کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. رشته مهندسی برق علاوه بر دانشگاه های روزانه و نوبت دوم در دانشگاه پردیس خودگردان یا همان پردیس بین الملل نیز ارائه می‌شود و علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته و دانشگاه به شرط کسب رتبه و تراز لازم پذیرش خواهند شد. در ادامه به بررسی آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی برق پردیس خودگردان بین الملل کنکور 1401 می‌پردازیم تا شما داوطلبان عزیز با اطلاع از حدود رتبه‌ی قبولی، شانس پذیرش خود را تخمین بزنید.

 

رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱

دانشگاه پردیس خودگردان همچون سایر دانشگاه های سراسری با توجه به رتبه‌ی سهمیه دانشجو پذیرش می‌کند، در واقع اگر شما می‌خواهید وارد رشته مهندسی برق شوید، باید رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱ داوطلبان سال‌های گذشته را بررسی کنید و با مقایسه با رتبه‌ای که خودتان کسب کرده اید، شانس پذیرش‌تان را تخمین بزنید.

سهمیه های کنکور سراسری همانطورکه می‌دانید شامل سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگری 5 درصدی و 25 درصدی است که در جداول زیر برای هر یک از این سهمیه ها، رتبه‌های قبول شدن در رشته مهندسی برق دانشگاه پردیس خودگردان را قرار داده ایم. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

سهمیه 25 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 381
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 525

سهمیه 5 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 165

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2079
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2320

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3052

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1079
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1835

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی

در کنکور ریاضی پر طرفدارترین رشته در میان داوطلبان، رشته مهندسی برق است و اکثر داوطلبان در رقابت برای ورود و تحصیل در این رشته مخصوصا در دانشگاه های روزانه هستند. همانطور که شما نیز می دانید، درصد قابل توجهی از موفقیت داوطلبان در کنکور بستگی به انتخاب رشته ریاضی آنها دارد، چه بسا داوطلبانی که در سال های گذشته با تراز عالی در دانشگاه های خوبی قبول نشدند و برعکس داوطلبانی با رتبه‌های متوسط در بهترین رشته و دانشگاه پذیرفته شده اند.

با وجود آنکه اطلاع از رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور سال های گذشته در انجام انتخاب رشته دقیق تر موثر است اما کافی نیست و داوطلب باید علاوه بر بررسی رتبه و تراز قبولی، از ظرفیت دانشگاه ها اطلاع یابد، شرایط پذیرش هر یک از دانشگاه را بدانند، با شهریه رشته ها و دانشگاه ها آشنایی کامل داشته باشد و … که تمام این اطلاعات را مشاوری مجرب در اختیار داوطلبان قرار می دهد و یاری رسان شما در انجام و مشاوره انتخاب رشته کنکور هر چه بهتر و با شانس پذیرش بالا است.

شما برای ارتباط با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و وقت تلفی و همچنین بدون تعیین نوبت قبلی، تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور بهره مند شوید.

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021  تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. رشته مهندسی برق در کدام دانشگاه پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    در سال گذشته فقط دانشگاه امیرکبیر رشته مهندسی برق را در دوره پردیس خودگردان ارائه داده بود.

  2. با حداکثر چه رتبه‌ای امکان قبولی در رشته مهندسی برق دانشگاه پردیس خودگردان وجود دارد؟

    رتبه قبولی مهندسی برق پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱ در هر یک از سهمیه ها متفاوت است که در این مطلب کامل بررسی شد.

  3. آیا دانشگاه پردیس خودگردان با رتبه کشوری دانشجو پذیرش می‌کند؟

    دانشگاه پردیس خودگردان برای پذیرش دانشجو رتبه در سهمیه داوطلبان را بررسی می‌نماید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره