی فاکتورهای یک کد رشته محل به دقت بررسی گردد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ و رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس 1401 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر ۹۹

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه مهندسی پلیمر می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

در قبولی داوطلبان در دانشگاه های پردیس خودگردان، چه سهمیه هایی موثر هستند؟

در قبولی داوطلبان در دانشگاه های پردیس خودگردان سهمیه های ایثارگران 25 درصد، ایثارگران 5 درصد، سهمیه منطقه یک، سهمیه منطقه دو و  سهمیه منطقه سه موثر می‌باشد.

آیا داوطلبان کنکور سراسری ریاضی برای انجام انتخاب رشته، نیاز است از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرند؟

بله، بهتر است متقاضیان رشته مهندسی پلیمر برای انجام انتخاب رشته و نحوه تکمیل فرم مربوطه با یک مشاوره تحصیلی در ارتباط باشند و از او در این جهت کمک بگیرند.

متقاضیان دانشگاه های پردس خودگردان از چه طریقی می‌توانند به آخرین رتبه کنکور 99 دسترسی داشته باشند؟ 

متقاضیان می‌توانند از طریق این مقاله از سایت دانتل به آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در دانشگاه های پردیس خودگردان دسترسی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره