کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. اگر دسته ای از داوطلبان کنکور ریاضی هستید که قصد انتخاب رشته مهندسی پلیمر را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارید، می‌توانید در ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ریاضی را دانلود کنید و سپس با دقت مندرجات آن را مطالعه کنید. چندین سال است که رشته مهندسی پلیمر فقط در دانشگاه پردیس خودگردان صنعتی امیرکبیر ارائه می‌گردد و اگر مایلید این رشته را در دانشگاه پردیس انتخاب کنید می‌توانید از آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی پلیمر پردیس خودگردان کنکور 1400 که در این مقاله ارائه کرده ایم، جهت تخمین شانس قبولی‌تان استفاده نمایید.

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۰

دوره پردیس خودگردان در دانشگاه های دولتی مطرح کشور ارائه می‌شود و به طوری است که دانشجویان رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان از تمامی خدماتی که دانشجویان روزانه همان دانشگاه در اختیار دارند، برخوردار می‌باشند و در مقابل دانشجویان دوره پردیس خودگردان ملزم به پرداخت شهریه های نسبتا بالایی هستند. در ادامه به بررسی رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس کنکور ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 1286

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 584

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 3924

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 9018

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2518

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور ۱۴۰۱ 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی ۱۴۰۱ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

رشته مهندسی پلیمر در چندین سال گذشته در دانشگاه پردیس خودگردان صنعتی امیرکبیر ارائه شده است، داوطلبانی که قصد انتخاب رشته مهندسی پلیمر را در این دانشگاه دارند حتما می‌دانند که دانشگاه صنعتی امیرکبیر در کشور ما دارای جایگاه علمی بالایی است، بنابراین قبول شدن در آن نیازمند این است که داوطلبان رتبه‌ی مناسبی کسب کنند. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ و رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس 1401 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر ۹۹

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس ۹۹

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان از جمله دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارائه می‌گردد.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در دانشگاه های پردیس خودگردان چند است؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در دانشگاه های پردیس مختلف و در سهمیه های مختلف می‌تواند متفاوت باشد که در متن مقاله به آن ها اشاده کردیم.

آیا متقاضیان رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان، پس از قبولی در این دانشگاه ها باید شهریه پرداخت کنند؟

بله، چنانچه داوطلبی در رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان پذیرفته شود، بایستی مطابق با قوانین دانشگاه محل قبولی شهریه پرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره