ثبت نام آزمون دکتریدکتری

مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

تمدید مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در واقع مهلت مجددی جهت نام نویسی در آزمون دکتری دانشگاه آزاد می باشد. ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه با دانشگاه های سراسری در سایت سازمان سنجش انجام می شود. این سازمان به منظور رفاه حال داوطلبانی که به دلایل مختلفی همچون نقص مدارک و یا بی اطلاعی از زمان ثبت نام، از فرآیند نام نویسی جا می مانند، مهلت ثبت نام را دو تا سه روز دیگر نیز تمدید می کند. در ادامه به زمان تمدید مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 اشاره کرده ایم.

 

مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

متقاضیان ورود به مقطع دکتری در دانشگاه آزاد، بایستی توجه داشته باشند آزمون جداگانه ای برای دکتری دانشگاه آزاد برگزار نمی شود و در واقع آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است. داوطلبان بایستی در زمان های اعلام شده از طریق سایت سازمان سنجش، نسبت به نام نویسی در آزمون مشترک دانشگاه های سراسری و آزاد اقدام کنید.

تاکنون زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 اعلام نشده است.

معمولا این فرآیند هر ساله در نیمه اول آذر ماه انجام می شود، که داوطلبان بایستی در این زمان با مراجعه به سایت sanjesh.org و پرداخت هزینه، اقدامات لازم را جهت نام نویسی در آزمون دکتری دانشگاه آزاد انجام دهند. در نظر داشته باشید به محض دریافت اخبار جدید پیرامون مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 زمان دقیق را در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

تمدید مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

هر ساله با داوطلبانی از آزمون دکتری دانشگاه آزاد مواجه هستیم که به دلایل مختلف همچون نداشتن اطلاع از زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ ، نقص مدارک، یا حتی منتظر بودن برای شروع ثبت نام آزمون دکتری جداگانه ای برای دانشگاه آزاد، موفق نمی شوند در زمان هایی که از سوی سایت سازمان سنجش اعلام می شوند، نسبت به ارسال مدارک و تکمیل فرم تقاضانامه اقدام کنند.

سازمان سنجش بلافاصله پس از اتمام زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 یک بازه زمانی دو تا سه روزه دیگر را به عنوان فرثت مجدد ثبت نام برای جاماندگان از فرآیند نام نویسی و دسته ای از داوطلبان که قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند، اعلام می کند.

تاکنون اطلاعیه ای پیرامون تمدید مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 نیز از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نشده است، اما همانطور که اشاره کردیم این بازه زمانی بلافاصله پس از اتمام ثبت نام و در آذر ماه خواهد بود. به محض اعلام تمدید ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401 زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام دکتری

 

مشاوره ثبت نام دکتری ۱۴۰۱

داوطلبانی که در زمان مقرر اعلام شده از سوی سایت سازمان سنجش، موفق به تکمیل اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود می شوند، در صورتی که قبل از اتمام تاریخ ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد و یا در زمان تمدید ثبت نام آن متوجه شوند برخی اطلاعات خود را نادرست وارد کرده اند، می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

داوطلبانی که حتی در زمان تمدید مهلت ثبت نام و فرصت مجدد ثبت نام دکتری آزاد 1401 نیز موفق به تکمیل مراحل نام نویسی نشده اند، می توانند با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، دلایل و درخواست خود را شرح دهند.

اگر پیرامون ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 سوالی داشتید، امکان استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی و ارتباط با برترین مشاوران کشور برای شما فراهم می باشد، کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 از طریق کدام سایت انجام می شود؟

ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی “sanjesp.org ” انجام می شود.

آیا مهلت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 تمدید می شود؟

بله، سازمان سنجش پس از اتمام زمان قانونی ثبت نام، یک بازه زمانی چند روزه نیز به عنوان فرصت مجدد ثبت نام در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

ثبت نام دکتری آزاد 1401 در چه تاریخی می باشد؟

زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1401 تاکنون مشخص نیست، اما احتمالا مشابه روال سال های گذشته در اوایل آذرماه باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره