انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور 98

رشته بینایی سنجی از رشته های مقطع کارشناسی زیرگروه یک کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی می‌باشد که هرسال داوطلبان می‌توانند با شرکت در این آزمون وارد دانشگاه شوند. رشته بینایی سنجی در تعداد محدودی از دانشگاه ها و در دو دوره روزانه و پردیس خودگردان ارائه می‌شود. داوطلبانی که قصد دارند کد رشته محل های مربوط به رشته بینایی سنجی را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، می‌توانند کد رشته محل های موردنظر خود را از دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور تجربی استخراج کنند و براساس آخرین رتبه و تراز قبولی رشته بینایی سنجی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 ، الویت بندی نمایند. به همین دلیل برای آشنایی شما داوطلبان با رتبه قبولی رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان، در این قسمت آخرین رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور 98 را ارائه کرده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور 98

برخی از دانشگاه های سراسری شامل دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته بینایی سنجی در دوره پردیس خودگردان دانشجو می‌پذیرند.

داوطلبان بایستی برای تخمین شانس قبولی‌شان در دانشگاه های پردیس خودگردان به رتبه ای که در سهمیه کسب کرده اند، توجه داشته باشند، چراکه ملاک قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان، رتبه داوطلب در سهمیه است.

به همین دلیل در ادامه این مطلب آخرین رتبه قبولی رشته بینایی سنجی کنکور 98 را در قالب جداولی در سهمیه های ایثارگران 25 درصد، ایثارگران 5 درصد، سهمیه منطقه یک، منطقه دو، منطقه سه ارائه کرده ایم.

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7008

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 9652

 

منطقه یک  

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 2415
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 2619
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 4469
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 4999

 

منطقه دو | رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 4125
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 4546
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7082

 

منطقه سه | رتبه قبولی بینایی سنجی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 4028

 

مشاوره انتخاب رشته بینایی سنجی پردیس

ظرفیت رشته بینایی سنجی در مقابل تقاضای زیادی که برای این رشته وجود دارد، می‌توان گفت بسیار بسیار کم است، رشته بینایی سنجی فقط در تعداد محدودی از دانشگاه ها ارائه می‌شود، بنابراین متقاضیان این رشته علاوه بر اینکه باید رتبه مناسبی کسب کنند، باید یک انتخاب رشته هوشمندانه نیز داشته باشند و الویت های خود را شامل انتخاب های خوش بینانه، نرمال و بدبینانه طوری بچینند که کمترین خطا را داشته باشد. برای آگاهی از آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید..

اگر می‌خواهید که متناسب با رتبه ای که در کنکور سراسری تجربی کسب کرده اید، یک انتخاب رشته مناسب انجان دهید، به هیچ وجه از مشورت گرفتن از یک مشاوره آگاه اجتناب نکید، چراکه هر گونه کوتاهی در مرحله انتخاب رشته در نهایت به ضرر خود و آینده تان است.

پیشنهاد ما به شما این است که از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل مشاوره دریافت کنید و سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه انتخاب رشته تجربی و رشته بینایی سنجی به حدی بالا ببرید که  با اطمینان کد رشته محل هایتان را انتخاب کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته بینایی سنجی کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متدوال

  • آیا رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌گردد؟

بله، رشته بینایی سنجی در دوره پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری ارائه می‌گردد که آخرین رتبه قبولی آن را در متن مقاله اشاره کردیم.

  • چه سهمیه هایی در قبولی داوطلبان در رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان، موثر است؟

طبق متن مقاله سهمیه های ایثارگران 25 درصد و 5 درصد ظرفیت و سهمیه مناطق از مهم ترین سهمیه هایی است که در قبولی داوطلبان در رشته بینایی سنجی حائز اهیمت است.

  • محدوده رتبه قبولی رشته بینایی سنجی در دانشگاه های پردیس خودگردان چقدر است؟ 

محدوده رتبه قبولی رشته بینایی سنجی در دانشگاههایپردیس خودگردان ارائه دهنده این رشته متفاوت می باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره