انتخاب رشته دانشگاه آزادانتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99

کنکور سراسری ریاضی شامل یک سری رشته ها در سه زیرگروه است، که رشته مهندسی پلیمر از رشته های مقطع کارشناسی این آزمون در زیرگروه دو است. از راه های دستیابی به رشته مهندسی پلیمر، شرکت در کنکور سراسری ریاضی می‌باشد که از این طریق داوطلبان می‌توانند در رشته مهندسی پلیمر در دوره روزانه دانشگاه های سراسری و آزاد ادامه تحصیل دهند. رتبه قبولی رشته مهندسی پلیمر در هر دانشگاهی با توجه به عوامل مختلفی، متغیر می‌باشد که علاقه مندان به این رشته می‌توانند ابتدا از محدوده رتبه قبولی هر دانشگاهی در رشته مهندسی پلیمر مطلع شوند و سپس به سراغ تکمیل فرم انتخاب رشته خود برود. برای اطلاع از محدوده رتبه قبولی رشته مهندسی پلیمر در هر دانشگاهی، متقاضیان می‌توانند از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور 99 که در این مقاله به آن پرداخته ایم، استفاده کنند و شانس قبولی شان را تخمین بزنند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99 | روزانه

رشته مهندسی پلیمر در دوره روزانه در دانشگاه های دولتی مختلف در سراسر کشور ارائه می‌شود. داوطلبانی که بتوانند در رشته مهندسی پلیمر در دوره روزانه دانشگاه های سراسری پذیرفته شوند، از تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود،علاوه بر این که در دانشگاه دولتی نیز تحصیل خواهند کرد. برای اطلاع از رتبه‌ قبولی کنکور ریاضی سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بنابراین تمرکز داوطلبان در زمان انتخاب رشته بایستی بر روی دوره روزانه دانشگاه های سراسری باشد. متقاضیان رشته مهندسی پلیمر می‌توانند برای الویت بندی انتخاب هایشان در فرم انتخاب رشته خود، از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی پلیمر کنکور 98 در دوره روزانه دانشگاه های سراسری به شرح جداول زیر استفاده نمایند.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور 1400

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد1126
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز2175

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز4985
دانشگاه یاسوج8062

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر2465
دانشگاه ارومیه14899

 

منطقه دو  | رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر253
دانشگاه صنعتی قم4086

 

منطقه سه

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر598

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99 | نوبت دوم

متقاضیان رشته مهندسی پلیمر اگر علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های سراسری هستند و تمایل دارند علاوه بر دوره روزانه شانس بیشتری در این دانشگاه ها داشته باشند، چنانچه با پرداخت شهریه مشکل نداشته باشند، می‌توانند کد رشته محل های مربوط به دوره شبانه دانشگاه های سراسری را نیز در فرم انتخاب رشته خود درج کنند.

بخوانید: رتبه قبولی در انتخاب رشته

 

منطقه یک

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد6375
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز14198
دانشگاه گلستان – گرگان17895

 

منطقه دو 

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه یاسوج19623
دانشگاه فردوسی – مشهد5229

 

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد5019

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99 | دانشگاه آزاد

علاوه بر ظرفیت های ارائه شده برای رشته مهندسی پلیمر در دوره روزانه و شبانه دانشگاه های سراسری، ظرفیت های خوبی نیز برای رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه آزاد وجود دارد. برای قبول شدن در رشته مهندسی پلیمر در هر واحد دانشگاه آزاد به یک رتبه‌ای نیاز است که هر داوطلب چنانچه محدوده رتبه‌ای مشابه را به جدول زیر کسب کنند در این رشته شانس قبول شدن خواهند داشت.

بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400

دانشگاه محل قبولیرتبه در سهمیهرتبه کشوریسهمیه
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات63439700ایثارگران
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات1891239119عادی
دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز69520145283عادی
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب45319154356عادی
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب62518141429عادی

 

مشاوره انتخاب رشته مهندسی پلیمر

اگر طبق مطالب ارائه شده در این مقاله قصد دارید مطابق با رتبه‌ای که کسب کرده اید رشته مهندسی پلیمر را در دانشگاه های سراسری و آزاد انتخاب کنید، علاوه بر اطلاع از آخرین رتبه‌ی پذیرفته شدگان مهندسی پلیمر در کنکور سال های گذشته، می‌توانید با یک مشاور نیز در ارتباط باشید تا ضمن دادان آگاهی به شما پیرامون هر کد رشته محل، در نهایت بتوانید فرم انتخاب رشته خود را طوری تکمیل نمایید که منتهی به نتیجه قبول شدن شود. برای مشاهده راهنما انتخاب رشته ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور 1400

 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور 98  می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

  • آیا رشته مهندسی پلیمر در دوره شبانه دانشگاه های سراسری دارای ظرفیت می‌باشد؟

بله، رشته مهندسی پلیمر در دوره شبانه دانشگاه های سراسری نیز ارائه می‌گردد که در متن مقاله به آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته در دوره شبانه دانشگاه های سراسری کنکور 99 اشاره کردیم.

  • آیا داوطلبان کنکور ریاضی می‌توانند جهت انتخاب رشته مهندسی پلیمر از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته در کنکور 99  استفاده کنند؟

بله، اما داوطلبان کنکور ریاضی و متقاضیان رشته مهندسی پلیمر باید در وهله اول توجه کنند که آخرین رتبه‌ی قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور 99 یک معیار نسبی است و بهتر است از یک مشاور نیز جهت ارزیابی مسائل کمک بگیرند.

  • چرا آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان  رشته مهندسی پلیمر کنکور 99 یک معیار نسبی برای تخمین شانس قبول شدن است؟

به دلیل اینکه هرسال فاکتور های مختلفی از جمله تغییر تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری ریاضی، تغییر ظرفیت رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های مختلف، تغییر انتخاب داوطلبان، تاثیر معدل هر داوطلب و … باعث تغییر آخرین رتبه‌ی قبول شدن رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های مختلف می‌شود، به همین دلیل یک نعیار نسبی است که ارزیابی و بررسی کد رشته محل ها هم نیاز می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره