انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. رشته مهندسی صنایع از رشته های پرمتقاضی کنکور سراسری ریاضی محسوب می‌شود که در تمام دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، آزاد در حال ارائه شدن است. یکی از دانشگاه های دارای رشته مهندسی صنایع، دانشگاه پردیس خودگردان که به پردیس بین الملل نیز مشهور است، می‌باشد که البته ظرفیت پذیرش محدودی هم در مقایسه با سایر دانشگاه ها دارد. در ادامه این مطلب به بررسی آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی صنایع پردیس خودگردان 1400 پرداخته ایم تا شما را از حدود رتبه قبولی این رشته محل مطلع کنیم.

 

رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان ۱۴۰۰

دانشگاه هایی که معمولا در واحد پردیس خودگردان در رشته صنایع دانشجو پذیرش می‌کنند، دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر تهران هستند و همانطورکه می‌دانید این دو دانشگاه از برترین دانشگاه های فنی می‌باشند پس برای پذیرش دانشجو نیز رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان بسیار مناسبی را گزینش می‌کنند.

ظرفیت پذیرش رشته صنایع در دانشگاه پردیس خودگردان بسیار کمتر از ظرفیت همین رشته در سایر دانشگاه هاست و با توجه به تعداد زیاد متقاضیان، تنها داوطلبانی شانس قبولی دارند که حدود رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان ۱۴۰۰ را در سهمیه خود کسب کنند. برای اطلاع از رتبه لازم قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

سهمیه ایثارگران 25 درصدی

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 919
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 142

سهمیه ایثارگران 5 درصدی

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2441

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2502
دانشگاه صنعتی شریف 2064

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1909
دانشگاه صنعتی شریف 1534

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 1921
دانشگاه صنعتی شریف 2195

بخوانید: رتبه لازم قبولی کنکور ۱۴۰۱

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور و رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس 1400 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته مهندسی صنایع می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

رشته مهندسی صنایع را کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌دهند؟

رشته مهندسی صنایع را معمولا دو دانشگاه پردیس خودگردان صنعتی شریف و امیرکبیر ارائه می‌دهند.

ظرفیت پذیرش رشته مهندسی صنایع در دانشگاه پردیس خودگردان حدودا چقدر است؟

ظرفیت پذیرش رشته مهندسی صنایع در دانشگاه پردیس خودگردان بسیار محدود و کمتر از 50 نفر است.

برای پذیرش در رشته مهندسی صنایع دانشگاه پردیس خودگردان حداقل چه رتبه‌ای را باید کسب کنیم؟

رتبه‌های پذیرفته شدگان صنایع دانشگاه پردیس خودگردان در سهمیه های مختلف متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره