انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 99

یکی از رشته های پر اهمیت در گروه آزمایشی علوم تجربی رشته اتاق عمل  است که زیر شاخه پیراپزشکی محسوب می شود. این رشته در کنکور سراسری سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. حال برای علاقه مندان به این رشته ضروری است که از تراز و رتبه‌ی پذیرفته شدگان سال های قبل آگاه شوند. با دسترسی به اطلاعات رتبه و تراز قبولی اتاق عمل کنکور 99 ، داوطلبان می توانند برنامه ی کامل و جامعی برای ادامه تحصیل خود در این رشته داشته باشند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده پاسخگویی به سوالات شما و کمک در جهت انجام یک انتخاب رشته درست می‌باشد. 

 

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 99 | روزانه

داوطلبان برای قبولی در رشته پر طرفدار اتاق عمل  نیازمند برنامه ریزی بسیار دقیق و حساب شده می باشند. در راستای برنامه ریزی تحصیلی و انتخاب رشته صحیح، هر فرد  نیازمند منابع اطلاعاتی مورد اطمینان و قابل قبول می باشد. چیزی که باعث آسان شدن طی  مسیر داوطلبان در این زمینه خواهد شد استفاده از تراز و درصدهای افراد پذیرفته شده در کنکور سراسری سال قبل در این رشته می باشد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
علوم پزشکی تهران 3380
علوم پزشکی شهید بهشتی 4200
علوم پزشکی ایران 5664
علوم پزشکی همدان 8592

 

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 8249
علوم پزشکی تهران 5579
علوم پزشکی شهید بهشتی 8025
علوم پزشکی مشهد 12021

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
علوم پزشکی شهید بهشتی 6182
علوم پزشکی تهران 4375
علوم پزشکی همدان 11019
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5841

 

رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 99 | دانشگاه آزاد

برای قبولی در واحد‌های مختلف دانشگاه آزاد در رشته اتاق عمل کمترین مقدار  تراز در حدود ۷۰۰۰ است. که این مقدار برای واحد‌های مختلف شهر تهران به حدود ۸۰۰۰ افزایش می‌یابد. رتبه‌ی پذیرفته شدگان رشته اتاق عمل دانشگاه آزاد در واحد های مختلف چیزی در حدود بازه ۲۸۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰٫ می باشد. جالب است بدانید برای دست‌یابی به تراز ۷۰۰۰ به طور میانگین به ۱۷% در دروس عمومی و حدود ۲۰% در دروس اختصاصی نیاز است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته اتاق عمل پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره