کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

آیا از رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰ اطلاع دارید؟ فیزیوتراپی یکی از زیر شاخه های پیراپزشکی در گروه آزمایشی علوم تجربی محسوب می شود. این رشته از نظر توجه داوطلبین کنکور سراسری، بعد از رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی قرار دارد. همه ساله داوطبین زیادی سعی در رقابت برای پذیرفته شدن  در این رشته را دارند. علاقه مندان به این رشته لازم است از رتبه و تراز قبولی پذیرفته شذگان سال های قبل رشته فیزیوتراپی مطلع شوند. آیا قبول شدن در رشته فیزیوتراپی با رتبه های پایین نیز امکان پذیر است؟

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰

علی رقم دید برخی از افراد جامعه، پذیرفته شدن در این رشته نیازمند رتبه ی بالا در کنکور سراسری است. داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور و پذیرفته شدن در رشته فیزیوتراپی را دارند می بایست با اطلاعات کافی و دقیق به برنامه ریزی برای کنکور بپردازند. افراد برای انتخاب رشته صحیح نیازمند ملاکی برای تخمین رتبه خود هستند. بهره گیری از اطلاعات رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰ می تواند در این خصوص بسیار راهگشا باشد.

همان طور که همگان می دانند  اتکا به درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته نمی تواند معیار کامل و کافی برای تصمیم گیری باشد. ارقام و آمار سال گذشته تنها می تواند یک دید کلی برای داوطلبین ایجاد نماید. برای مشاهده انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

لازم است هر فرد داوطلب با توجه به توانمندی های خود اقدام به انتخاب رشته نماید. و برای انتخاب دقیق تر علاوه بر شناخت خصوصیات فرد داوطلب، نیازمند کسب اطلاع درباره ر شته مورد نظر هستیم. به همین علت ذیلا به معرفی رشته فیزیوتراپی می پردازیم.

منطقه یک | رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 1052
علوم پزشکی اصفهان 2611
علوم پزشکی شیراز 1597
علوم پزشکی تبریز 1722
علوم پزشکی رشت 4993
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 2009
دانشگاه علوم پزشکی ایران 2083
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1712

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

منطقه دو

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3895
علوم پزشکی شیراز 1644
علوم پزشکی تبریز 3685
علوم پزشکی مشهد 4214
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 3077
دانشگاه علوم پزشکی ایران 2997
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3390

منطقه سه | رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰

آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 1191
علوم پزشکی شیراز 1672
علوم پزشکی تبریز 2452
علوم پزشکی اصفهان 1207
دانشگاه علوم پزشکی ایران 1290
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته فیزیوتراپی

ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در رشته فیزیوتراپی بسیار کمتر از تقاضا برای این رشته است. ظرفیت پذیرش برای این رشته حتی از سه رشته برتر گروه آزمایشی علوم تجربی کمتر است اما پذیرفته شدن در این رشته از رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی آسانتر است.

در سال ۹۹ برای  داوطلبان گروه تجربی فقط ۴۳۹ نفر ظرفیت پذیرش فیزوتراپی وجود داشت. در ادامه رتبه داوطلبان مناطق 1، 2 و 3 در دانشگاه های پرطرفدار ارائه می شود تا برای برنامه ریزی صحیح داوطلبین مورد استفاده قرار گیرد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

دریافت مشاوره رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰ یکی از راهکارهای اصلی رسیدن به رشته فیزیوتراپی در دانشگاه مورد نظر است. در حال حاضر مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل این زمینه را فراهم کرده‌اند که تمام راهنمایی‌های لازم در رابطه با برنامه‌ریزی برای مطالعه و نحوه انتخاب رشته جهت رسیدن به رشته فیزیوتراپی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند.

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه پذیرفته شدگان فیزیوتراپی ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره