کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند، می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. چندین سال است که رشته مهندسی پلیمر فقط در دانشگاه پردیس خودگردان صنعتی امیرکبیر ارائه می‌گردد و اگر مایلید این رشته را در دانشگاه پردیس انتخاب کنید، می‌توانید از آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ که در این مقاله ارائه کرده ایم، جهت تخمین شانس قبولی‌تان استفاده نمایید.

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱

دوره پردیس خودگردان در دانشگاه های دولتی مطرح کشور ارائه می‌شود و به صورتی است که دانشجویان رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان از تمامی خدماتی که دانشجویان روزانه همان دانشگاه در اختیار دارند، برخوردار می‌باشند.

در مقابل دانشجویان دوره پردیس خودگردان ملزم به پرداخت شهریه های نسبتا بالایی هستند. در ادامه به بررسی رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان 1401 خواهیم پرداخت. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۲ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد

آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان 1401 در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 1286

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 584
جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان 1401

آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 3924

منطقه دو

آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان 1401 در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 9018

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱

آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2518
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته ریاضی ۱۴۰۲ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

رشته مهندسی پلیمر در چندین سال گذشته در دانشگاه پردیس خودگردان صنعتی امیرکبیر ارائه شده است. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته مهندسی پلیمر را در این دانشگاه دارند حتما می‌دانند که دانشگاه صنعتی امیرکبیر در کشور ما دارای جایگاه علمی بالایی است. بنابراین قبول شدن در آن نیازمند این است که داوطلبان رتبه‌ی مناسبی کسب کنند.

باطلاع از رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ به تنهایی کمافی نیست پس حتما از کمک مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید.

مزیت مشاوره تلفنی دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری می باشد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ و رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان 1401 همین حالا با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی پلیمر ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی پلیمر پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    بله رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان از جمله دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارائه می‌گردد.

  2. آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس خودگردان 1401 چند است؟

    آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در دانشگاه های پردیس مختلف و در سهمیه های مختلف می‌تواند متفاوت باشد که در متن مقاله به آن ها اشاره کردیم.

  3. آیا متقاضیان رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان، پس از قبولی در این دانشگاه ها باید شهریه پرداخت کنند؟

    بله، چنانچه داوطلبی در رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های پردیس خودگردان پذیرفته شود، بایستی مطابق با قوانین دانشگاه محل قبولی شهریه پرداخت کند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره