انتخاب رشته دانشگاه آزادانتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. علاقه مندان به این رشته می‌توانند ابتدا از محدوده رتبه قبولی هر دانشگاهی مطلع شوند و سپس به سراغ تکمیل فرم انتخاب رشته خود برود. برای اطلاع از محدوده رتبه‌ی پذیرش رشته مهندسی پلیمر در هر دانشگاهی، متقاضیان می‌توانند از آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور 99 که در این مقاله به آن پرداخته ایم، استفاده کنند و شانس قبولی شان را تخمین بزنند. 

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۹۹ | روزانه

این رشته در دوره روزانه در دانشگاه های دولتی مختلف در سراسر کشور ارائه می‌شود. داوطلبانی که بتوانند در دوره روزانه دانشگاه های سراسری پذیرفته شوند، از تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود. بنابراین تمرکز داوطلبان در زمان انتخاب رشته بایستی بر روی دوره روزانه دانشگاه های سراسری باشد. متقاضیان می‌توانند برای الویت بندی انتخاب هایشان در فرم انتخاب رشته خود، از آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99 در دوره روزانه دانشگاه های سراسری به شرح جداول زیر استفاده نمایند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما جامع انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد 1126
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز 2175

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز 4985
دانشگاه یاسوج 8062

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2465
دانشگاه ارومیه 14899

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 253
دانشگاه صنعتی قم 4086

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 598

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۹۹ | نوبت دوم

متقاضیان اگر علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های سراسری هستند و تمایل دارند علاوه بر دوره روزانه شانس بیشتری در این دانشگاه ها داشته باشند، چنانچه با پرداخت شهریه مشکل نداشته باشند، می‌توانند کد رشته محل های مربوط به دوره شبانه دانشگاه های سراسری را نیز در فرم انتخاب رشته خود درج کنند. در ادامه رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور 99 نوبت دوم شبانه را ارائه کرده ایم.

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد 6375
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز 14198
دانشگاه گلستان – گرگان 17895

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه یاسوج 19623
دانشگاه فردوسی – مشهد 5229

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد 5019

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه لارم برای قبولی کنکور 👉

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۹۹ | دانشگاه آزاد

علاوه بر ظرفیت های ارائه شده در دوره روزانه و شبانه دانشگاه های سراسری، ظرفیت های خوبی نیز برای دانشگاه آزاد وجود دارد. برای قبول شدن در هر واحد دانشگاه آزاد به یک رتبه‌ای نیاز است که هر داوطلب چنانچه رتبه قبولی مهندسی پلیمر محدوده مشابه را به جدول زیر کسب کنند در این رشته شانس قبول شدن خواهند داشت.

دانشگاه محل قبولی رتبه در سهمیه رتبه کشوری سهمیه
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات 634 39700 ایثارگران
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات 18912 39119 عادی
دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز 69520 145283 عادی
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب 45319 154356 عادی
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب 62518 141429 عادی

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند.

این رشته از رشته های فنی و مهندسی کنکور سراسری ریاضی است که قبولی در آن نیازمند کسب رتبه مناسب است. اما پس از اعلام نتایج نهایی آن چه که اهمیت دارد، مرحله انتخاب رشته است. داوطلب باید با هر رتبه‌ای که بدست آورده، گذشته را پشت سربگذارد و سعی کند در مرحله انتخاب رشته تمامی تلاش خود را بکند تا بهترین نتیجه را کسب نماید.

متقاضیان می‌توانند از آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر در دانشگاه های مختلف استفاده کنند بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ سراسری همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه مهندسی پلیمر پردیس ۹۹

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا رشته مهندسی پلیمر در دوره شبانه دانشگاه های سراسری دارای ظرفیت می‌باشد؟

بله، رشته مهندسی پلیمر در دوره شبانه دانشگاه های سراسری نیز ارائه می‌گردد

آیا داوطلبان کنکور ریاضی می‌توانند جهت انتخاب رشته از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته در کنکور 99  استفاده کنند؟

بله، اما داوطلبان کنکور ریاضی در وهله اول توجه کنند که آخرین رتبه‌ی قبولی یک معیار نسبی است و بهتر است از یک مشاور نیز جهت ارزیابی مسائل کمک بگیرند.

چرا آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان یک معیار نسبی برای تخمین شانس قبول شدن است؟

به دلیل اینکه هرسال فاکتور های مختلفی از جمله تغییر تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری ریاضی، تغییر ظرفیت رشته در دانشگاه های مختلف، تغییر انتخاب داوطلبان، تاثیر معدل هر داوطلب و … باعث تغییر آخرین در دانشگاه های مختلف می‌شود، به همین دلیل یک معیار نسبی است که ارزیابی و بررسی کد رشته محل ها هم نیاز می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره