کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی اتاق عمل کنکور ۹۹

رتبه قبولی اتاق عمل کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تحربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. این رشته در کنکور سراسری سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. حال برای علاقه مندان به این رشته ضروری است که از تراز و رتبه‌ی پذیرفته شدگان سال های قبل آگاه شوند. با دسترسی به اطلاعات رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 99 ، داوطلبان می توانند برنامه ی کامل و جامعی برای ادامه تحصیل خود در این رشته داشته باشند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده پاسخگویی به سوالات شما و کمک در جهت انجام یک انتخاب رشته درست می‌باشد. 

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل کنکور ۹۹ | روزانه

داوطلبان برای قبولی در رشته پر طرفدار اتاق‌عمل  نیازمند برنامه ریزی بسیار دقیق و حساب شده می باشند. در راستای برنامه ریزی تحصیلی و انتخاب رشته صحیح، هر فرد  نیازمند منابع اطلاعاتی مورد اطمینان و قابل قبول می باشد. چیزی که باعث آسان شدن طی  مسیر داوطلبان در این زمینه خواهد شد استفاده از رتبه قبولی اتاق عمل کنکور سراسری سال قبل در این رشته می باشد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 3380
علوم پزشکی شهید بهشتی 4200
علوم پزشکی ایران 5664
علوم پزشکی همدان 8592

منطقه دو | رتبه قبولی اتاق عمل کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 8249
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5579
علوم پزشکی شهید بهشتی 8025
علوم پزشکی مشهد 12021

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
علوم پزشکی شهید بهشتی 6182
دانشگاه علوم پزشکی ایران 4375
علوم پزشکی همدان 11019
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5841

برای مشاهده و آگاهی از رتبه‌ی قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور👉

رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 99 | دانشگاه آزاد

برای قبولی در واحد‌های مختلف دانشگاه آزاد در رشته اتاق‌عمل کمترین مقدار  تراز در حدود ۷۰۰۰ است. که این مقدار برای واحد‌های مختلف شهر تهران به حدود ۸۰۰۰ افزایش می‌یابد. رتبه قبولی اتاق عمل دانشگاه آزاد در واحد های مختلف چیزی در حدود بازه ۲۸۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰٫ می باشد. جالب است بدانید برای دست‌یابی به تراز ۷۰۰۰ به طور میانگین به ۱۷% در دروس عمومی و حدود ۲۰% در دروس اختصاصی نیاز است.

بخوانید: راهنما جامع انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته کنکور

برخی داوطلبان کنکور سراسری تجربی گمان می‌کنند که مرحله انتخاب رشته تجربی یعنی باید کدرشته محل های مدنظرشان را از دفترچه انتخاب رشته استخراج کنند و در فرم انتخاب رشته خود درج کنند. اما باید گفت انتخاب رشته به این آسانی نخواهد بود و نیازمند ارزیابی و بررسی دقیق است.

حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته و رتبه قبولی اتاق عمل کنکور سراسری همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته اتاق‌عمل پردیس کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

آیا رشته دامپزشکی در دوره نوبت دوم دانشگاه های سراسری نیز ارائه می‌شود؟

بله، در برخی از دانشگاه های سراسری رشته دامپزشکی در دوره نوبت دوم نیز ارائه می‌گردد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره