کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی ینایی سنجی پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند.رشته بینایی سنجی در تعداد محدودی از دانشگاه ها و در دو دوره روزانه و پردیس خودگردان ارائه می‌شود. داوطلبانی که قصد دارند کدرشته محل های مربوط به رشته بینایی سنجی را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، می‌توانند کد رشته محل های موردنظر خود را از دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور تجربی استخراج کنند و الویت بندی نمایند. به همین دلیل در این قسمت آخرین رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور ۱۴۰۰ را ارائه کرده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور ۱۴۰۰

برخی از دانشگاه های سراسری شامل دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته بینایی سنجی در دوره پردیس خودگردان دانشجو می‌پذیرند.

داوطلبان بایستی برای تخمین شانس قبولی‌شان در دانشگاه های پردیس خودگردان به رتبه ای که در سهمیه کسب کرده اند، توجه داشته باشند، چراکه ملاک قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان، رتبه داوطلب در سهمیه است.

به همین دلیل در ادامه این مطلب آخرین رتبه قبولی رشته بینایی سنجی کنکور ۱۴۰۰ را در قالب جداولی در سهمیه های ایثارگران 25 درصد، ایثارگران 5 درصد، سهمیه منطقه یک، منطقه دو، منطقه سه ارائه کرده ایم.

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7008

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 9652

منطقه یک  

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 2415
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 2619
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 4469
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 4999

منطقه دو | رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 4125
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 4546
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7082

منطقه سه | رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 4028

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته بینایی سنجی پردیس

ظرفیت رشته بینایی سنجی در مقابل تقاضای زیادی که برای این رشته وجود دارد، می‌توان گفت بسیار بسیار کم است، رشته بینایی سنجی فقط در تعداد محدودی از دانشگاه ها ارائه می‌شود، بنابراین متقاضیان این رشته علاوه بر اینکه باید رتبه مناسبی کسب کنند، باید یک انتخاب رشته هوشمندانه نیز داشته باشند و الویت های خود را شامل انتخاب های خوش بینانه، نرمال و بدبینانه طوری بچینند که کمترین خطا را داشته باشد. برای آگاهی از آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید..

اگر می‌خواهید که متناسب با رتبه ای که در کنکور سراسری تجربی کسب کرده اید، یک انتخاب رشته مناسب انجان دهید، به هیچ وجه از مشورت گرفتن از یک مشاوره آگاه اجتناب نکید، چراکه هر گونه کوتاهی در مرحله انتخاب رشته در نهایت به ضرر خود و آینده تان است.

پیشنهاد ما به شما این است که از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل مشاوره دریافت کنید و سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه انتخاب رشته تجربی و رشته بینایی سنجی به حدی بالا ببرید که  با اطمینان کد رشته محل هایتان را انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته بینایی سنجی کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متدوال

آیا رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌گردد؟

بله، رشته بینایی سنجی در دوره پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری ارائه می‌گردد که آخرین رتبه قبولی آن را در متن مقاله اشاره کردیم.

چه سهمیه هایی در قبولی داوطلبان در رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان، موثر است؟

طبق متن مقاله سهمیه های ایثارگران 25 درصد و 5 درصد ظرفیت و سهمیه مناطق از مهم ترین سهمیه هایی است که در قبولی داوطلبان در رشته بینایی‌سنجی حائز اهیمت است.

محدوده رتبه قبولی رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان چقدر است؟ 

محدوده رتبه قبولی ارائه دهنده این رشته متفاوت می باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره