تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ توسط سازامن استعداد درخشان مشخص خواهد شد. مدارس تیز هوشان به دلیل داشتن امکانات بالای آموزشی و معلمان و اساتید برجسته، در میان دانش آموزان طرفداران زیادی دارد. هرساله تعداد زیادی از دانش آموزان و خانواده ها در تمامی مقاطع به دنبال راهی برای ورود به این مدارس هستند اما نکته ای که باید بدان توجه داشته باشند این است که در تاریخ های اعلام شده و زمان‌های مقرر بایستی نسبت به ثبت نام در آزمون ورودی این مدارس اقدام کنند تا جزو جاماندگان نباشند. به همین منظور در ادامه این مطلب به زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 می‌پردازیم.

 

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبان متقاضی ثبت نام تیزهوشان مقطع ششم که توسط سازمان ملی پرورش استعداد درخشان یعنی سمپاد برگزار می‌شود، بایستی در اولین قدم از تاریخ ثبت نام آزمون تیز هوشان مطلع باشند و در تاریخ‌های اعلام شده، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. 

تاکنون زمان دقیق ثبت نام آزمون تیز هوشان پایه ششم به هفتم 1401 – 1402 منتشر نگردیده است اما مشاوران دانتل به محض دریافت اخبار جدید، این مقاله را نیز بروزرسانی خواهند کرد.

طی سالهای گذشته ثبت نام آزمون تیز هوشان مقطع ششم از بهمن ماه شروع و تا اسفند ماه ادامه داشته است؛ پیش بینی می‌شود در سال جاری نیز ثبت نام آزمون هوش مقطع ششم نیز در این تاریخ انجام شود. داوطلبان بایستی در این تاریخ ها به پروفایل شخصی خود مراجعه کنند و ضمن تکمیل فرآیند ثبت نام مبلغ  30 هزار تومان را هم در جهت هزینه شرکت در آزمون ورودی مدارس تیز هوشان پرداخت کنند.

 

زمان برگزاری آزمون تیز هوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

چنانچه تمامی داوطلبان مقطع ششم نسبت به ثبت نام در این آزمون در مهلت مقرر اقدام کردند، بایستی یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیز هوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. 

تا کنون اطلاعیه ای از زمان دقیق برگزاری آزمون تیز هوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ منتشر نشده است اما به محض دریافت اخبار جدید، این مطلب نیز بروزرسانی خواهد شد.

 

مشاوره ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

مدارس تیزهوشان علاقه‌مندان زیادی دارد اما تنها در دو مقطع، آزمونی برای ورود به مدارس تیز هوشان برگزار می‌شود. در مقطع ششم امکان راهیابی به مدارس تیز هوشان ممکن است. بدین صورت که داوطلبان بایستی در زمان‌های مقرر و از طریق سایت hoosh.medu.ir نسبت به ثبت نام در آزمون تیزهوشان اقدام کنند و با توجه به سطح آمادگی خود، شانس خود را برای قبولی در این مدارس امتحان کنند. برای دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کلیک کنید.

اگر سوالی در جهت نحوه نام نویسی آزمون تیز هوشان دارید، می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره