دکتریثبت نام آزمون دکتری

اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400

کانال تلگرام تحصیلی     

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمان ۱۳ مرداد ماه 1400 بر روی سایت سنجش پزشکی قرار گرفت. بعد از شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت، داوطلبان منتظر اعلام نتیجه ۱۴۰۰ خواهند بود. نتایج دکتری وزارت بهداشت دربرگیرنده کارنامه داوطلبان است. در این کارنامه وضعیت مجاز بودن یا نبودن داوطلبان مشخص می‌شود. داوطلبانی که مجاز شناخته شوند، در مرحله بعد فرم انتخاب رشته را تکمیل خواهند نمود.

 

زمان اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400

کارنامه منتشر شده در مرحله اعلام اولیه شامل اطلاعاتی از قبیل درصد دروس، رتبه و تراز می‌باشد. اینها اطلاعاتی است که در مجاز شمرده شدن داوطلبان تاثیر گذار است. داوطلبان برای مشاهده کارنامه خود باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه نمایند. آدرس اینترنتی این سایت sanjeshp.ir است. بعد از پایان یافتن آزمون کنکور دکتری وزارت بهداشت، زمان اعلام نتیجه اولیه می‌رسد. اعلام نتایج از طریق سایت sanjeshp.ir انجام می‌شود.

نتیجه اولیه دکتری وزارت بهداشت در تاریخ 13 مرداد ماه 1400 منتشر شد.

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400

متولی برگزاری کنکور دکتری وزارت بهداشت مرکز سنجش پزشکی کشور است. از این رو اعلام نتیجه نیز از طریق سایت این مرکز انجام می‌شود. داوطلبان باید پس از ورود به سایت sanjeshp.ir، لینک دکتری تخصصی را از منوی واقع در سمت راست انتخاب نمایند. لینک نتیجه مرحله اول در دسترس داوطلب قرار می‌گیرد. در ادامه راهنمای تصویری مشاهده نتیجه اولیه دکتری وزارت بهداشت را ارائه کرده ایم.

اتباع خارجی باید به جای کد ملی شماره گذر نامه خود را وارد کنند.

در انتهای این فرایند پیامکی به مضمون رمز ” یک بار رمز ” به شماره همراه ارسال می‌شود. پس از وارد کردن رمز ارسالی، داوطلب وارد پنل کاربری خود شده و کارنامه را مشاهده می‌نماید. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

راهنمای تصویری

  • ورود به سایت sanjeshp.ir و انتخاب لینک دکتری تخصصی

دکتری تخصصی

  • انتخاب لینک نتیجه مرحله اول اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت

نتیجه مرحله اول اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400

  • انتخاب مجدد لینک نتیجه مرحله اول در صفحه جدید

نتیجه مرحله اول 1 اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400

  • وارد کردن کد ملی + شماره تلفن همراه

کد ملی + شماره تلفن همراه اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400

  • وارد کردن رمز ارسالی و ورود به پنل کاربری
  • با ورود به پنل کاربری خود می‌توانید نتیجه را مشاهده نمایید. داوطلبانی که نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض دارند باید وارد صفحه تماس با ما شده و شرح درخواست خود را برای سازمان سنجش پزشکی ارسال کنند. مشاورین دانتل برای انجام این امور و پاسخ به سوالات شما در کنارتان هستند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره