ثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ همزمان با دانشگاه های سراسری از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد. در سال های اخیر کنکور سراسری دانشگاه های سراسری و ازاد با یکدیگر ادغام شده و در قالب یک آزمون برگزار می شود. علاقه مندان به ورود به رشته های با آزمون دانشگاه ازادمی توانند در آزمون یکپارچه ای که از سوی سازمان سنجش آموزش کشوربرگزار می شود شرکت کنند. نام نویسی در کنکور سراسری یکپارچه دوره های مختلف دانشگاه سراسری و آزاد، نیازمند اطلاع از زمان ثبت نام کنکور آزاد 1401 می باشد که در ادامه به آن اشاره کرده ایم.

 

زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

مطابق آخرین اطلاعیه های منتشر شده از سوی سایت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ تمامی داوطلبان کنکور سراسری در دوره های مختلف دانشگاه های سراسری شامل دوره روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و دانشگاه ازاد مجاز به تکمیل مراحل نام نویسی خود از روز یکشنبه 11 بهمن ماه لغایت روزیکشنبه 17 بهمن ماه  1400 می باشند.

تاریخ ثبت نام آزمون سراسری در تاریخ ۱۱ تا ۱۷ بهمن می باشد.

متقاضیان موظف هستند در تاریخ های اعلام شده نسبت به ثبت اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند، چراکه خارج از این بازه و تاریخ های اعلام شده امکان نام نویسی وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که همزمان با فعال شدن لینک  نام نویسی آزمون سراسری در دانشگاه های سراسری و ازاد، سازمان سنجش دفترچه ای را نیز با عنوان دفترچه ثبت نام با کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ منتشر می کند که لازم است داوطلبان ابتدا مندرجات این دفترچه که شامل شرایط ثبت نام آزمون آزاد را مطالعه کنند.


 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

هر ساله سازمان سنجش یک مهلت یک هفته ای را جهت نام نویسی متقاضیان در آزمون سراسری در بهمن ماه در نظر می گیرد. بسیاری از متقاضیان شرکت در آزمون سراسری به دلایل مختلفی از جمله بی اطلاعی از تاریخ نام نویسی، عدم تکمیل مدارک لازم جهت نام نویسی و … از ثبت نام در این بازه زمانی جا می مانند. 

سازمان سنجش به منظور نام نویسی جاماندگان از نام نویسی در آزمون سراسری، مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ را در دو بازه زمانی دیگر به شرح موارد زیر تمدید می کند.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری: این تمدید مهلت بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت نام آغاز می شود و معمولا شامل یک بازه زمانی دو تا سه روزه است.

مهلت مجدد نام نویسی آزمون سراسری: مهلت مجدد نام نویسی معمولا در دهه دوم اسفند ماه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. این بازه زمانی آخرین فرصت نام نویسی می باشد.

تاکنون اطلاعیه‌ای پیرامون تمدید مهلت ثبت نام منتشر نشده است. به محض دریافت اخبار جدید این مقاله بروزرسانی شده و تاریخ جدید را قرار خواهیم داد.

 

مشاوره زمان ثبت نام کنکور آزاد ۱۴۰۱

داوطلبانی که در تاریخ های اعلام شده از سوی سایت سنجش آموزش کشور، مراحل نام نویسی خود را تکمیل کرده اند، می توانند در بازه های زمانی که به عنوان تمدید زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 1401 اعلام می گردد، در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات خود نیز اقدام نمایند.

چنانچه در مورد نحوه ثبت نام و تکمیل فرم تقاضانامه کنکور سراسری سوالی دارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل کنید و با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

نام نویسی آزمون سراسری 1401 چه تاریخی می باشد؟

مطابق اطلاعیه های سنجش، تاریخ نام نویسی از روز یکشنبه 11 بهمن ماه لغایت روزیکشنبه مورخ 17 بهمن ماه 1400 می باشد.

آیا زمان نام نویسی دانشگاه ازاد 1401 تمدید نیز می شود؟

بله، همانطور که در مقاله فوق بدان پرداختیم، احتمالا مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه ازاد 1401 چند روزی نیز تمدید شود.

تاریخ ثبت نام کنکور آزاد 1401 از طریق کدام سایت اعلام می شود؟

تاریخ ثبت نام کنکور ازاد1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” اعلام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره